Amazfit T-Rex, Camo Green

Tento týždeň objednal 1 zákazník
Nové
Cena s DPH
129.99 €
74,99
Cena bez DPH: 62,49
Kód produktu: 406618

POPIS: Amazfit T-Rex, Camo Green

Xiaomi Amazfit T-Rex

Odolnosť na prvom mieste. Amazfit T-Rex - 12 vojenských osvedčení a 20 dňová výdrž.

Prečo kúpiť

 • obsahujú až 12 vojenských osvedčení, ktoré ich robia odolnými voči drsnému prostrediu. Pri testoch odolnosti bolo zistené, že T-Rex vydržia tepelnú odolnosť do 70° C a odolnosť proti silnému chladu až do -40° C. Hodinky boli podrobené tiež 240-hodinovému testu vlhkosti a tepla a tiež 96-hodinovému testu kyselinovým postrekom. Všetko prežili.
 • napriek tomu, že sú to robustné hodinky určené do náročných podmienok, výrobca ich vybavil krásnym AMOLED panelom. Ten má v tomto prípade okrúhly tvar a jeho priemer je 1,3?.
 • rozlíšenie je 360 x 360 pixelov a zvonka ho chráni sklo Corning Gorilla Glass 3 s povrchovou úpravou odpudzujúcou odtlačky prstov. K dispozícii je aj funkcia „Always-on Display“, kedy bude displej aktívny neustále. Vtedy však výrazne klesá výdrž batérie.
 • dokážu monitorovať až 14 rôznych športových aktivít, vrátane behu, turistiky, lyžovania, bicyklovania, fitness či triatlonu. Nechýba ani snímanie plávania, ktoré umožňuje stupeň vode odolnosti 5ATM.
 • vo výbave nechýba snímač srdcového tepu BioTracker PPG, ktorý si vyvinula spoločnosť Huami sama a použila ho už aj v predošlých modeloch. Snímač poskytuje presné dáta a tep dokáže monitorovať 24 hodín denne.
 • hodinky tiež prichádzajú s high-end GPS čipom od spoločnosti Sony, ktorý má funkciu duálneho satelitného systému, vďaka čomu vie určiť polohu ešte presnejšie a rýchlejšie. Zo snímačov sú k dispozícii ešte 3-osový akcelerometer, geomagnetický senzor a senzor okolitého svetla.
 • majú viacero inteligentných funkcií, vrátane predpovede počasia, pripomienok na udalosti, upozornenie na prichádzajúci telefonát, prijate SMS či upozornenia z aplikácií. Funkcia priameho telefonovania v tomto prípade chýba, ako aj možnosť inštalácie externých aplikácií.
 • pre prepojenie so smartfónom používajú Bluetooth 5.0 LE a podporované sú zariadenia s Android 5.0 a novším a iOS 10.0 a novším.
 • keď už sme pri batérii, hodinky dostali 390 mAh akumulátor typu LiPo.
 • výrobca sľubuje výdrž až 20 dní pri neustálom meraní tepu, zapnutom GPS po dobu 13 minút denne, 150 prijatých notifikácií a 5 minútach iných operácií. 66 dní hodinky vydržia pri odpojenom smartfóne a zapnutom meraní srdcového tepu, 20 hodín pri neustále zapnutom GPS.
 • rozmery samotných hodiniek bez náramku sú 47.7 x 47.7 x 13.5 mm a hmotnosť 58 gramov už aj s náramkom. Dostupné budú v piatich farebných prevedeniach – Gun Grey, Rock Black, Camo Green, Khaki a Army Green.
Xiaomi Amazfit T-Rex

Technická špecifikácia

Displej: 1.3”AMOLED, 360 x 360 px
Konektivita: GPS + GLONASS, Bluetooth 5.0/BLE
Ďalšie vlastnosti: Podpora 14 aktivít, 5ATM vodeodolnosť, PPG Bio-Tracking optický snímač tepu, svetelný senzor, akcelerometer, geomagnetické senzor
Operačný systém: Proprietárne, podporuje Android 5.0+ a iOS 10.0+
Rozmery: 47.7 X 47.7 X 13.5 mm
Hmotnosť: 58 g
Batéria: 390mAh LiPo (Min), magnetická nabíjačka (2 pin)
Xiaomi Amazfit T-Rex

Obsah predajného balenia:

hodinky
nabíjačka

Recenzia na Amazfit T-Rex, Camo Green

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky