Info: Naše predajne sú otvorené podľa bežných otváracích hodín.

Bezdrôtový reproduktor LAMAX Sentinel2

Tento týždeň zakúpil 1 zákazník
Nové
CENA S DPH
79.99 €
34.99
Kód produktu: 402065

POPIS: Bezdrôtový reproduktor LAMAX Sentinel2

Práve si našiel ideálny reprák pre svoj životný štýl.

Nech mieriš na vodu, na hory alebo do mestskej džungle, LAMAX Sentinel2 ti do uší pošle luxusný zvuk a výkon 20 W roztancuje celé okolie. Vďaka vodeodolnosti a pogumovanému telu párty nekončí, ani keď sa strhne prietrž mračien. Konštrukcia vydrží veľa, baterka ešte viac – počúvaj nonstop až 24 hodín a uži si bezdrôtovú slobodu s Bluetooth 5.0.
LAMAX Sentinel2

Prečo kúpiť LAMAX Sentinel2

 • Ready na dobrodružstvo - Kedykoľvek túžiš niekam vyraziť, LAMAX Sentinel2 je tu pre teba. Jeho telo vrátane tlačidiel chráni guma, takže sa nebojí vody, prachu ani snehu – so svojou vodotesnosťou skrátka zvládne náročné podmienky. Rozmery tí padnú akurát do ruky, ale vďaka praktickému očku na karabínu alebo šnúrka si ich môžeš nechať voľné a reprák cvaknúť napríklad na batoh.
 • Buď počuť. Poooriadne dlho - Ukáž svoj hudobný vkus všetkým ostatným. Dva meniče s celkovým výkonom 20 W rozvibrujú menšia miestnosť a vonku ich bude tiež skvele počuť. S funkciou TWS môžeš navyše spojiť dva rovnaké reproduktory k sebe a užiť si dvojnásobnú stereo smršť, ktorá nikdy nekončí. Baterka s kapacitou 3 600 mAh totiž zvládne pumpovať jeden song za druhým až 24 hodín v kuse.
 • Pripoj sa, ako chceš - LAMAX Sentinel2 ti vďaka širokej konektivite dáva veľa možností. Použili sme najnovší Bluetooth 5.0, ktorý je stabilnejší a šetrí baterku v telefóne i reproduktore. S vylepšeným výkonom a vyšším dosahom si songy zachovajú všetky detaily, aj keď ich púšťaš z vedľajšej miestnosti. Na výber máš aj Micro SD kartu alebo klasický 3,5 mm jack. O nabíjanie sa postará moderné obojstranné USB-C.
 • Vodotesnosť podľa IP67 - Reproduktor prežije fŕkance aj kúpačku. Vďaka certifikácii IP67 mu neublíži prach a pod vodou vydrží jeho gumové telo až 30 minút.
 • Výkon 20 W a super zvuk - Zvuk sme vyladili, aby ostatným Bluetooth reproduktorom s podobnou cenovkou ukázal chrbát. Výkon 20 W dokáže ozvučiť miestnosť a tvoje beaty budú počuť aj vonku.
 • Najnovšie Bluetooth 5.0 - Nová verzia Bluetooth zvláda prenášať dvojnásobok dát až na 20 metrov, takže do reproduktora pošle song v maximálnej kvalite. Zároveň je ešte úspornejší, čo ocení tvoja baterka v telefóne.
 • Hrá nonstop až 24 hodín - Počúvať obľúbené tracky môžeš od rána do večera, aj keď si mimo dosahu zásuvky. Reprák sa vďaka batérii s kapacitou 3 600 mAh skvele hodí na túry, pod stan alebo kamkoľvek, kde nemáš po ruke nabíjačku.
 • True Wireless Stereo - S funkciou TWS môžeš k svojmu reproduktoru pripojiť ďalší LAMAX Sentinel2 a navýšiť tak výkon celej zostavy. Výsledný zvuk je úplne bez oneskorenia a znie skvele. Hlasitosť je vyrovnaná a oba repráky ovládaš zároveň.
 • Nabíjanie cez USB-C - Lepší, univerzálnejší a hlavne obojstranný. S konektorom USB-C už nemusíš riešiť, akou stranou sa zapája. Proste ho do repráku cvakneš a nabíjaš.
 • Široká konektivita - Nech si si svoj playlist priniesol na čomkoľvek, LAMAX Sentinel2 ti ho prehrá. Okrem Bluetooth 5.0 máš k dispozícii Micro SD kartu alebo klasický 3,5 mm jack.
 • Jednoduchá prenosnosť - S praktickým okom na karabínu alebo šnúrku je prenášanie hračka. Reproduktor môžeš pricvaknúť trebárs na batoh. Kompaktné rozmery a hmotnosť 525 gramov ho predurčujú pre každý výlet.
LAMAX Sentinel2

Technická špecifikácia

Parametre reproduktoru 2 × 10 W, ? 48 mm, 115 Hz – 15 kHz
Batéria Li-Ion 3600 mAh
Doba prehrávania Hlasitosť 50 % - 24 h a Hlasitosť 80 % - 12 h
Doba nabíjania 3 hodiny
Funkcie Bluetooth, AUX, Micro SD karta, TWS, Handsfree, Aktivácia mobilného asistenta
Bezdrôtová technológia Bluetooth 5.0
Vodeodolnosť IP67
Rozmery 186 × 62 × 50 mm
Hmotnosť 525 g
LAMAX Sentinel2

Obsah predajného balenia:

Reproduktor
Nabíjací USB-C kábel
3,5 mm audio kábel
Manuál

Recenzia na Bezdrôtový reproduktor LAMAX Sentinel2

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky