Upozornenie: V rámci proti-epidemických opatrení sme skrátili otváraciu dobu našich predajní.

Bluetooth Stereo Headset Niceboy Hive E3, Black

Nové
CENA S DPH
26.99
Kód produktu: 404171

POPIS: Bluetooth Stereo Headset Niceboy Hive E3, Black

Najuniverzálnejšie slúchadlá Niceboy HIVE E2 sa dočkali mladšieho brata, ktorý je vo všetkých ohľadoch lepší. Dizajn, výdrž, koncovky do všetkých typov uší, odolnosť voči vode a omnoho viac – to všetko ponúkajú Niceboy HIVE E3.

Prečo kúpiť Niceboy Hive E3

  • Parádny zvuk a stabilita s Bluetooth 5.0 - Kvalitný čipset a moderné technológie slúchadiel Niceboy HIVE E3 produkujú krištáľovo čistý a dokonalý zvuk. A hoďte za hlavu starosti o stabilitu spojenia. Vďaka poslednej verzii Bluetooth 5.0 môžete byť bez obáv. Žiadne rušenie signálu, iba čistý prenos a dokonalý zvukový zážitok.
  • Výdrž až 10 hodín - Niceboy HIVE E3 sú prispôsobené tak, aby zvládli držať krok s vami. Opäť vďaka Bluetooth 5.0, ktoré má menšiu spotrebu energie, vydržia slúchadlá prehrávať až 10 hodín. Pracovná cesta, šport, celodenné pobehovanie po meste? S Niceboy HIVE E3 vás nič nezastaví.
  • Odolné proti nepriaznivému počasiu- Ako sa už pri našich výrobkoch stáva zvykom, sú navrhnuté tak, aby sa dali vziať kamkoľvek. Preto aj Niceboy HIVE E3 sú odolné proti vode so stupňom krytia IPX5.
  • Praktické vychytávky- Dôraz na detaily je to, čo odlišuje skvelé výrobky od priemerných. Pri slúchadlách Niceboy HIVE E3 nájdete praktické magnetické koncovky na upevnenie okolo krku. Spárovanie Multipoint, čiže možnosť prepojenia slúchadiel s dvoma zariadeniami je praktická vychytávka pre možnosť jedných slúchadiel pre dva mobilné telefóny.
  • Pohodlné používanie- Celý dizajn a kvalitné komponenty sú nanič, ak používanie nebude jedna radosť. To sa tu naozaj nekoná. Hmotnosť iba 15 gramov, vymeniteľné vankúšiky, ktoré padnú do každého ucha, a volania hands-free poskytujú maximálny používateľský komfort.

Technická špecifikácia

Model: Niceboy HIVE E3
Verzia Bluetooth: 5.0
Podporované protokoly: HFP, A2DP, AVRCP
Vodotesnosť: IPX5
Výdrž baterie: až 10 hodín (pri 50% hlasitosti)
Doba hovoru: až 10 hodín
Vzdialenosť prenosu: 10 m
Batéria: 2x 60mAh, Li-Pol
Trvanie nabíjania: 1,5 hodiny
Frekvencia: 20 Hz - 20 kHz

Obsah predajného balenia:

Bezdrôtové slúchadlá Niceboy HIVE E3
Vankúšiky do uší (2 páry)
Nabíjací microUSB kábel
Návod na obsluhu

Recenzia na Bluetooth Stereo Headset Niceboy Hive E3, Black

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky