Upozornenie: V rámci proti-epidemických opatrení sme skrátili otváraciu dobu našich predajní.

EVOLVEO FlyMotion D2 Pro, multifunkčná klávesnice s AirMouse & Audio

Nové
CENA S DPH
39.99
Kód produktu: 404672

POPIS: EVOLVEO FlyMotion D2 Pro, multifunkčná klávesnice s AirMouse & Audio

Pohodlné a centralizované ovládanie televízie, počítača, notebooku a zariadenia s operačným systémom Android, ako je napríklad Android Box.

Multifunkčná klávesnica a diaľkové ovládanie EVOLVEO FlyMotion D2 PRO zaisťuje diaľkové ovládanie. S funkciou AirMouse funguje ako gyroskopicka počítačová myš pre jednoduché polohovanie kurzora a zadávanie príkazov napríklad na televíznej obrazovke. Diaľkové ovládanie je tiež schopné nahradiť ďalšie diaľkové ovládače v domácnosti využívajúce infračervený prenos.

Prečo kúpiť EVOLVEO FlyMotion D2 Pro

  • multifunkčná klávesnica EVOLVEO FlyMotion D2 Pro Vám umožní ovládať vaše zariadenia, či ide o počítač, notebook, android box alebo televízia, tak ako nikdy predtým.
  • už nebude problém surfovať na webových stránkach alebo ovládať chytré aplikácie aj na vašej televízii, pretože s gyroskopickou myšou (AirMouse) to pôjde ľahko.
  • vysoká citlivosť a presnosť Vám umožní pohybovať kurzorom po obrazovke presne, ako budete potrebovať. Rýchlosť a citlivosť (DPI) si môžete regulovať pomocou tlačidla.
  • plnohodnotná bezdrôtová klávesnica pre českých a slovenských užívateľov. Fly Motion D2 Pro podporuje rozloženie českej a slovenská klávesnica vrátane špeciálnych znakov.
  • pre ešte rýchlejšie zadávanie textu využijete integrovaný mikrofón. Ideálne pre ovládanie android boxov s Google asistentom "OK Google", ktorý rozumie aj českému a slovenskému jazyku.
  • nemáte radi, keď Vám leží na stole veľa ovládačov? EVOLVEO FlyMotion D2 Pro sa vie naučiť príkazom z iných a ľubovoľných diaľkových ovládačov, ktoré posielajú infračervené signály. Napríklad povel zapnutia HiFi domáceho kina alebo satelitu, môžete naučiť do tohto ovládača.
  • chcete sa pozerať potichu na televíziu, ale nemáte dlhý kábel od slúchadiel cez celú miestnosť? Pomocou slúchadlového konektora na ovládači EVOLVEO si pripojíte vaše slúchadlá štandardným jack 3,5 mm konektorom a zvuk bude prenášaný bezdrôtovo až do 10tich metrov ďaleko.
  • diaľkový ovládač nabijete z nabíjačky pomocou USB kábla a pri bežnom užívaní vydrží až 9 mesiacov na jedno nabitie. Dajte zbohom tuškovým batériám.

Technická špecifikácia

Prijímač / Vysielač USB: Dongle Nano
Podpora USB verzia: 2.0 a vyššie
Pracovné pásmo: 2.4GHz GFSK
Bezdrôtový dosah od USB dongle: až 10 metrov
Počet tlačidiel celkom: 69
Materiál: klávesy sú z termoplastického polyuretánu (TPU) + plastové puzdro
Spotreba prúdu v režime sleep: 72?A
Slúchadlový konektor: jack 3,5 mm stereo, 16bit, 16kHz
Prevádzkové napätie: 3.7V
Váha: 100g
Rozmery: 170 x 49 x 16 mm
Farba: čierna
Podporované zariadenia: MS Windows: 2000, XP, Vista, Windows CE, Windows 7, 8, 10, Linux: Debian-3.1, Redhat-9.0, Ubuntu-8.10, Fedora-7.0, MAC OS, Android zariadenia, väčšina modelov so štandardným USB konektorom

Obsah predajného balenia:

EVOLVEO FlyMotion D2 Pre
2.4 GHz USB dongle - bezdrôtový prijímač / vysielač
USB napájací (rozširujúce) kábel
Užívateľský manuál

Recenzia na EVOLVEO FlyMotion D2 Pro, multifunkčná klávesnice s AirMouse & Audio

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky