Garmin Forerunner 630, Black

CENA S DPH
305.79
Kód produktu: 334359

POPIS: Garmin Forerunner 630, Black

Slovenská oficiálna distribúcia Garmin :

 • na zariadenie sa vztahuje plnohodnotná záruka 24mesiacov
 • bezproblémový servis a podpora zariadenia Garmin

Navigácia na bicykel

Voľba jazyka:

  Bulharsky, Dánsky, Nemecky, Anglicky, Fínsky, Francúzsky, Grécky, Taliansky, Chorvátsky, Lotyšsky, Litevsky, Holandsky, Nórsky, Poľsky, Portugalsky, Rumunsky, Rusky, Švédsky, Slovensky, Slovinčina, Španielsky, Česky, Turecky, Maďarsky

Nová generácia ultralahkých športových hodiniek GPS, ktoré svojou výbavou nadväzujú na TOP modely bežeckých hodiniek zo série >Forerunner® 620. Forerunner® 630 poskytuje pokrocilú funkcionalitou hlavne pre bežecký tréning. Po pripojení pulzomera > >HRM-Run™< < (nie je v balení) zabezpecí zobrazenie revolucnej analýzy metriky behu - Running Dynamics (Doba kontaktu so zemou, Vertikálna oscilácia, Kadencia behu) + pokrocilej metriky behu Advanced Running Dynamics ,ktorá prináša dalšie komplexné merania - dlžka kroku, rovnováha doby kontaktu so zemou - L/P noha a vertikálny pomer. Pokrocilá funkcionalita je dalej doplnená o fyziologické merania pre odhad anaeróbneho prahu (lactate threshold), pripravenosti na výkon (performance condition) a tiež tzv. stress score. Forerunner® 630 je pripravený poskytnút všetkým bežcom detailnú analýzu trasy, techniky behu a dokáže odhadnút Váš reálny potenciál s cielom napomáhat pri dosahovaní stanovených výkonnostných cielov.

Ovládanie cez dotykový displej je doplnené o intuitívne tlacidlá umiestnené okolo velkého a jasného farebného displeja. Samozrejmostou je volitelné ovládacie menu v slovencine. Velkou novinkou je celkom nové používatelské rozhranie, ktoré okrem iného pocíta s možným rozšíreniami funkcií, zobrazením hodiniek a rôznych widgetov, ktoré umožnia vytvorit originálne hodinky. Všetko bude dostupné vdaka novej službe > > > Connect IQ™ store. Pocas bežného dna bude pocítat vaše kroky i sledovat spánok - monitor dennej aktivity.

Prečo kúpiť Garmin FORERUNNER 630

 • Ovládanie hodiniek cez tlačidlá po obvode je doplnené o farebný dotykový displej s vysokým rozlíšením 215 x 180 bodov s uhlopriečkou 31mm a podporou ovládania aj v rukaviciach.

 • ANT+ bezdrôtové rozhranie umožňuje pripojenie voliteľných externých snímačov, ktoré doplňajú a rozširujú funkcionalitu hodiniek (nie sú v balení). Pre meranie pulzu môžete použiť Váš starší pulzomer Garmin alebo odporúčame zakúpiť pulzomer > >HRM-Run™< < pre využitie všetkých dostupných funkcií. Váš indoor tréning (napr. na bežeckom páse) získa nový rozmer po pripojení bezdrôtového snímača FootPod, ktorý meria aktuálnu rýchlosť, vzdialenosť, tempo behu, frekvenciu a počet krokov. Hodinky využijete aj pre cyklistiku po pripojení ANT+ snímača rýchlosti & kadencie. Tiež podporuje pripojenie externého snímača teploty tempe™.

 • Pokročilá bežecká metrika behu je novinkou vo funkcionalite športových hodiniek. Nové merania poskytujú komplexný náhľad na techniku behu a výkonnosť vo vzťahu k očakaváným výsledkom. Dĺžka kroku je meraná v reálnom čase pri behu. Meranie dĺžky kroku je užitočné vo vzťahu s dosahovanými tempami vašich behov. Rovnováha doby kontaktu so zemou meria symetriu doby kontaktu so zemou (len pri behu) medzi ľavou a pravou nohou. Vertikálny pomer (Vertical Ratio) je prezentovaný ako pomer hodnoty vertikálnej oscilácie a dĺžky kroku v percentuálnom vyjadrení. Inými slovami táto funkcia dokáže zmerať efektívnosť pomeru dĺžky kroku a vertikálnej oscilácie pri behu s cieľom zvýšiť efektivitu vášho behu.

 • Anaeróbny prah (Lactate Threshold) je funkcia pre odhad úrovne reálneho výkonu, pri ktorom sa znateľne zvyšuje únava organizmu. Inými slovami je to maximálna intenzita, pri ktorej je náš organizmus schopný udržiavať rovnováhu medzi tvorbou a odstraňovaním krvného laktátu. Funkcia je dostupná po pripojení kompatibilného pulzomera >HRM-Premium

 • Stress Score umožňuje hodinkám monitorovať fyziologické zmeny (na základe sledovania variabilitu pulzu), ktoré môžu naznačovať zvýšenie únavy organizmu. Prílišná únava organizmu pri behu môže viesť k zraneniam, ktoré ovlyvňujú výsledné (maximálne) tempo behu. Funkcia je dostupná po pripojení kompatibilného pulzomera >HRM-Premium Prílišná únava organizmu pri behu môže viesť k zraneniam, ktoré ovlyvňujú výsledné (maximálne) tempo behu.

 • Pripravenosť na výkon (Performance Condition) funkcia analyzuje tempo, pulz a variabilitu pulzu v reálnom čase pre posúdenie vašej pripravenosti na výkon (tréning alebo pretek).

 • Kadencia je počet krokov za minútu. Zobrazovaná hodnota je súčtom všetkých krokov (ľava i pravá noha) a hodinky ponúkajú okamžité hodnotenie na farebnej škále.

 • Vertikálna oscilácia je hodnota "odskoku" pri odraze počas behu. Zobrazuje sa hodnota vertikálneho pohybu tela, meraná v centimetroch na každy krok a hodinky ponúkajú okamžité hodnotenie na farebnej škále.

 • Čas kontaktu so zemou pri behu alebo "Ground contact time" definuje čas kontaktu so zemou pri behu pre každý krok. Čas je meraný v milisekundách a hodinky ponúkajú okamžité hodnotenie na farebnej škále.

 • Trainning effect vám na základe merania tepu prezradí, či si vykonávaným tréningom udržiavajte aktuálnu kondíciu alebo ju zvyšujete. Na základe týchto informácií môžete prispôsobovať intenzitu tréningu, čo vám pomôže pri dosahovaní vytýčených cieľov. Funkcia Training Effect je určená pre všetky aeróbne športy, všetky druhy vybavenia a zdravé osoby.

 • Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou približne 4 týždne v režime hodiniek. Až 16 hodín v režime s GPS(GLONASS).

 • Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, používateľská príručka v slovenskom jazyku.

 • Komplexnú analýzu a editáciu tréningových dát, prípravu tréningových plánov umožňuje jednoduché a funkčné prepojenie hodiniek s počítačom prostredníctvom USB. Pre vyhodnocovanie aktivít, rozšírenú analýzu a plánovanie aktivít ponúka výrobca on-line aplikáciu Garmin Connect.Dátový výstup je možné použiť aj v rôznych iných špecializovaných aplikáciach pre vyhodnocovanie tréningových dát.

 • Športové hodinky s GPS môžete používať ako bežné hodinky (čas, dátum, budík, stopky). Pri behu vám stlačením jedného tlačidla ukážu informácie o tempe behu, rýchlosti, vzdialenosti a spálených kalóriách a nepotrebujete žiadne snímače a doplnky.

 • Hodinku sú vodotesné a nemusíte sa obávať napríklad behu v daždi. S hodinkami sa tiež možete sprchovať prípadne odolajú celkovému ponoreniu a tlaku vody v hĺbke 50m* (5ATM).

 • Virtual Partner® je funkcia, ktorá vám pomáha pri dodržiavaní a plnení vytýčených cieľov (stanovené tempo, vzdialenosť, rýchlosť a iné).

 • Každý má pri tréningu iný cieľ, či už je to chudnutie, zlepšenie kondície, prevencia srdcovocievnych ochorení... Pre každý cieľ je nevyhnutné sledovať pulz, aby bol tréning čo najefektívnejší. Hodinky vás upozornia zvukovým signálom na vysoký alebo naopak nízky pulz.

 • Najúčinnejšou formou tréningu pre zlepšenie kondície, tempa a zvýšenie VO2 max je jednoznačne intervalový tréning. Aj túto pokročilú tréningovú funkciu môžete využiť na spestrenie a zlepšenie efektivity vášho tréningu. Je len na vás, aké intervaly si zvolíte. Hodinky všetky údaje zaznamenajú pre každý interval samostatne, takže po tréningu stačí aktivitu len uložiť a analyzovať.

 • Vytvorte si tréningový plán pre jednoduchý, intervalový alebo rozšírený tréning. Hodinky Vás budú sprevádzať okruh za okruhom...

 • Novinkou vo funkcionalite športových hodiniek je možnosť prepojenia hodiniek s kompatibilným smartfónom cez integrovaný Bluetooth Smart. Následne môžete využiť funkciu Live tracking a tiež on-line prístup k účtu na connect.garmin.com pre nahrávanie aktivít a prípadne sťahovanie tréningových plánov, kdekoľvek v teréne (bez PC). O všetko sa postará bezplatná aplikácia Garmin Connect™ Mobile dostupná na stiahnutie > > > > > >.

 • WI-FI konektivita pre pripojenie hodiniek k domácej sieti Wi-Fi a následné bezdrôtové odosielanie dát na Garmin Connect. Cez nakonfigurovanú Wi-Fi si tiež jednoducho nahráte vždy aktuálny softvér hodiniekj

 • Integrovaný (gyroskopický) akcelerometer v hodinkách zabepečí analýzu a záznam behu aj pri vypnutom GPS v krytých priestoroch (napr. haly)

 • Na základe aktívneho používania dokáže Forerunner 630 odhadnúť vaše výsledky behu na určité vzdialenosti (čas, tempo, rýchlosť).

 • Váš Forerunner s pripojeným pulzomerom môžete tiež použiť na výpočet a zobrazenie odhadovaného času úplného zotavenia, pred ďalším tréningom. Funkcia "poradca pre zotavenie" zobrazí odhadovaný čas potrebné pre zotavanie ihneď po ukončení aktivity. Technológia Recovery advisor je poskytovaná a podporovaná spoločnosťou Firstbeat Technologies Ltd.

 • Hodinky podporujú komplexné nastavenie upozornení (alarmov) pri tréningu alebo na čas (budík). Môžete zvoliť zvukové alebo vibračné upozornenia.

 • Forerunner 630 môžete o.i. použiť aj na výpočet odhadovanej hodnoty VO2 max. VO2 max. je jeden s najlepších ukazovateľov aeróbnej vytrvalosti - maximálne využitie kyslíku. VO2 Max uvádza objem spotrebovaného kyslíku v mililitroch na kilogram telesnej hmotnosti za minútu. Všeobecne: čím vyššie číslo, tým viac kyslíka sa dostáva do svalov a výsledkom je rýchlejší a dlhší beh alebo iná aktivita. Funkcia pre odhad VO2 max. je poskytnutá a podporporová spoločnosťou Firstbeat® Technologies Ltd.

 • Buďte aktívni! Ak práve netrénujete, Forerunner 630® sleduje vašu dennú aktivitu a po hodine sedenia vám rozkáže, aby ste sa začali hýbať! Stačí pár minút chôdze a upozornenie sa stratí.

 • Forerunner 630® tiež zaznemanáva každý váš krok počas bežného dňa. Na displeji sa zobrajue aktuálny počet krokov, koľko krokov ešte zostáva na splnenie vášho denného cieľa. Spálené kalórie.

 • Ovládajte svoju kameru Virb™ Elite cez svoj Forerunner 630®. Jedným dotykom spustíte alebo zastavíte nahrávanie vašich zážitkov.

 • Okrem sledovania vášho aktívneho životného štýlu vás po pripojení ku kompatibilnému smartfónu Forerunner® 630 diskrétne upozorní na prichádzajúce hovory, sms, e-maily, zobrazí chatové hlavičky, výstup z kalendára a ďalšie dáta v závislosti od naištalovanej aplikácie.

 • Počúvajte hudbu zo svojho smartfónu a ovládajte prehrávanie cez Forerunner® 630.

Technická špecifikácia :

  Rozmery a vlastnosti:

  • Rozmery balenia, ŠxVxH: 16,1 x 8,6 x 5,1 cm
  • Rozmery zariadenia, ŠxVxH: 4,5 x 4,5 x 1,2 cm
  • Displej - veľkosť, ŠxV: 31,1mm uhlopriečka
  • Displej - rozlíšenie, ŠxV: 215 x 180 bodov
  • Displej - typ: Farebný / dotykový / kapacitný
  • Hmotnosť zariadenia: 44 g
  • Akumulátor - typ: nabíjateľná lithium - ion
  • Akumulátor - výdrž (pohotovostný režim): 16 hodín (GPS zapnuté) - tréning
  • Pohotovostná doba: približne 30 dní (bez GPS)
  • Vodotesnosť: 5 ATM*
  • Teplotný rozsah (- + °C): od -20°C do + 60°C
  • GPS prijímač: GPS + GLONASS
  • Vysoko-citlivý prijímač: Áno
  • Waypointy/obľúbené/pozície: 0
  • História okruhov: 200 hodín záznamu

  Funkcie a výbava:

  • Track log / záznam a správa trás: Áno
  • Tras. počítač (rýchlosti, vzdialenosti a pod.): Áno
  • Snímač srdcovej frekvencie: Áno, voliteľný
  • Snímač rýchlosti/kadencie: Áno, voliteľný
  • Krokomer - Foot Pod:: Áno, voliteľný
  • Automatická synchronizácia s PC: Áno
  • HRM-Run™ pulzomer s akcelerometrom: Áno (voliteľný)
  • Garmin Connect™ kompatibilita: Áno
  • Garmin Training Center® kompatibilita: Áno
  • Virtual Partner® (fiktívny súper):: Áno
  • Okruhy (auto/manual záznam okruhov): Áno
  • Auto Pause® (zast. tréning podla rýchl.): Áno
  • Auto Lap® (začne okruh po urč. vzial.): Áno
  • Auto Scroll (zobrazovanie stránok): Áno
  • Multi-sport (zmena šport. módu): Áno

Obsah predajného balenia:

 • Hodinky Forerunner® 630
 • USB kábel pre pripojenie k PC a nabíjanie
 • manuál v slovenčine

Upozornenie pre prípad vrátenia tovaru v 7 dňovej lehote :

 • Pri vrátení tovaru nesmie byť zariadenie registrované na užívateľskom účte www.mygarmin.com

 • nesmie byť použitá záruka najnovšie mapy.

 • Ak záruku najnovšie mapy použijete a napriek tomu chcete zariadenia vrátiť, kontaktujte našich operátorov pre ďalšie podrobnosti na čísle 048/470 0141

 • Doporučujeme teda zariadenie registrovať a aktualizovať mapy na najnovšiu verziu až po odskúšaní navigácie a rozhodnutí, že si ju ponecháte

Garmin Forerunner 630, Black bol pridaný do katalógu 25.11.2015.

Recenzia na Garmin Forerunner 630, Black

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky