Ospravedlňujeme sa, ale z dôvodu aktuálnej situácie ohľadom COVID-19 je možné tovar doručiť len kuriérom na Vami zvolenú adresu.
Z dôvodu zatvorených predajní sú osobný odber a rezervácia na predajni dočasne zrušené!

Darčeková poukážka 20€

Tento týždeň zakúpil 1 zákazník
Nové
CENA S DPH
20.00
Kód produktu: 400093

POPIS: Darčeková poukážka 20€

Chcete obdarovať svojho blízkeho a neviete, čo by ho z našej ponuky potešilo najviac? Zakúpte mu naše darčekové poukážky a on si vyberie sám!

Čo by ste mali vediet o darčekových poukážkach ?

  • Poukážka má dobu platnosti obmedzenú dátumom uvedeným na jej zadnej strane (30.06.2020). Po tomto dátume je poukážka neplatná.
  • Hodnotu uvedenú na prednej strane poukážky Vám odpočítame od ceny nákupu v predajniach ProGamingShop/MP3. Poukážkou môžete zaplatiť za akýkoľvek produkt alebo službu v aktuálnej ponuke našich predajní.
  • Poukážkou je možné zaplatiť za jednorázový nákup v rovnakej alebo vyššej cene než je hodnota poukážky. Poukážka nie je ani čiastočne zameniteľná za peniaze.
  • Ak dôjde k odstúpeniu od kúpnej zmluvy na kúpu tovaru, ktorý bol zaplatený poukážkou, vrátenú sumu Vám vyplatíme takisto vo forme poukážky alebo vytvorením kreditu pre nákup iného tovaru v zodpovedajúcej výške.
  • Nákup tovaru hradený poukážkou sa riadi Obchodnými podmienkami a Reklamačným poriadkom predajní ProGamingShop/MP3.
  • V prípadoch vypršania doby platnosti poukážky, jej straty alebo poškodenia jej ochranných prvkov s následkom ich nečitateľnosti nemôže byť poukážka žiadnym spôsobom nahradená.

Recenzia na Darčeková poukážka 20€

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky