FitStream E1 mixér, fialový

Nové
CENA S DPH
49,99 €
34,90
Kód produktu: 410249

POPIS: FitStream E1 mixér, fialový

Milujete slobodu? Milujete šport? Milujete zábavu? Potom si zamilujete aj štýlový FitStream E1, ktorý zmení váš životný štýl.

Byť FIT je tak jednoduché. Vďaka FitStream budete mať svoje obľúbené smoothie, miešané nápoje, proteinové drinky i detskú stravu stále so sebou, kamkoľvek pôjdete. FitStream bol navrhnutý pre všetkých ľudí, ktorí chcú žiť zdravo každý deň. FitStream je prenosný, USB dobíjateľný a výkonný mixér, ktorý Vám pripraví Váš obľúbený nápoj kdekoľvek. Výživné nápoje pripravené už za 30 sekúnd budete mať odteraz po ruke v práci, fitku, škole, aute, výletoch, pri športovaní alebo aj romantickej prechádzke. FitStream je ideálny darček pre deti aj dospelých. Už sa nemusíte viac obmedzovať, Váš zdravý životný štýl bude vždy po ruke. FitStream je rýchly, jednoduchý a stále s Vami. Urobte si svoj čerstvý nápoj kdekoľvek!

Váš pomocník na každý deň
FitStream E1 je prenosný, USB nabíjateľný a výkonný mixér , ktorý Vám pripraví Váš obľúbený čerstvý a výživný nápoj kdekoľvek budete. Zdravé nápoje budete mať odteraz po ruke v práci, fitku , škole, aute, výletoch, pri športovaní alebo aj romantickej prechádzke. FitStream je ideálny darček pre deti aj dospelých. Už sa nemusíte obmedzovať, Váš zdravý životný štýl bude vždy po ruke. FitStream je rýchly, jednoduchý a stále s Vami. Byť FIT je tak jednoduché

Štýlový dizajn
FitStream je nielen šikovný pomocník, ale aj štýlový doplnok počas Vašich každodenných aktivít. Vďaka širokej palete pastelových farieb a jednoduchého dizajnu si ho zamiluje naozaj každý. Je ultra ľahký, váži iba 450 g s objemom nádoby 380 ml, čo predstavuje presne 1 porciu. Bez problémov ho vložíte do kabelky, ruksaku alebo dokonca aj svojmu dieťaťu do školskej tašky.

Jednoduché nabíjanie kdekoľvek
FitStream obsahuje zabudovanú výkonnú líthium iónovú batériu s kapacitou až 2 000 mAH. Na jedno nabitie dokáže pripraviť až 12 vždy čerstvých nápojov. Vďaka priloženému USB káblu ho viete nabiť naozaj kdekoľvek. Ľahko ho pripojíte do klasickej elektrickej zásuvky, počítača, auta alebo powerbanky. Je to rovnako jednoduché ako keby ste nabíjali svoj mobilný telefón. Predstavte si piknik s kamarátmi alebo skvelú party na bazéne, kde pripravíte chutné miešané nápoje. Zažite zdravý životný štýl bez akýchkoľvek obmedzení.

Maximálny výkon
Spoľahnite sa na výkon šiestich čepelí z nehrdzavejúcej ocele, ktoré sú tak silné, že dokážu rozdrviť aj ľad . Užite si svoje nápoje bez kompromisov. FitStream je najsilnejší prenosný mixér. Maximálny dôraz sme venovali aj bezpečnosti používania. Nádoba obsahuje magnetické pásky, vďaka ktorým pokiaľ nádoba nie je na svojej pozícii čepele sa nespustia. Odteraz už nemusíte mať žiadne obavy, FitStream je maximálne bezpečný pre Vás aj Vaše deti.

Vyrobený z najkvalitnejších materiálov
Veľký dôraz pri výrobe FitStream E1 sme kládli na kvalitu použitých materiálov, aby sme svojim zákazníkom zabezpečili prémiovú kvalitu. Všetky materiály, ktoré boli použité spĺňajú najprísnejšie normy Európskej únie. Naše výrobky dostali certifikáty CE, ROHS a BPA FREE. Použité materiály majú kvalitu kojeneckých fliaš.

Praktické detaily
FitStream je štýlový, ale najmä praktický pomocník na každý deň. Je tak jednoduchý na používanie, že si ho zamiluje celá rodina . Obsahuje zabudované sitko, vďaka čomu si Vaše nápoje ešte viac vychutnáte. Pripravené budú už za 30 sekúnd. FitStream sa navyše j ednoducho čistí, stačí ak napustíte vodu, pridáte kvapku saponátu a spustíte ho.

Naše odporúčanie
Ešte jeden malý tip, skúste použiť mrazom sušené ovocie . Má až 98% zachovaných výživových hodnôt. Je ľahké a nemá takmer žiadne požiadavky na skladovanie. Ideálna voľba na každodenné použitie.

Technická špecifikácia

Farba: Biela. Červená, Čierna, Fialová, Modrá, Ružová, Slaboružová, Zelená, Žltá
Objem fľaše: 380ml
Materiál: Certifikovaný potravinársky ABS plast
Motor: DC 3.6 - 5.0V
Otáčky motora: 22 000 otáčok / min. bez náplne, 15 000 otáčok / min. s náplňou (odchýlka 15%)
Napätie motora: >10A
Batéria: 2 000 mAH (3.7V – 1.0A), výdrž na 8-12 cyklov mixovania
Rozmery: 75 x 75 x 230 mm (šírka x hĺbka x výška)
Hmotnosť: 450g

Fitstream ponúka 9 pastelových farieb. Či elegantná alebo veselá, každý si nájde tú svoju obľúbenú.

Produktové video

Recenzia na FitStream E1 mixér, fialový

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky