Bluetooth Gamepad iPega 9083S pre smartfóny a tablety až do 10"

Nové
CENA S DPH
34.99
Kód produktu: 400996

POPIS: Bluetooth Gamepad iPega 9083S pre smartfóny a tablety až do 10"

Herný ovládač iPega Vám poskytne nové možnosti ovládania hier ako napríklad Fortnite alebo PUBG na Vašom smartfóne či tablete. Bezdrôtová technológia Bluetooth a jeho unikátne teleskopické (výsuvné) riešenie Vám poskytujú kompatibilitu takmer s každým smartfónom či tabletom.

Prečo kúpiť Gamepad iPega?

  • Gamepad iPega podporuje hranie hier na zariadeniach so systémom Android, iOS a Windows 7/8/10 s podporou technológie bluetooth a to všetko bez dodatočných ovládačov.
  • Na gamepade sa nachádzajú taktiež tlačidlá multimediálneho prehrávača, takže ak počas hrania hier počúvate na pozadí obľúbenú hudbu, môžete ju jednoducho ovládať. Či už zmeniť hlasitosť, pozastaviť skladbu či zvoliť predošlú/nasledujúcu skladbu (*len pre zariadenia Android).
  • Teleskopický stojan pre zariadenie sa dá nastaviť až do maximálnej dĺžky 280 mm čo zaručuje dokonalú kompatibilitu s takmer každým zariadením na trhu.
  • Tento ergonomický dizajn skvele padne do každých rúk, perfektne sa drží a je pohodlný aj na niekoľko hodinové hranie sa.

Technická špecifikácia

Výdrž batérie: do 10 hodín
Pohotovostná doba: 30 dní
Kapacita batérie: 300 mAh
Dosah ovládača: do 8 metrov
Pracovné napätie: DC 3.7V @ <15mA
Nabíjacie napätie: DC 5V @ 500mA

Obsah predajného balenia:

  • Gamepad iPega
  • MicroUSB kábel
  • dokumentácia
Upozornenie: Ipega nepodporuje telefóny s procesorom Mediatek a iOS 13.4 a vyššie v spojení s programom Shooting V3 Plus

Recenzia na Bluetooth Gamepad iPega 9083S pre smartfóny a tablety až do 10"

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky