Bezdrôtová nabíjačka Samsung Stand EP-N5200, black

Nové
Cena s DPH
69.99 €
49,99
Cena bez DPH: 41,66
Kód produktu: 400536

POPIS: Bezdrôtová nabíjačka Samsung Stand EP-N5200, black

Dobite si svoj Samsung Galaxy Note 10 Plus a Note 10 ešte rýchlejšie. Bezdrôtová nabíjačka je osadená novou technológiou Wireless Charging 2.0. Vďaka nej dobije smartfóny rýchlejšie ako je to u predošlých verzií, takže nabitie "na plno" trvá kratšie.

Prečo kúpiť bezdrôtovú nabíjačku Samsung ?

 • Vyšší level nabíjania
  Užite si bleskové nabíjanie pomocou bezdrôtovej nabíjacej stanice, ktorá funguje na princípe rýchleho bezdrôtového nabíjania Fast Wireless Charging 2.0. Priložte svoj telefón Galaxy Note10 alebo Note10+ a doplňte mu energiu behom krátkej chvíle.
 • Rýchle nabíjanie, ktoré nenaruší váš spánok
  Vďaka vstavanému vetrákovému chladeniu sa váš telefón nabije ešte rýchlejšie, ale spotrebuje menej energie. A keď sa budete ukladať k spánku, môžete poľahky prepnúť vetrák na LED svetlá prostredníctvom vášho telefónu - dokonalé pre milovníkov zaspávania pri svetle.
 • Podeľte sa o energiu
  Telefón si u vás môžu nabiť aj priatelia, ktorí nie sú majiteľmi Galaxy Note10 alebo Note 10+. Bezdrôtová nabíjacia stanica si rozumie so širokou škálou Qi kompatibilných zariadení, vrátane rýchleho 7,5W nabíjania od spoločnosti Apple. Doplnenie energie bez káblov je odteraz dostupné pre každého.
 • Sledujte svoj obľúbený obsah aj počas nabíjania
  Bezdrôtová nabíjacia stanica je vybavená dvoma cievkami, ktoré umožňujú nabíjať bez ohľadu na to, či ste položili telefón na šírku alebo na výšku, takže môžete pohodlne pokračovať v sledovaní alebo streamovaní. A vďaka protišmykovej zadnej opierke bude váš telefón bezpečne držať na mieste.

Technická špecifikácia

Elektrické napájanie
Maximálny výkon: 15W pre Galaxy Note 10 a 10 Plus
Vstup, normálne nabíjanie: 5V @ 2A
Vstup, rýchle nabíjanie: 9V @ 2.77A
Výstup, normálne nabíjanie: 5V @ 1A
Výstup, rýchle nabíjanie: 9V @ 1.67A
Ostatné
Funkcie: Fast Charge
Fast Charge 2.0
Qi
Rozmery: 75.3 x 114.5 x 122.2 mm
Hmotnosť: 179 g
Dĺžka kábla: 1 m
Rozhranie: USB-C

Obsah predajného balenia:

 • Bezdrôtová nabíjačka Samsung
 • Sieťová rýchlonabíjačka
 • USB-C kábel
 • manuál
Samsung Galaxy Note 10 Plus, Samsung Galaxy Note 10, Samsung Galaxy S10 Plus, Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy S10e, Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy S9+, Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy Note8, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Galaxy S7, ostatné zariadenia s Qi certifikáciou

Recenzia na Bezdrôtová nabíjačka Samsung Stand EP-N5200, black

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky