Carneo SlickFit Oxygen+ smart hodinky, strieborné

Nové
CENA S DPH
59,99
Cena bez DPH: 49,99
Kód produktu: 402553

POPIS: Carneo SlickFit Oxygen+ smart hodinky, strieborné

Carneo SlickFit Oxygen+

Odlíšte sa od ostatných nadčasovým dizajnom a luxusným, pleteným remienkom.

Luxusný fitness náramok Carneo SlickFit Oxygen+ s tmavým, pokovovaným sklom a ohromujúcou paletou funkcií je neprekonateľným radcom, strážcom a aj spoločníkom pri športe a cvičení. Zvláda vás spájať so svetom alebo pomôže s organizáciou dňa.

Prečo kúpiť Carneo SlickFit Oxygen+

 • Fitness náramok z luxusným vzhľadom je vybavený najnovším digitálnym snímačom pre jednoduché a rýchle meranie krvného tepu. Nameranú hodnotu zobrazí na displeji a celu históriu všetkých nameraných hodnôt môžete sledovať v aplikácii mobilného telefónu. Ako ste si viedli a všetok váš pokrok prevádza do prehľadných grafov a štatistík.
 • Vďaka meraniu tepovej frekvencie získate cenné dáta, vďaka ktorým môžete následne optimalizovať svoj tréning a odpočinok tak, aby išli spolu s vaším životným štýlom. Poteší aj snímač SpO2 pre meranie okysličenia krvi.
 • Pre náramok nie je problém počítať kroky alebo počet spálených kalórií. Pri pomoci so zdravým životným štýlom ide Carneo tak ďaleko, že vás aj upozorní na chvíľu, kedy je potrebné sa opäť dať do pohybu.
 • Interaktívny 1.3 palcový farebný displej s rozlíšením 240 x 240 pixelov skvele poslúži pri notifikácii jednoduchých pripomienok. Pre bežné každodenné záležitosti náramok zobrazí 3 posledné prijaté SMS správy či notifikáciu na prichádzajúci hovor. Náramok môže tiež zobrazovať čas, dátum, kroky, vzdialenosť a kalórie. Okamžite poznáte vaše športové údaje.
 • Displej prebudíte pohybom zápästia alebo jemným poklepaním.
 • Menu hodiniek je v Českom, ale aj Slovenskom jazyku a v Maďarskom jazyku.
 • Pred začiatkom aktivity môžete zvoliť typ športovania ako napríklad Chôdza, beh, cyklistika, bembiton, švihadlo, basketbal, futbal, plávanie. V súhrne tak budete mať aktivitu rozdelenú podľa športu a samotné meranie je prispôsobené konkrétnej vykonávanej aktivite. Dôležitý je aj náležitý odpočinok, a preto nechýba ani spánkový režim. Ten vám na základe získaných dát vypočíta optimálnu dobu spánku. Budenie potom prebieha šetrne, pomocou tichých vibrácií.
 • Pri všetkých funkciách zostáva náramok stále aj luxusnými hodinkami, ktorých elegantný vzhľad pôsobil ako módny doplnok. Je vhodný k športovému, ale aj k bežnému oblečeniu.
 • Všetky dáta potom spracováva prehľadná a komplexná aplikácia pre telefóny. Rozumie si so systémami Android, iOS a náramok sa k nim pripojí cez Bluetooth 4.0
 • Batéria náramku vďaka kapacite 160mAh má vydrž 7-10 dní na jedno nabitie.
 • Ku komfortu pri používaní prispieva tiež vodelnosť IP68, preto si ho môžete vziať do sprchy, bazéna a podobne.

Technická špecifikácia

         Farba: čierna
         Materiál: Kovové telo + kovový pletený remienok
         Batéria: 160mAh
         Obrazovka: štvorcový 1.3” LCD IPS farebný displej
         Rozlíšenie: 240x240 dpi
         Výdrž batérie: 7 - 10 dní
         Bluetooth: 4.0
         Vodeodolnosť: IP 68
         Šírka hodiniek: 42mm
         Obvod remienku: max. 265mm
         Hmotnosť: 74g

Obsah predajného balenia:

Fitness náramok CARNEO SlickFit Oxygen+ čierny
Nabíjacia kolíska + kábel
Užívateľská príručka

Recenzia na Carneo SlickFit Oxygen+ smart hodinky, strieborné

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky