Bluetooth Stereo Headset Niceboy Hive XL, Black

Tento týždeň zakúpil 1 zákazník
Nové
Cena s DPH
59.99 €
54.00
Cena bez DPH: 45.00
Kód produktu: 389022

POPIS: Bluetooth Stereo Headset Niceboy Hive XL, Black

Pri počúvaní obľúbenej hudby Vás už nič nebude rušiť. Skvele izolujú ruchy okolia a vďaka veľkokapacitnej batérii vydrží až neuveriteľných 20 hodín.

Prečo kúpiť Bluetooth Stereo Headset Niceboy Hive XL

  • sú to masívne slúchadlá, ktorých náušníky zakryjú celé uši. Vďaka tomu dochádza k silnému odhlučneniu okolitých ruchov pre nerušené počúvanie
  • o perfektný zvuk s hutnými basmi sa starajú moderné technológie na čele s MaxxBass. HIVE XL posúva počúvanie obľúbenej hudby na celkom iný level. Pôžitok z počúvania ešte umocní vysoký štandard spracovania slúchadiel.
  • pohodlné počúvanie je podporené tiež kvalitnou konštrukciou a použitými materiálmi, počnúc polstrovaním na hlavovom moste až po mäkké náušníky
  • o spoľahlivý prenos zvuku sa stará Bluetooth 4.2, vďaka čomu môžete slúchadlá prepojiť s akýmkoľvek zariadení s Bluetooth technológiou
  • sú osadenou veľkokapacitnou batériou a zároveň používajú moderné bluetototh 4.2, ktorý je extrémne šetrný pre spotrebu batérie. Môžete si tak vychutnávať nerušené počúvanie hudby až 20 hodín v kuse. Doba, ktorá predčí nejeden playlist.
  • aby ste sa však nemuseli spoliehať iba na batériu a Bluetooth, sú slúchadlá Niceboy HIVE XL osadene aj vstupom pre audio kábel, ktorý je súčasťou balenia.
  • slúchadlá Niceboy HIVE XL sú vyrobené z odolných, ale zároveň ľahkých materiálov, preto ich môžete brať kamkoľvek so sebou. Sú tiež veľmi pohodlné, čo z nich robí ideálneho spoločníka na cesty. Prednosťou je aj ich skladnosť, kedykoľvek ich nepotrebujete, jednoducho ich zložíte a schováte.

Technická špecifikácia

Model: Niceboy HIVE XL
Podporované profily Bluetooth: A2DP V.1.3, AVRCP v. 1.5., HFP v. 1.5
Frekvencia: 2,4GHz - 2,4835 GHz
Dosah prenosu: Až 10 metrov
Frekvenčná charakteristika: 20 Hz - 20 kHz
Citlivosť: 102 ± 3dB
Kapacita lítiové batérie: 500 mAh
Výdrž: až 20 hodín

Obsah predajného balenia:

Bluetooth (bezdrôtová) slúchadlá Niceboy HIVE XL
Viacjazyčný návod na obsluhu
Nabíjací microUSB kábel
Audio kábel AUX (3,5 mm)

Recenzia na Bluetooth Stereo Headset Niceboy Hive XL, Black

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky