Bezdrôtové slúchadlá JBL Tune 130 NC TWS, čierne

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania
Nové
Cena s DPH
99 €
89,99
Cena bez DPH: 74,99
Kód produktu: 445169

POPIS: Bezdrôtové slúchadlá JBL Tune 130 NC TWS, čierne

Čistý basový zvuk. Žiadne káble.

Vyrovnajte sa so svojim dňom hneď po prvej skladbe so slúchadlami JBL Tune 130NC TWS. Skutočne bezdrôtové slúchadlá vám poskytnú 40 hodín výnimočného zvuku JBL Pure Bass, zatiaľ čo ergonomický a vodeodolný dizajn vám poskytne celodenný komfort za každého počasia. Uskutočňujte telefonické hovory jednoducho a bezproblémovo pomocou 4 mikrofónov, ktoré rušia okolité zvuky a poskytujú dokonalé hovory kdekoľvek. A s technológiou Active Noise Canceling a Smart Ambient si vyberiete, či chcete odsunúť okolitý svet alebo sa venovať svojmu okoliu. Najlepšie na tom je, že aplikácia JBL Headphones vám umožní prispôsobiť si celý zážitok z počúvania.

O produkte

 • JBL Pure Bass Sound
  Šikovne navrhnuté 10 mm meniče vylepšené o bodový faktor dodávajú čistý basový zvuk JBL, takže budete cítiť každý pulzujúci úder.

 • Až 40 hodín prevádzky
  Tieto slúchadlá vydržia na jedno nabitie až 40 hodín prehrávania. 10 hodín je samotná výdrž batérie, ďalších 30 môžete doplniť s pomocou nabíjacieho puzdra. Zariadenie sa tak skvele hodí napríklad na dlhé cesty. V prípade, že im aj tak dôjde šťava, môžete použiť rýchlonabíjanie a už po 10 minútach získať ďalšie 2 hodiny prehrávania.

 • Aktívne potlačenie hluku
  Táto funkcia minimalizuje množstvo hluku, ktorý k vám dolieha z vonkajšieho prostredia. To oceníte napríklad pri práci v kancelárii alebo pri jazde MHD. Zároveň však môžete použiť technológiu Ambient Aware, ktorá sa postará, že budete mať neustále prehľad o dianí vo svojom okolí. Pohyb po ulici tak bude oveľa bezpečnejší. S pomocou TalkThru zase pri osobnej konverzácii bez problémov budete počuť druhú osobu bez toho, aby ste museli slúchadlá vyberať z ucha.

 • 4 mikrofóny pre čistý hlas
  Užite si bezproblémové a hands-free telefonické hovory v stereo zvuku. Tune 130NC TWS sú vybavené 4 mikrofónmi, takže budete vždy počuť s dokonalou čistotou. Nikdy neváhajte znova prijať alebo uskutočniť telefonický hovor. S funkciou VoiceAware potom môžete kontrolovať, koľko toho budete počuť z vlastného hlasu. Na ovládanie je možné použiť mobilnú aplikáciu JBL Headphones App.

 • Kvalitné a pohodlné vyhotovenie
  Bodový dizajn slúchadiel je navrhnutý tak, aby pohodlne a bezpečne priliehal k ušnému kanáliku. Vďaka tomu lepšie blokuje okolitý hluk a poskytuje väčší zážitok z počúvania. Zároveň ho možno pohodlne nosiť po celý deň. Nenechajte sa odradiť zlým počasím. Vďaka odolnosti voči vode triedy IPX4 a odolnosti voči potu nie je také cvičenie ani lejak, ktorý by slúchadlá Tune 130NC TWS nezvládli.

 • Aplikácia JBL Headphones
  Aplikácia JBL Headphones vám umožní vychutnať si hudbu podľa seba. Môžete si prispôsobiť svoj zážitok z počúvania, zistiť, čo vám najlepšie vyhovuje, nájsť si svoje slúchadlá do uší a dokonca vytvoriť tichú bublinu pre maximálny pokoj.

Technická špecifikácia
Veľkosť meniča 10 mm dynamický menič
Napájanie 5 V / 1 A
Hmotnosť slúchadlá 5,7 g/ks (10,012 g kombinácia)
nabíjacie púzdro 40,4 g
Batéria slúchadlá Lítium-iónovápolymérová (70 mAh/3,85 V)
nabíjacie púzdro Lítium-iónovápolymérová (750 mAh/3,7 V)
Čas nabíjania 2 hodiny od úplného vybitia
Čas prehrávania 10 hodín so zapnutou funkciou Bluetooth a vypnutou funkciou ANC
8 hodín so zapnutou funkciou BT a ANC
Frekvenčná odozva 20 Hz – 20 kHz
Impedancia 32 Ohm
Citlivosť 103 dB SPL@1 kHz
Max SPL 94 dB
Citlivosť mikrofónu -10 dBV/Pa@1 kHz
Bluetooth 5.2
Frekvencia Bluetooth 2,400 GHz – 2,4835 GHz
Výkon Bluetooth <12 dBm
Podporované kodeky A2DP 1.3, AVRCP 1.6, HFP 1.7
Max teplota 45 °C

Obsah predajného balenia:

 • Slúchadlá JBL
 • Nabíjacie púzdro
 • Nabíjací kábel typu USB-C
 • 3 veľkosti náušníkov
 • Dokumentácia

Produktové video

Recenzia na Bezdrôtové slúchadlá JBL Tune 130 NC TWS, čierne

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky