Brita Marella XL Memo MX filtračná kanvica, modrá

Nové
CENA S DPH
22,90 €
17,90
Kód produktu: 442263

POPIS: Brita Marella XL Memo MX filtračná kanvica, modrá

Moderná a štýlová kanvica Brita Marella XL v modrej farbe na filtrovanie vody vo väčšom prevedení, využíva filter Brita Maxtra+ Pure Performace. Kanviciu môžete mať pripravenú na stole, alebo ju umiestniť do chladničky. Celkový objem kanvice je 3,5 l a objem prefiltrovanej vody je 2 l (objem spodnej časti kanvice). Konturované ergonomické držadlo dobre padne do ruky a uľahčuje manipuláciu aj s plnou kanvicou. Vďaka odklopnému viečku, môžete kanvicu plniť pohodlne jednou rukou. Digitálny ukazovateľ Brita Memo za vás postráži dátum optimálnej výmen filtra.

Kľúčové vlastnosti Brita Marella XL Memo:

 • digitálny ukazovateľ, ktorý za vás postráži dátum výmeny filtra
 • praktické plnenie jednou rukou s odklopným viečkom
 • jedinečný systém Maxtra FlowControl zaisťuje optimálnu dobu filtrácie pre najlepšie výsledky
 • celkový objem 3,5 l
 • objem 2,0 l filtrovanej vody
 • ideálna aj pre početnejšiu domácnosť
 • možno umývať v umývačke riadu (s výnimkou viečka)
 • balenie obsahuje filtračnú kanvicu s filtrom

Prečo si zakúpiť Brita Marella XL Memo ?

 • Filtrovanie vody s filtrami Brita Maxtra+ Pure Performance
  Nefiltrovaná voda vteká cez vstupný otvor do vnútra filtra. Jemné sito zachytí hrubé častice - organické nečistoty. Následne prichádza voda do styku so samotnou filtračnou zmesou, ktorá obsahuje primárne 2 zložky. Živica, ktorá ako iontomenič redukuje uhličitanovú tvrdosť vody (vodný kameň) a absorbuje ťažké kovy (olovo, meď). Aktívne uhlie - pri kontakte vody s mikročasticami aktívneho uhlia dôjde k výraznej redukci látok negatívne ovplyvňujúcich chuť a vôňu vody, predovšetkým chlóru a pesticídov, ktoré sa zachytávaju na poréznom povrchu mikročastíc aktívneho uhlia (Micro Carbon Pearls). Extra jemná mriežka na spodnej strane filtra zabraňuje prípadnému uvoľneniu drobných častíc filtračnej zmesi do už prefiltrovanej vody.
 • Rýdzo prírodná technológia
  Vodný filter Brita Maxtra+ Pure Performance predstavuje najpokročilejšiu technológiu na filtrovanie vody od nemeckého výrobcu s viac než 50 ročnou tradíciou a skúsenosťami. Technológia MicroFlow zaisťuje skutočne skvelú chuť vody. Vďaka filtrovaniu vody pomocou filtrov Brita Maxtra+ Pure Performance získate čistejšiu, priezračnejšiu vodu s neodolateľnou chuťou. Filtrovaná voda je osviežujúca nielen studená, je rovnako ideálna na zadravé varenie. Vďaka vylepšenému zloženiu filtra teraz ešte efektívnejšie redukuje obsah pesticídov, herbicídov a zvyškov liečiv v pitnej vode. Brita Maxtra+ Pure Performance pasuje do všetkých filtračných kanvíc Brita.
 • BRITA Maxtra+ filtre Pure Performance
  Žiadne nadbytočné obaly. Všetko 100% recyklovateľné.
 • Inovované zloženie, vylepšený tvar filtra
  Technológia filtrovania MicroFlow je založená na použití perliček Micro Carbon Pearls. To zaisťuje väčšiu stýčnu plochu pre kontakt s vodou, a teda aj vysoko efektívne filtrovanie vody. Jemnejšie sitko v hornej časti filtra pre zachytenie organických nečistôt a jemnejšia mriežka na spodnej strane filtra zabraňuje prieniku jemných častíc.

Technická špecifikácia

Celkový objem 3,5 l
Digitálne počítadlo Šikovný ukazovateľ BRITA Memo vám spoľahlivo pripomenie, kedy je potrebné vymeniť patrónu.
Vhodné do umývačky riadu Áno
Rozmery 25,8 x 25,8 x 14,8 cm

Recenzia na Brita Marella XL Memo MX filtračná kanvica, modrá

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky