Garmin HRM - rozbalený tovar

Nové
CENA S DPH
129.99
Cena bez DPH: 108.33
Kód produktu: 410087

POPIS: Garmin HRM - rozbalený tovar

Módny dizajn so štýlovými kovovými prvkami a jasný, perfektne čitateľný displej - to je tenký smart monitor aktivity Garmin VivoFit 4

Prečo kúpiť Garmin VivoSmart 4

 • Funkcia Body Battery monitoruje zásoby energie vášho tela. Monitor energie využíva údaje o strese, variabilitu srdcevej frekvecie (HRV), údaje o spánku a aktivitách na odhad zásob energie tela kedykoľvek. Môžete si tak naplánovať deň a optimalizovať časy pre aktivitu a odpočinok. Vyššie číslo znamená, že ste pripravení byť aktívni, zatiaľ čo nižšie číslo naznačuje, že by ste potrebovali relaxovať a trochu si odpočinúť pred tréningom. Body Battery™ vám pomáha tiež sledovať vzory v priebehu niekoľkých týždňov, takže pochopíte, ako posledné dni ovplyvňujú to, ako sa cítite dnes.
 • Integrovaný optický snímač PULSE OX zabezpečuje presné, spoľahlivé a pohodlné meranie saturácie krvného hemoglobínu kyslíkom. Kontrola úrovne kyslíka v krvi pri používaní hodiniek vám pomôže sledovať reakcie tela na zvýšenú fyzickú aktivitu napríklad vo vysokých nadmorských výškach. Merania závisia od mnohých faktorov vrátane celkového zdravia a kondície.
 • vívosmart 4 je vybavený nabíjateľnou lithium-ionovou batériou s výdržou až do 7 dní. Stačí ho jednoducho nabiť cez USB nabíjací/dátový klip, cez ktorý si tiež po pripojení k PC jednoducho prenesiete údaje o svojom pokroku do aplikácie Garmin Connect.
 • Spánok je dôležitý pre celkové zdravie, dobrú náladu a fyzický výkon. Aby ste získali predstavu o vašom odpočinku, vívosmart 4 sleduje jednotlivé fázy vášho spánku - ľahký spánok, hlboký spánok a REM. Ďalší náhľad na váš spánok získate zapnutím funkcie Pulse Ox, ktorá odmeria úroveň nasýtenia krvi kyslíkom počas spánku. Po zobudení si štatistiku môžete pozrieť v profile na Garmin Connect™ alebo priamo na svojom smrartfóne prostredníctvom bezplatnej aplikácie Garmin Connect™ Mobile.
 • Sledujte svoj postup k dosiahnutiu vytúženej cieľovej váhy prostredníctvom detailných záznamov kalórií, ktoré ste spálili počas celého dňa vrátane hodnoty bazálneho metabolizmu.
 • Elevate pulzomer na zápästí - vám poskytne informácie o vašom priemernom pokojovom pulze v úderoch za minútu, ako aj aktuálny pulz. Vďaka informácii o pulze sú údaje o spálených kalóriách omnoho presnejšie. Táto technológia využíva zelené svetlo doplnené o fotodiódy - citlivé na úbytok rozptýleného svetla, ktoré preniká do pokožky. Prietok krvi (pulz) je sprevádzaný absorbovaním zeleného svetla a tento úbytok zaznamenávajú fotodiódy. Výsledkom je relatívne presné meranie pulzu, ktoré má svoje limity a na rozdiel od bežného pulzomera (hrudný pás) nedokáže zaznamenávať variabilitu srdcovej frekvencie. Nedokáže teda poskytovať potrebné údaje na úrovni vyšších modelov bežeckých hodiniek, ktoré využívajú snímanie prostredníctvom hrudného pásu - metrika behu. Intenzita svetla sa automaticky prispôsobuje tmavej pokožke, ale napríklad tetovanie v mieste snímania môže byť problém. Odporúčania a tipy pre správnu funkčnosť a používanie hodiniek a optického snímača nájdete v znalostnej databáze na odkaze > > >.
 • Podľa úrovne vašej aktivity náramok sám priradí osobné a dosiahnuteľné ciele každé ráno. Hneď, ako dosiahnete tieto ciele, automaticky vás náramok posúva k dosiahnutiu nového cieľa na ďalší deň, čím vás postupne vívosmart 4 núti zmeniť svoj životný štýl.
 • Monitor je navrhnutý tak, aby ste ho mohli nosiť 24 hodín denne 7 dní v týždni. Na zápästí máte prehľad nielen o svojich cieľoch a postup pri ich postupnom dosahovaní, ale aj o čase, dátume, nových sms, mailoch, či zmeškaných hovoroch. Stačí jediný dotyk displeja a presuniete zobrazovanú hodnotu (hodinky, dátum, kroky, denný cieľ, kalórie, prejdená vzdialenosť, srdcový tep, smart notifikácie).
 • Vďaka zabudovanému barometrickému výškomeru vívosmart 4 počíta nastúpané a zídené poschodia, a tým získavate extra body v rámci sledovania dennej aktivity.
 • S náramkom sa môžete pokojne sprchovať, športovať... Je vodotesný, čiže odolný voči povrchovému namočeniu, potu, blatu...
 • Monitorujte svoj pokrok v dosahovaní cieľov aeróbnej aktivity, ktoré sú stanovené na základe odporúčaní svetových zdravotníckych organizácií ako American Heart Association, U.S. Centers for Disease Control and Prevention a World Health Organization. Pulzomer identifikuje podľa zvýšeného tepu, že vykonávate fyzicky náročnejšiu aktivitu a zaznamená čas jej trvania.
 • Buďte aktívni! K pohybu vás motivuje výzva na pohyb spolu so zavibrovaním po hodine bez pohybu. Každých 15 minút nečinnosti sa rozsvieti ďalší diel. Stačí sa pár minút poprechádzať a výzva sa stratí.
 • Pulzomer na zápästí poskytne informácie pre presné určenie spálených kalórií počas aktivity a v aplikácii sa zobrazí počet aktívnych kalórií bez bazálneho metabolizmu tela.
 • Komplexné informácie o vašom postupe, dosiahnutých cieľoch získate po bezdrôtovej synchronizácii s vaším profilom na Garmin Connect prostredníctvom Bluetooth Smart technológie. Pamäť vívosmart 4 uchová 7 aktivít meraných na čas a 14 dní monitorovania dennej aktivity, následne sa nastaršie údaje automaticky vymažú.
 • Zaznemanáva každý váš krok. Na displeji vidíte aktuálny počet krokov, koľko krokov ešte zostáva prejsť na splnenie denného cieľa.
 • Diksrétny dotykový displej je perfektne čitateľný na priamom slnku ako aj v tme. Na ovládanie vášho vívosmart 4 vám stačí len jeden prst a dotykom prechádzate položkami v menu, zobrazovanými údajmi.
 • vívosmart 4 vás diskrétne upozorní zavibrovaním, že je čas sa hýbať. Po spárovaní s kompatibilným smartfónom sa na displeji hodiniek zobrazí notifikácia a jemné zavibrovanie vás upozorní na prichádzajúci hovor, sms a ďalšie upozornenia z kalendára, sociálnych sietí či iných mobilných aplikácií. Aj počas fitness aktivít vás usmernia vibračné upozornenia.
 • Ovládajte svoju kameru VIRB cez svoj vívosmart 4. Jedným dotykom spustíte alebo zastavíte nahrávanie vašich zážitkov.
 • vívosmart 4 nie je len monitor aktivity. Okrem sledovania vašej cesty k zdravému životnému štýlu vás po pripojení ku kompatibilnému smartfónu diskrétne upozorní na prichádzajúce hovory, sms a e-maily.
 • Automaticky sa zosynchronizuje (prenesie údaje do vášho profilu v aplikácii Garmin Connect) prostredníctvom kompatibilného smartfónu.
 • Počúvajte hudbu zo svojho smartfónu a ovládajte prehrávanie cez vívosmart 4.
 • Existuje veľa doplnkov, ktoré využívate pri športe, ale telefón k nim už nepatrí. Stačí len spustiť jednu z aplikácií pre beh, chôdzu, plávanie v bazéne, jogu, silový tréning a môžete sa plne sústrediť na váš tréning.
 • Funkcia MOVE IQ 2.0 automaticky rozlíši známe typy cvičenia a zobrazí zaznamenané aktivity v konte na Garmin Connect. Funkcia Auto Activity Start vám umožňuje nastaviť si prahové hodnoty pre spustenie aktivít chôdze a behu.
 • Odhad VO2 max na základe údajov o srdcovom tepe z Elevate pulzomera na zápästí vám poskytne presnejší obraz o úrovni vašej kondície. Na základe týchto údajov tiež odhadne váš kondičný vek, ktorý môžete znižovať intenzívnym tréningom a pravidelným cvičením.
 • Automatické počítanie opakovaní pre silový tréning sleduje nielen počet opakovaní, ale aj série a čas oddychu medzi sériami. Následne si svoj tréning môžete pozrieť vo vašom konte na Garmin Connect.
 • Monitoruje úroveň stresu/námahy počas celého dňa a zobrazí časové úseky zvýšenej námahy/stresu alebo zotavenia v kľude. Ak sa úroveň stresu počas dňa zvýši, vívosmart 4 vás upozorní zavibrovaním a na displeji sa zobrazí oznámenie. Pre upokojenie mysle a tela použite časovač dychového cvičenia, ktorý vás prevedie dychovou technikou Fourfold.

Technická špecifikácia

Rozmery zariadenia, ŠxVxH:  1,5 x 1,05 x 19,7 cm, obvod zápästia 12,2 - 18,9 cm
Displej - veľkosť, ŠxV:  6,6 x 17,7 mm
Displej - rozlíšenie, ŠxV:  48 x 128 pixelov
Displej - typ:  OLED dotykový
Hmotnosť zariadenia:  16,5 g
Akumulátor - typ:  nabíjateľná lithium - ion
Akumulátor - výdrž (pohotovostný režim):  až do 7 dní
Vodotesnosť:  Áno (povrchové plávanie, sprchovanie)
GPS prijímač:  Nie
Snímač srdcovej frekvencie:  Áno, na zápästí
Automatická synchronizácia s PC:  Áno
Garmin Connect™ kompatibilita:  Áno
Auto Lap® (začne okruh po urč. vzial.):  Áno
Dotyková obrazovka:  Áno
Hodinkové funkcie (čas, dátum, budík):  Áno
Kompatibilita s ext. zariadeniami (ANT):  Áno
Prepojenie:  Bluetooth® Smart / ANT+ / USB

Obsah predajného balenia:

vívosmart 4 (obvod zápästia 12,2 - 18,9 cm
nabíjací/dátový klip,
používateľská príručka

Recenzia na Garmin HRM - rozbalený tovar

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky