Garmin FORERUNNER 735XT, Black & Gray, Run Bundle

CENA S DPH
479.99
Kód produktu: 353393

POPIS: Garmin FORERUNNER 735XT, Black & Gray, Run Bundle

Slovenská oficiálna distribúcia Garmin :

 • na zariadenie sa vztahuje plnohodnotná záruka 24mesiacov
 • bezproblémový servis a podpora zariadenia Garmin

Navigácia na bicykel

Voľba jazyka:

  Bulharsky, Dánsky, Nemecky, Anglicky, Fínsky, Francúzsky, Grécky, Taliansky, Chorvátsky, Lotyšsky, Litevsky, Holandsky, Nórsky, Poľsky, Portugalsky, Rumunsky, Rusky, Švédsky, Slovensky, Slovinčina, Španielsky, Česky, Turecky, Maďarsky

Multišportové hodinky s GPS pre náročných! Forerunner 735XT je prepracovaný športtester určený pre široké spektrum multišportových aktivít. Vďaka svojej výbave poskytuje detailné analýzy, ktoré sú dostupné a neustále aktualizované v reálnom čase počas použitia. Športový dizajn a nízka hmotnosť len 40,2 g s príjemným silikonovým remienkom, tvoria unikátke športové hodinky s pokročilou výbavou a smart-funkciami.

Prečo kúpiť Garmin Forerunner 735XT

 • Forerunner 735XT je vybavený vstavaným optickým snímačom pulzu. Táto technológia využíva zelené svetlo doplnené o fotodiódy - citlivé na úbytok rozptýleného svetla, ktoré preniká do pokožky. Prietok krvi (pulz) je sprevádzaný absorbovaním zeleného svetla a tento úbytok zaznamenávajú fotodiódy. Výsledkom je relatívne presné meranie pulzu, ktoré má svoje limity a na rozdiel od bežného pulzomera (hrudný pás) nedokáže zaznamenávať variabilitu srdcovej frekvencie. Nedokáže teda poskytovať potrebné údaje na úrovni vyšších modelov bežeckých hodiniek, ktoré využívajú snímanie prostredníctvom hrudného pásu - metrika behu. Intenzita svetla sa automaticky prispôsobuje tmavej pokožke, ale napríklad tetovanie v mieste snímania môže byť problém. Odporúčania a tipy pre správnu funkčnosť a používanie hodiniek a optického snímača nájdete v znalostnej databáze na odkaze > > >

 • Forerunner 735XT je možné štandardne rozšíriť cez ANT+ bezdrôtové rozhranie pre pripojenie voliteľných externých snímačov ako > rôzne pulzomery < , wattmeter integrovaný v pedáloch VECTOR & ANT+ snímač rýchlosti a kadencie na bicykel. Tiež podporuje pripojenie externého náhľadového (in-sight displeja) Varia Vision pre komfortné a praktické použitie počas na bicykli.

 • Forerunner 735XTje možné rozšíriť aj o ďalšie ANT+ doplnkové príslušenstvo zo série > Varia™ < . Systém Varia™ prispieva k aktívnej bezpečnosti pri jazde na bicykli.

 • Pre základnú navigáciu / orientáciu v teréne je dostupná kompasová stránka so zobrazením smeru a vzdialenosti k najbližšiemu bodu na dráhe.

 • Pokročilá bežecká metrika behu je novinkou vo funkcionalite športových hodiniek, ktorá je dostupná po pripojení kompatibilného pulzomeru HRM-Run / HRM-Tri (nie je v balení). Nové merania poskytujú komplexný náhľad na techniku behu a výkonnosť vo vzťahu k očakaváným výsledkom. Dĺžka kroku je meraná v reálnom čase pri behu. Meranie dĺžky kroku je užitočné vo vzťahu s dosahovanými tempami vašich behov. Rovnováha doby kontaktu so zemou meria symetriu doby kontaktu so zemou (len pri behu) medzi ľavou a pravou nohou. Vertikálny pomer (Vertical Ratio) je prezentovaný ako pomer hodnoty vertikálnej oscilácie a dĺžky kroku v percentuálnom vyjadrení. Inými slovami táto funkcia dokáže zmerať efektívnosť pomeru dĺžky kroku a vertikálnej oscilácie pri behu s cieľom zvýšiť efektivitu vášho behu.

 • Anaeróbny prah (Lactate Threshold) je funkcia pre odhad úrovne reálneho výkonu, pri ktorom sa znateľne zvyšuje únava organizmu. Inými slovami je to maximálna intenzita, pri ktorej je náš organizmus schopný udržiavať rovnováhu medzi tvorbou a odstraňovaním krvného laktátu. Funkcia je dostupná po pripojení kompatibilného pulzomera HRM-Premium a HRM-Run HRM-Tri

 • Stress Score umožňuje hodinkám monitorovať fyziologické zmeny (na základe sledovania variabilitu pulzu), ktoré môžu naznačovať zvýšenie únavy organizmu. Prílišná únava organizmu pri behu môže viesť k zraneniam, ktoré ovlyvňujú výsledné (maximálne) tempo behu. Funkcia je dostupná po pripojení kompatibilného pulzomera HRM-Premium a HRM-Run HRM-Tri. Prílišná únava organizmu pri behu môže viesť k zraneniam, ktoré ovlyvňujú výsledné (maximálne) tempo behu.

 • Pripravenosť na výkon (Performance Condition) funkcia analyzuje tempo, pulz a variabilitu pulzu v reálnom čase pre posúdenie vašej pripravenosti na výkon (tréning alebo pretek).variabilitu pulzu), ktoré môžu naznačovať zvýšenie únavy organizmu. Funkcia je dostupná po pripojení kompatibilného pulzomera HRM-Premium a HRM-Run HRM-Tri.

 • Dostupné základné metriky behu pri použití s kompatibilným pulzomerom HRM-Run / HRM-Tri(nie je v balení) - Kadencia behu, Vertikálna oscilácia, Čas kontaktu so zemou.

 • Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až do 14 hodín pri bežnom použití s GPS. Zároveň máte k dispozícií aj tzv. UltraTrac režim záznamu s GPS, ktorý poskytne hodinkám výdrž až 24hodín.

 • Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, užívateľská príručka v slovenskom jazyku.

 • Použitie môže prebiehať aj v nepriaznivom počasí. Dážď, sneh, blato už nie sú nijakou prekážkou, nakoľko zariadenie je vodotesné - odolné voči namočeniu, postriekaniu vodou. Hodinky sú vodotesné do 5ATM* - odoláva tlaku, ktorý zodpovedá hĺbke 50 m. Viac informácií nájdete na stránke www.garmin.com/waterrating.

 • Virtual Partner® je funkcia, ktorá vám pomáha pri dodržiavaní a plnení vytýčených cieľov (stanovené tempo, vzdialenosť, rýchlosť a iné).

 • Najúčinnejšou formou tréningu pre zlepšenie kondície, tempa a zvýšenie VO2 max je jednoznačne intervalový tréning. Aj túto pokročilú tréningovú funkciu môžete využiť na spestrenie a zlepšenie efektivity vášho tréningu. Je len na vás, aké intervaly si zvolíte. Hodinky všetky údaje zaznamenajú pre každý interval samostatne, takže po tréningu stačí aktivitu len uložiť a analyzovať.

 • Výhodou zariadenia je možnosť kategorizovať športové aktivity (plávanie, cyklistika, beh) počas jedného tréningu či zaznamenávať čas presunu medzi intervalom (depo), čo umožňuje sledovať a analyzovať výkon od štartu až do cieľa, a tiež v rámci jednotlivých intervalov. Využitie športtestera s GPS má význam nielen pri klasických športových disciplínach (beh, cyklistika), ale aj pri aktivitách, kde je inak meranie údajov obtiažne alebo nemožné. Medzi takéto športy môžeme zaradiť triathlon, in-line korčuľovanie, lyžovanie, kanoistika, windsufing a mnoho iných.

 • Štandardná analýza plaveckého výkonu je teraz doplnená o meranie a záznam pulzu aj počas plávania. Pulzomer HRM-Swim™ (nie je v balení) je špeciálne dizajnovaný pre spoľahlivé meranie pulzu vo vode (plávanie) - ideálny pre použitie výhradne počas plaveckého tréningu. Druhý pulzomer (nie je v balení) HRM-Tri™ je vytvorený s cieľom spoľahlivo merať pulz pri všetkých športoch - plávanie, beh a cyklistika plus poskytuje kompletnú metriku behu a daľšie výstupy - ideálny pre použitie počas celého triatlonového preteku. Vďaka zabudovanému akcelerometru (v hodinkách) zabezpečuje meranie a záznam údajov o plávaní na otvorenej vode aj v krytých bazénoch. Už nemusíte počítať preplávaný počet dĺžok, celkovú vzdialenosť, tempo plávania, počet a typ záberov a mnoho iného. V reálnom čase dokáže vyhodnocovať index efektivity, určiť vaše SWOLF skóre, rozoznávať až 5 plaveckých štýlov.

 • S hodinkami na zápästí sa môžete viac zameriavať na vylepšovanie techniky plávania. Forerunner 735XT je pripravený zaznamenávať cvičenie na záber (napr. kopanie s doskou), ktoré jednoducho identifikujete od bežného plaveckého tréningu.

 • Novinkou vo funkcionalite športových hodiniek je možnosť prepojenia hodiniek s kompatibilným smartfónom cez integrovaný Bluetooth Smart. Následne môžete využiť funkciu Live tracking a tiež on-line prístup k účtu na connect.garmin.com pre nahrávanie aktivít a prípadne sťahovanie tréningových plánov, kdekoľvek v teréne (bez PC). O všetko sa postará bezplatná aplikácia Garmin Connect™ Mobile dostupná na stiahnutie > > > > > >.

 • Vďaka simultánnemu príjmu signálu zo satelitov GPS a Glonass máte istotu, že vaša poloha bude lokalizovaná presne aj v náročných podmienkach.

 • WI-FI konektivita pre pripojenie hodiniek k domácej sieti Wi-Fi a následné bezdrôtové odosielanie dát na Garmin Connect. Cez nakonfigurovanú Wi-Fi si tiež jednoducho nahráte vždy aktuálny softvér hodiniekj

 • Integrovaný (gyroskopický) akcelerometer v hodinkách zabepečí analýzu a záznam behu aj pri vypnutom GPS v krytých priestoroch (napr. haly)

 • Na základe aktívneho používania dokážu hodinky odhadnúť vaše výsledky behu na určité vzdialenosti (čas, tempo, rýchlosť). Dostupné po pripojení kompatibilného pulzomera HRM-Run™ alebo HRM-Tri™.

 • Váš Forerunner s pripojeným pulzomerom HRM-Run™ alebo HRM-Tri™ môžete tiež použiť na výpočet a zobrazenie odhadovaného času úplného zotavenia, pred ďalším tréningom. Funkcia "poradca pre zotavenie" zobrazí odhadovaný čas potrebné pre zotavanie ihneď po ukončení aktivity. Technológia Recovery advisor je poskytovaná a podporovaná spoločnosťou Firstbeat Technologies Ltd.

 • Hodinky podporujú komplexné nastavenie upozornení (alarmov) pri tréningu alebo na čas (budík). Môžete zvoliť zvukové alebo vibračné upozornenia.

 • Forerunner 735XT môžete po pripojení pulzomera HRM-Run™ alebo HRM-Tri™ použiť aj na výpočet odhadovanej hodnoty VO2 max. VO2 max. je jeden s najlepších ukazovateľov aeróbnej vytrvalosti - maximálne využitie kyslíku. VO2 Max uvádza objem spotrebovaného kyslíku v mililitroch na kilogram telesnej hmotnosti za minútu. Všeobecne: čím vyššie číslo, tým viac kyslíka sa dostáva do svalov a výsledkom je rýchlejší a dlhší beh alebo iná aktivita. Funkcia pre odhad VO2 max. je poskytnutá a podporporová spoločnosťou Firstbeat® Technologies Ltd.

 • Podľa úrovne aktivity Forerunner 735XT sám priradí osobné a dosiahnuteľné ciele každé ráno. Hneď, ako dosiahnete tieto ciele, automaticky Vás posúva k dosiahnutiu nového cieľa na ďalší deň.

 • Buďte aktívni! Ak práve netrénujete, Forerunner 735XT sleduje vašu dennú aktivitu a po hodine sedenia vám rozkáže, aby ste sa začali hýbať! Stačí pár minút chôdze a upozornenie sa stratí.

 • Pulzomer na zápästí poskytne informácie pre presné určenie spálených kalórií počas aktivity a v aplikácii sa zobrazí počet aktívnych kalórií bez bazálneho metabolizmu tela.

 • Zaznemanáva každý váš krok. Na displeji vidíte aktuálny počet krokov, koľko krokov ešte zostáva prejsť na splnenie denného cieľa, kalórie, vzdialenosť. Na Garmin Connect si nastavte vlastnú dĺžku kroku pri chôdzi a dĺžku kroku pri behu.

 • Ovládajte svoju kameru Virb™ Elite Virb™ X/XE cez Forerunner 735XT. Stlačením tlačidla jednoducho spustíte alebo zastavíte nahrávanie vašich zážitkov na diaľku a bezdrôtovo. Akčné kamery Virb™ Elite Virb™ X/XE sú dostupné ako voliteľné príslušenstvo.

 • Forerunner 735XT nie je len športtester. Okrem sledovania vašej cesty k zdravému životnému štýlu vás po pripojení ku kompatibilnému smartfónudiskrétne upozorní na prichádzajúce hovory, sms a e-maily.

 • Počúvajte hudbu zo svojho smartfónu a ovládajte prehrávanie cez Forerunner 735XT.

 • Prispôsobujte a meňte si svoje hodinky podľa nálady a potrieb, vďaka aplikáciám a widgetom cez nové rozhranie Garmin Connect IQ™ . Pridávajte si dátové polia, meňte vzhľad hodiniek podľa vlastných predstáv.

Technická špecifikácia :

  Rozmery a vlastnosti:

  • Akumulátor - výdrž: do 14 hodín (v režime s GPS), do 24 hodín (v režime s GPS - UltraTrac)
  • Rozmery balenia, ŠxVxH: 16.3 x 8.6 x 7.2 cm
  • Rozmery zariadenia, ŠxVxH: 4.5 x 4.5 x 1.2 mm
  • Displej - veľkosť, ŠxV: 1.23" (31.1 mm) uhlopriečka
  • Displej - rozlíšenie, ŠxV: 215 x 180 bodov
  • Displej - typ: farebný, LCD s podsvietením
  • Hmotnosť zariadenia: 40.2 g
  • Napájanie: nabíjateľná lithium - ion
  • Akumulátor - výdrž (pohotovostný režim): do 11dní (v režime hodinky bez GPS, s meraním pulzu 24/7, krokomerom, BT smartnotifikácie)
  • Vodotesnosť: Áno 5 ATM (50M)
  • Teplotný rozsah (- + °C): od -20°C do + 60°C
  • GPS prijímač: GPS + GLONASS
  • Vysoko-citlivý prijímač: Áno

  Funkcie a výbava:

  • Track log / záznam a správa trás:  Áno
  • Tras. počítač (rýchlosti, vzdialenosti a pod.):  Áno
  • Snímač srdcovej frekvencie:  Áno (voliteľný)
  • Snímač rýchlosti/kadencie:  Áno (voliteľný)
  • Krokomer - Foot Pod::  Áno (voliteľný)
  • Automatická synchronizácia s PC:  Áno
  • HRM-Run™ pulzomer s akcelerometrom:  Áno (voliteľný)
  • Garmin Connect™ kompatibilita:  Áno
  • HRM-Swim™ pulzomer pre plávanie:  Áno (voliteľný)
  • Garmin Training Center® kompatibilita:  Áno
  • HRM-Tri™ pulzomer pre plávanie s akcelerometrom:  Áno (voliteľný)
  • Virtual Partner® (fiktívny súper)::  Áno
  • Okruhy (auto/manual záznam okruhov):  Áno
  • Auto Pause® (zast. tréning podla rýchl.):  Áno
  • Auto Lap® (začne okruh po urč. vzial.):  Áno
  • Auto Scroll (zobrazovanie stránok):  Áno
  • Multi-sport (zmena šport. módu):  Áno
  • Pokročilé tréningy -tvorba vl. tréningov:  Áno
  • Jednoduché tréningy (čas,vzdial., kalóri:  Áno
  • Alarm na tempo/kadenciu počas aktivity:  Áno
  • Alarm výkonnostný (pri dosiahnutí cieľa:  Áno
  • Intervalový tréning:  Áno
  • Úprava vzhľadu obrazoviek:  Áno
  • Dotyková obrazovka:  Nie
  • Qwerty alebo ABC klávesnica:  Nie
  • Barometrický výškomer:  Nie
  • Hodinkové funkcie (čas, dátum, budík):  Áno
  • Kompatibilita s ext. zariadeniami (ANT):  Áno
  • Sledovanie počtu krokov:  Áno
  • Zvukové alarmy/vibrácia:  Áno/Áno
  • Prepojenie:  USB/Bluetooth/Wi-Fi
  • Iné (parametre, príslušenstvo, doplnky):  Integrovaný akcelerometer, smart notifikácie cez BT

  Rozmery a vlastnosti:

  • Basemapa:  Nie
  • Predinštalované mapy:  Nie
  • Možnosť dohrávania máp:  Nie
  • Vstavaná pamäť:  80 hodín záznamu aktivít
  • Používanie pam. kariet:  Nie

Obsah predajného balenia:

 • Forerunner 735XT black / blue
 • HRM-Run pulzomer s akcelerometrom
 • USB kábel (s klipom pre nabíjanie)
 • Príručka v slovenčine


VIDEO - UKÁŽKA

Upozornenie pre prípad vrátenia tovaru v 7 dňovej lehote :

 • Pri vrátení tovaru nesmie byť zariadenie registrované na užívateľskom účte www.mygarmin.com

 • nesmie byť použitá záruka najnovšie mapy.

 • Ak záruku najnovšie mapy použijete a napriek tomu chcete zariadenia vrátiť, kontaktujte našich operátorov pre ďalšie podrobnosti na čísle 048/470 0141

 • Doporučujeme teda zariadenie registrovať a aktualizovať mapy na najnovšiu verziu až po odskúšaní navigácie a rozhodnutí, že si ju ponecháte

Garmin FORERUNNER 735XT, Black & Gray, Run Bundle bol pridaný do katalógu 31.05.2016.

Recenzia na Garmin FORERUNNER 735XT, Black & Gray, Run Bundle

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky