Upozornenie: V rámci proti-epidemických opatrení sme skrátili otváraciu dobu našich predajní.

Carneo GUARDKID+ - Smart hodinky s GPS pre deti, Blue

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania
Nové
Cena s DPH
89 €
75.99
Cena bez DPH: 63.33
Kód produktu: 388868

POPIS: Carneo GUARDKID+ - Smart hodinky s GPS pre deti, Blue

Úžasná novinka navrhnutá pre bezpečie a ochranu vašich detí. Sú určené predovšetkým pre deti predškolského veku, prípadne pre deti prvého stupňa ZŠ. Vďaka hodinkám s GPS získate dokonalý prehľad o tom, či vaše dieťa v poriadku dorazilo do školy či krúžku. Naviac môžete kedykoľvek zavolať, či zaslať hlasovú správu.

Prečo kúpiť Carneo GUARDKID+

  • hodinky sú vybavené 430M Li-Po batériou a čipom s veľmi nízkou spotrebou. V stand-by režime dosahuje výdrž až 96 hodín. V závislosti na vyťažení hodiniek sa potom samozrejme doba výdrže skracuje, avšak podľa našich testov pri bežnom nosení vydržia hodinky 2 - 3 dni.
  • sledovanie pomocou mobilnej aplikácie je jednoduché a efektívne. Aplikácia umožňuje zobraziť aktuálnu polohu, aj históriu pohybu vo zvolenom dátume. Aplikácia je kompatibilná so systémom Android aj iOS.
  • o nízkom stave batérie budete včas informovaní prostredníctvom push notifikácia v mobilnej aplikácii
  • umožňuje nastaviť bezpečné lokality, kde sa hodinky smú vyskytovať. Pri opustení bezpečnej zóny obdržite upozornenie
  • hodinky s GPS pre deti sú vybavené mikrofónom, ktorý umožňuje odpočúvať jeho okolie. Stačí z vášho mobilného telefónu zavolať na číslo SIM karty vnútri lokátora, a ihneď môžete počúvať.
  • ďalšie funkcie : LED svetlo, výučba matematiky, upozornenie pri zložení hodiniek z ruky, možnosť obojstrannej volania alebo skrytého odpočúvania, lokalizácia s presnosťou na 5 metrov, vzdialené vytvorenie fotografie fotoaparátom na hodinkách, vďaka ktorej budete nielen počuť, ale aj vidieť čo sa deje v okolí vášho dieťaťa, SOS tlačidlo, možnosť odosielania hlasových správ do hodiniek
  • telo hodín odolné voči striekajúcej vode. “ Nie sú vhodné na plávanie”
  • do hodiniek s GPS stačí vložiť SIM kartu s aktivovaným dátovým tarifou a následne ich už môžete plne ovládať cez už spomínanú aplikáciu "SeTracker2” priamo z vášho mobilného telefónu.

Recenzia na Carneo GUARDKID+ - Smart hodinky s GPS pre deti, Blue

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky