Amazfit Stratos 3, čierne

Tento týždeň objednal 1 zákazník
Nové
Cena s DPH
179.99 €
169,99
Cena bez DPH: 141,66
Kód produktu: 405715

POPIS: Amazfit Stratos 3, čierne

Nástupca legendy je tu. Teraz s reflexným displejom a výdržou až 14 dní.

Prečo kúpiť Xiaomi Amazfit Stratos 3

  • majú dotykový „Full moon“ displej, ktorý dosahuje rozlíšenie až 320 x 320 pixelov a používajú ochranu skla Gorilla Glass.
  • displej hodiniek je dostatočne jasný za každých podmienok. Používa technológiu reflexného displeja, jas sa automaticky prispôsobí okolitému prostrediu a poskytne vám lepší a jasnejší zážitok z používania.
  • okrem elegantného prevedenia sú hodinky z kvalitného materiálu, a vďaka tvrdosti keramiky sú hodinky odolné proti škrabancom. Taktiež samotné tlačidlá sú z nehdrzavejúcej ocele 316L.
  • sledujú až 19 športových režimov : Beh, bežecký pás, beh vo voľnej prírode (trail run), chôdza, eliptické stroje, horolezectvo, tenis, lyžovanie, futbal, vonkajšie bicyklovanie, vnútorné bicyklovanie, skok cez švihadlo, plávanie v bazéne, plávanie v otvorenom mori, turistika, triatlon, kombinácia viacerých športov, veslovanie, fitness (posilňovňa)
  • disponujú vodeodolnosťou 5 ATM, čo je ekvivalent tlaku vody až do hĺbky 50 metrov. Sú teda nie len vhodné na plávanie, ale obsahujú aj 2 športové režimy pre plavcov, ktoré zaznamenávajú vaše údaje pri plávaní.
  • dokážu presne zaznamenať váš denný pohyb, počet najazdených kilometrov, nadmorskú výšku, frekvenciu kroku, tempo a ďalšie profesionálne údaje o športe, ktoré vám pomôžu analyzovať a zlepšiť svoju úroveň.
  • po začatí aktivity Vám hodinky ihneď ukážu vaše hodnoty z predošlých cvičení, máte teda prehľad o tom ako sa vám darilo naposledy a môžete sa prekonávať.
  • po ukončení športového cvičenia použijú algoritmus prvého cvičenia, aby vám dali údaje o fyzickom cvičení, ktoré zvyšujú množstvo cvičenia: Maximálna absorpcia kyslíka (VO2max), cvičebná záťaž (TD), cvičebný účinok (TE) a doba zotavenia.
  • mimoriadne dlhá pohotovostná výdrž hodiniek až 7 dní v inteligentnom režime, ktorý šetrí baterku a hodinky nemusíte nabíjať každý deň. Výdrž batéria závisí od módu, v ktorom ich používate. Smart mód okolo 7 dní, Ultra mód okolo 14 dní a GPS mód (3 typy) 35-45-70 hodín.
  • pripojte sa bezdrôtovými slúchadlami k hodinkám a vychutnajte si hudbu v internom úložisku priamo v hodinkách aj bez prítomnosti smartfónu. Samozrejme je možné aj prehrávanie hudby cez smartfón a prepínanie priamo na hodinkách.

Technická špecifikácia

Priemer: 48,6 mm
Hrúbka: 13,4 mm
Váha (bez remienka): cca 40,4 g
Material: 316L z nehrdzavejúcej ocele a zirkónového keramického rámu, vystužené plastové spodné puzdro, gombík z nehrdzavejúcej ocele 316L a rám v tvare U
Materiál remienka: SilikonStrap
Dĺžka: 120 mm (dlhá), 75 mm (krátka)
Šírka remienka: 22 mm
Vodeolnosť: do hĺbky 50 metrov
Displej: 1 .34 "full round MIP Transflective TFT; Resolutio 320 x 320; Touch ScreenCorning Gorilla 3 generation tempered glass + anti-fingerprint
SensorsBioTracker ™ PPG Bio-Tracking optický senzor
akceleračný senzor 6-osový
geomagnetický senzorAir 3-osový
tlakový senzor Ano
Konektivita: Bluetooth 4,2 + BLE 5.0WiFi 2.4GHz g / n
Multiple Positioning: 4 satelity
GPS Tri režimy (GPS + GLONASS / GPS + Galileo / GPS + BEIDOU)
Batéria: Lithium-ion polymérová batéria 300mAh
Čas nabíjania: 2,5 hodiny
Podporované zariadenia: Android 5.0 alebo iOS 10.0 a vyššie

Obsah predajného balenia:

Xiaomi Amazfit Stratos 3
Magnetický nabíjací stojan
Používateľská príručka

Recenzia na Amazfit Stratos 3, čierne

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky