Amazfit Zepp E circle, black

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania
Nové
Cena s DPH
249 €
89
Cena bez DPH: 74,17
Kód produktu: 415024

POPIS: Amazfit Zepp E circle, black

Štýlový zvnútra i zvonku s 3D zakriveným bezrámový dizajnom a sledovaním zdravia, dennej aktivity a spánku s funkciou Always on Display.

Prečo kúpiť Zepp E Circle?

 • Minimalistický dizajn
  Čisto čierne 3D zakrivené sklo bez rámu je vyrobené do bezšvového tvaru s hladkými líniami z každého uhla, čím dosahuje vynikajúci, neuveriteľne štýlový vzhľad a dojem. 3D sklenená predná časť a zadná strana z leštenej nehrdzavejúcej ocele sa navzájom dokonale spojili, vďaka čomu sú hodinky elegantné a ultratenké. S hrúbkou iba 9 mm sa mimoriadne pohodlne nosia vo dne aj v noci.
 • Nadčasový dizajn na Vašom zápästím
  Dizajn verzie Zepp E okrúhle je inšpirovaný harmonickými prírodnými prvkami. Je vybavený bezchybným unibody dizajnom, vďaka ktorému každý lúč svetla a tieňa jemne prúdi po 3D ciferníku.
 • Okamžité meranie hladiny kyslíku v krvi
  Nasýtenie krvou kyslíkom (SpO2) je dôležitým ukazovateľom zdravia, najmä vo vysokohorských a nízko kyslíkových prostrediach alebo pri športovaní s vysokou intenzitou, ako sú maratóny alebo cvičenie v posilňovni. Pomocou Zepp E môžete zmerať svoju aktuálnu saturáciu krvi a kyslíka okamžite zo svojho zápästia.
 • Kontrola úrovne stresu
  Poznajte svoju hladinu stresu prostredníctvom variability srdcového rytmu na základe štyroch úrovní: uvoľnená, normálna, stredná a vysoká. Zmerajte si úroveň stresu kedykoľvek a kdekoľvek, keď pociťujete úzkosť a paniku, alebo zapnite režim sledovania stresu v reálnom čase a zaznamenajte úroveň stresu 24/7. Bez ohľadu na to, aký ste mali deň, hodinky Vám pomôžu pochopiť Vašu duševnú pohodu.
 • Zistite ako Vaše cvičenie ovplyvňuje stav tela
  Aplikácia Personal Activity Intelligence 5 systému Zepp E premieňa sofistikované údaje o srdcovej frekvencii a aktivitách na jednu metriku. Umožňuje Vám intuitívne pochopiť fyzický stav z ľahko pochopiteľného skóre. Pretože je to založené na osobnom profile a údajoch o srdcovej frekvencii, funkcia Personal Activity Intelligence sleduje reakciu Vášho tela na cvičenie a súvisiace zdravotné výhody.
 • Udržujte sa namotivovaný
  Definujte si cieľ dennej aktivity pre seba, vrátane krokov, spálených kalórií a intenzity aktivity, pripomenie Vám to, ako ste na tom s výkonmi. Ponúka tiež všestranné funkcie sledovania fitnes, ako sú sedavé upomienky a aktívne hodiny, ktoré vás motivujú k aktívnemu životu.
 • Prispôsobte si ciferník
  Hodinky môžu kedykoľvek zobraziť čas na obrazovke pomocou desiatok 7 neustále zapnutých vzorov. Štyri predvolené ciferníky hodiniek integrujúce prispôsobiteľné moduly Vám dávajú slobodu ovládať informácie na Vašom displeji.
 • Okamžitý prístup
  V aplikácii Quick Access môžete dokonca sami definovať podponuku Zepp E a prejdením prstom doľava alebo doprava získate prístup k najčastejšie používaným funkciám.
 • Dlhá výdrž batérie pre Vašu spokojnosť
  Zepp E vydrží až 78 dní na jedno nabitie, ktoré Vás zbaví denného dobíjania. Vďaka plne nabitému zariadeniu Zepp E dokáže zaznamenávať všetky údaje Vášho tela v každodennom živote - pri športe, práci alebo počas nočného spánku, a potom bez prerušenia prezentovať výsledky svojej digitálnej analýzy.

Technická špecifikácia

Dizajn
Veľkosť:42,2 × 42,2 × 9,1 mm
Hmotnosť (Bez remienku):32 g
Materiály tela:Nehrdzavejúca oceľ
Tlačidlo:1
Stupeň odolnosti proti vode:5ATM (nedoporučujeme sa s hodinkami potápať)
Displej
Materiály:AMOLED
Veľkosť:1,28 "
Rozlíšenie:416×416
Jemnosť:326 ppi
Šírka remienka:20 mm
Napájanie
Kapacita batérie:188 mAh
Spôsob nabíjania:Magnetická nabíjacia základňa
nabíjanie pomocou 2 pinov Pogo Pin
Dĺžka nabíjania:~ 2 hodiny
Životnosť Batérie:7 dní (Typický scenár použitia)
Životnosť Batérie:15 dní (Úsporný scenár používania)
Senzory
Zdravie:Optický snímač biologického sledovania
Šport:Senzor zrýchlenia
Geomagnetický senzor
Snímač okolitého svetla
Motor s lineárnymi vibráciami
Pripojenie:Bluetooth 5.0 BLE

Obsah predajného balenia:

 • Smart hodinky Zepp
 • Remienok
 • Základňa magnetického nabíjania
 • Používateľská príručka

Recenzia na Amazfit Zepp E circle, black

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky