MP3.sk Prihlásiť saRegistrovať MP3.sk O nákupe Nákupný košík
Letná akcia pre Vás - objednajte si 2 alebo viac produktov, a osobný odber na predajni máte ZADARMO!
NÁKUPNÝ KOŠÍK
0 €
Kategórie
Kontakty
TELEFÓN
v pracovné dni od 9:00 do 17:00
INFORMÁCIE, OBJEDNÁVKY
048/470 01 41
REKLAMÁCIE
048/470 01 45
VÝKUP MOBILOV
048/470 01 49
SERVIS MOBILOV
0911 981 989

mp3@mp3.sk

SOCIÁLNE SIETE

v pracovné dni od 9:00 do 16:00

servis@mp3.sk
Overené zákazníkmi

...okamžitá pomoc pri mojej chybnej objednávke ..výborná komunikácia,,,
 tono

Odporucam tento internetovy obchod.Bola som milo prekvapena rychlostou dodania tovaru,komunikacia absolutne bezproblemova.Tovar bol velmi pekne zabaleny.
 Zuzana

MP3.sk
Staňte sa súčasťou nášho tímu profesionálov!

Chcete pracovať pre dlhoročného popredného hráča vo svete mobilných telefónov, tabletov a ich príslušenstva na Slovensku? Ste srdcom a dušou milovníkom moderných technológií a práca v kolektíve spoločne pre firmu je Vašim snom? Hľadáte adekvátne finančné ohodnotenie? Potom možno hľadáme práve Vás! ;)

Čo Vám ponúkame:

  • možnosť realizovať svoje sny a nápady
  • prácu v mladom a neformálnom prostredí
  • zaujímavé finančné ohodnotenie a benefity

    Čo od Vás očakávame:

  • nadšenie pre prácu v segmente mobilných technológií
  • ochotu napredovať a učiť sa nové veci
  • schopnosť spolupracovať v tíme

    Aktuálne voľné pracovné pozície

    Predajca hier, herných konzol a mobilov

    Miesto výkonu práce: Forum Poprad, OC Dubeň Žilina

    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • Predaj hier a mobilných telefónov a príslušenstva
  • Výkup mobilných telefónov
  • Výdaj objednávok, objednaných cez naše internetové stránky www.ProGamingShop.sk a www.MP3.sk
  • Inventúry a reklamácie tovaru
  • Vystavovanie a oceňovanie tovaru
  • Udržiavanie poriadku a merchandisingu na predajni
  • Objednávanie tovaru, návrhy a podnety na nové produkty
  • Obsluha a odborné poradenstvo zákazníkom

    V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis a motivačný list na adresu kariera@arasid.sk a do predmetu e-mailu uveďte mesto, v ktorom máte záujem pracovať.

    Servisný technik – Oprava mobilných telefónov

    Sme najväčší e-commerce predajca hier, herného príslušenstva, mobilov a mobilného príslušenstva na Slovensku. Pôsobíme okrem toho v Česku, Poľsku a Maďarsku. Rozširujeme Servisné oddelenie a hľadáme kolegu do nášho tímu. Ak sa zaujímate o mobilné telefóny a o tímovú prácu, budeme radi ak sa nám ozvete.

    Hlavná náplň práce:
  • HW a SW oprava mobilných telefónov
  • Denná komunikácia so zákazníkmi - telefonicky, mailom, skype
  • Objednávanie dielov, nacenenie opráv
  • Riešenie všeobecných problémov spojených so servisom mobilných telefónov

    Čo hľadáme a požadujeme
  • Dobrá technická zručnosť
  • Orientácia v oblasti mobilných telefónov
  • Prax so servisom mobilných telefónov výhodou
  • Dobrá znalosť práce s PC
  • Spoľahlivosť a zodpovednosť

    Čo Vám môžeme ponúknuť
  • Stabilnú prácu na plný úväzok alebo živnosť
  • Nástupný plat dohodou
  • Ročnú odmenu
  • Firemné bonusy
  • Nástup možný ihneď

    Naša pozícia je obsadzovaná s podmienkou, že vybraný uchádzač bude pracovať na našej centrále v Banskej Bystrici. Externá spolupráca z domu nie je možná.

    Ak Vás naša ponuka zaujala a tak nás prosím kontaktujte na adresu zdenko@arasid.sk

    Do mailu prosím priložte Vaše CV a motivačný list,ako aj možný dátum nástupu.

  • 13 predajní
    dodanie do
    24 hodín
    3961 kusov
    tovaru
    na sklade
    13 rokov
    skúseností
    viac ako 221000
    vybavených
    objednávok