Carneo SlimFit+ smart hodinky, strieborné

Nové
CENA S DPH
59,99
Cena bez DPH: 49,99
Kód produktu: 402562

POPIS: Carneo SlimFit+ smart hodinky, strieborné

Carneo SlimFit+,

Buďte Cool, buďte aktívny

Povýšte váš aktívny životný štýl a odpočinok na novú úroveň. Fitness náramok Carneo SlimFit+ čierny s ohromujúcou paletou funkcií je neprekonateľným radcom, strážcom a aj spoločníkom pri športe a cvičení. Zvláda spájať so svetom alebo pomôže s organizáciou dňa.

Prečo kúpiť Carneo SlimFit+

 • Fitness náramok je vybavený najnovším digitálnym snímačom pre jednoduché a rýchle meranie krvného tepu. Nameranú hodnotu zobrazí na displeji a celú históriu všetkých nameraných hodnôt môžete sledovať v aplikácii mobilného telefónu. Ako ste si viedli a všetok váš pokrok prevádza do prehľadných grafov a štatistík.
 • Vďaka meraniu tepovej frekvencie získate cenné dáta, vďaka ktorým môžete následne optimalizovať svoj tréning a odpočinok tak, aby išli spolu s vaším životným štýlom. Poteší aj snímač SpO2 pre meranie okysličenia krvi.
 • Pre náramok nie je problém počítať kroky alebo počet spálených kalórií. Pri pomoci so zdravým životným štýlom ide Carneo tak ďaleko, že vás aj upozorní na chvíľu, kedy je potrebné sa opäť dať do pohybu.
 • Interaktívny 1.3 palcový farebný displej s rozlíšením 240 x 240 pixelov skvele poslúži pri notifikácii jednoduchých pripomienok. Pre bežné každodenné záležitosti náramok zobrazí SMS správy či notifikáciu na prichádzajúci hovor. Náramok môže tiež zobrazovať čas, dátum, kroky, vzdialenosť a kalórie. Okamžite poznáte vaše športové údaje. Náramok ponúka aj zobrazenie aktuálneho počasia s predpoveďou na ďalší deň.
 • Displej prebudíte pohybom zápästia alebo jemným poklepaním.
 • Menu hodiniek je v Českom, Slovenskom jazyku a Maďarskom jazyku
 • Pred začiatkom aktivity môžete zvoliť typ športovania ako napríklad beh, bicyklovanie, tenis, plávanie a ďalšie. V súhrne tak budete mať aktivitu rozdelenú podľa športu a samotné meranie je prispôsobené konkrétnej vykonávanej aktivite. Dôležitý je aj náležitý odpočinok, a preto nechýba ani spánkový režim. Ten vám na základe získaných dát vypočíta optimálnu dobu spánku. Budenie potom prebieha šetrne, pomocou tichých vibrácií.
 • Pri všetkých funkciách zostáva náramok stále aj hodinkami, ktorých elegantný vzhľad pôsobil ako módny doplnok. Je vhodný k športovému, ale aj k bežnému oblečeniu. Vďaka veľmi malým rozmerom neprekáža na ruke ani pri nosení oblečenia s dlhým rukávom.
 • Všetky dáta potom spracováva prehľadná a veľmi komplexná aplikácia pre telefóny. Rozumie si so systémami Android aj iOS a náramok sa k nim pripojí cez Bluetooth 4.0
 • Batéria náramku vďaka kapacite 160mAh má vydrž 5 až 7 dní na jedno nabitie.
 • Ku komfortu pri používaní prispieva tiež vodelnosť IP68, preto si ho môžete vziať do sprchy, bazéna a podobne.

Technická špecifikácia

Farba: čierna
Materiál: Kov + silikónový náramok
Batéria: 160mAh
Obrazovka: 1,3” TFT - Temperované sklo
Rozlíšenie: 240x240
Výdrž batérie: 5-7 dní
Bluetooth: 4.0
Vodeodolnosť: IP 68
Šírka hodiniek: 35mm
Hrúbka hodiniek: 10mm
Obvod remienku: max. 205mm
Hmotnosť: 21g
Aplikácia: CARNEO FIT

Obsah predajného balenia:

Fitness náramok CARNEO SlimFit+ čierny
Nabíjací kábel
Užívateľská príručka

Recenzia na Carneo SlimFit+ smart hodinky, strieborné

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky