Garmin Venu, Black/Slate

Tento týždeň zakúpili 4 zákazníci
poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania
Nové
Cena s DPH
379.99 €
317.99
Cena bez DPH: 264.99
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky
Možnosť poistenia:
Náhodné poškodenie na 1 rok
49,00 €
Náhodné poškodenie na 2 roky
81,00 €
Predĺžená záruka o 1 rok
38,00 €
Kód produktu: 401324

POPIS: Garmin Venu, Black/Slate

Garmin Venu, Black/Gold

Krásne. Detailné. Živé. 

Smart hodiny Venu s GPS maju jasný displej a výdrž batérie až do 5 dní. Priamo na displeji na vašom zápästí sa zobrazia animácie kardio cvičení, jogových a Pilates pozícií.  Monitorujú Vaše zdravie počas celého dňa, prehráju vašu obľúbenú hudbu a zaplatíte jednoducho svojím zápästím vďaka Garmin Pay™ . 
Garmin Venu, Black/Gold

Prečo kúpiť Garmin Venu

 • Aby ste správne vykonávali jednotlivé cviky, priamo na zápästí vidíte animácie cvikov pre silový tréning, kardio, jogu a Pilates.
 • Nádych - výdych, túto činnosť si ani neuvedomujeme. VENU sleduje váš dych a v prípade akejkoľvek zmeny vás upozorní a prevedie kontrolovaným dychovým cvičením.
 • Sledovanie príjmu tekutín je veľmi dôležité. VENU vás upozorní, že je čas, doplniť tekutiny a zaznamenáva celkový objem prijatých tekutín počas dňa.
 • Lepšie pochopíte svoje telo vďaka aplikácii Menštruačný cyklus. Sledujte detaily svojho cyklu, zaznamenávajte fyzické a emočné symptómy a osobné poznámky k pravidelnosti cyklu a prechodu do menopauzy. Získate rady k trénovaniu a stravovaniu v každej fáze aktuálneho cyklu.
 • Integrovaný prehrávač hudby (.mp3) s pamäťou až pre 500 skladieb pre okamžité prehrávanie priamo z hodiniek. Odteraz si prehráte svoju obľúbenú hudbu priamo zo zápästia po pripojení externých bezdrôtových Bluetooth slúchadiel (nie sú súčasťou balenia). Nahrať požadované skladby je veľmi jednoduché, stačí hodinky pripojiť k počítaču cez priložený USB kábel alebo použijete smartfón a svoj playlist si môžete synchronizovať aj cez obľúbenú streamovaciu službu ako Spotify alebo Deezer.
 • Integrovaný optický snímač PULSE OX zabezpečuje presné, spoľahlivé a pohodlné meranie saturácie krvného hemoglobínu kyslíkom. Kontrola úrovne kyslíka v krvi pri používaní hodiniek vám pomôže sledovať reakcie tela na zvýšenú fyzickú aktivitu napríklad vo vysokých nadmorských výškach. Merania závisia od mnohých faktorov vrátane celkového zdravia a kondície.
 • Funkcia DETEKCIA NEHODY (incident detection) sa aktivuje napr. pri páde z bicykla. Po pripojení kompatibilného smartfónu, umožňuje VENU nastavenie a aktiváciu funkcie prostredníctvom mobilnej aplikácie Connect Garmin.
 • Funkcia Body Battery™ monitoruje zásoby energie vášho tela. Monitor energie využíva údaje o strese, variabilitu srdcevej frekvecie (HRV), údaje o spánku a aktivitách na odhad zásob energie tela kedykoľvek. Môžete si tak naplánovať deň a optimalizovať časy pre aktivitu a odpočinok. Vyššie číslo znamená, že ste pripravení byť aktívni, zatiaľ čo nižšie číslo naznačuje, že by ste potrebovali relaxovať a trochu si odpočinúť pred tréningom. Body Battery™ vám pomáha tiež sledovať vzory v priebehu niekoľkých týždňov, takže pochopíte, ako posledné dni ovplyvňujú to, ako sa cítite dnes.
 • VENU sú vybavené nabíjateľnou lithium-ionovou batériou s výdržou až do 5 dní v režime hodiniek + sledovanie dennej aktivity a monitorovanie pulzu 24/7. So zapnutým GPS a prehrávačom hudby vydrží až do 6 hodín. Stačí ho jednoducho nabiť cez USB nabíjací/dátový klip, cez ktorý si tiež po pripojení k PC jednoducho prenesiete údaje do aplikácie Garmin Connect.
 • VENU monitoruje kvalitu odpočinku. Následne si štatistiku môžete pozrieť v profile na Garmin Connect™ alebo priamo na svojom smrartfóne prostredníctvom bezplatnej aplikácie Garmin Connect™ Mobile.
 • Úplne nový typ pulzomera - Garmin Elevate pulzomer na zápästí - vám poskytne informácie o vašom priemernom pokojovom pulze v úderoch za minútu, ako aj aktuálny pulz. Vďaka informácii o pulze sú údaje o spálených kalóriách omnoho presnejšie.
 • Podľa úrovne aktivity VENU sám priradí osobné a dosiahnuteľné ciele každé ráno. Hneď, ako dosiahnete tieto ciele, automaticky vás posúva k dosiahnutiu nového cieľa na ďalší deň.
 • Hodinky sú navrhnuté tak, aby ste ich mohli nosiť 24 hodín denne 7 dní v týždni. Na zápästí máte prehľad nielen o svojich cieľoch a postup pri ich postupnom dosahovaní, ale aj o čase, nových sms, mailoch, či zmeškaných hovoroch. Stačí jediný dotyk displeja a presuniete zobrazovanú hodnotu (hodinky, dátum, kroky, denný cieľ, kalórie, prejdená vzdialenosť, srdcový tep, smart oznámenia, aplikácie). Displej je perfektne čitateľný na priamom slnku aj v tme.
 • Vďaka zabudovanému barometrickému výškomeru VENU počíta nastúpané a zídené poschodia, a tým získavate extra body v rámci sledovania dennej aktivity.
 • Hodinky sú vodotesné (5ATM), takže sa s nimi môžete bez obáv sprchovať, plávať.
 • Buďte aktívni! K pohybu vás motivuje výzva na pohyb spolu so zavibrovaním po hodine bez pohybu. Každých 15 minút nečinnosti sa rozsvieti ďalší diel. Stačí sa pár minút poprechádzať a výzva sa stratí.
 • Zaznemanáva každý váš krok. Na displeji vidíte aktuálny počet krokov, koľko krokov ešte zostáva prejsť na splnenie denného cieľa, kalórie, vzdialenosť. Na Garmin Connect si nastavte vlastnú dĺžku kroku pri chôdzi a dĺžku kroku pri behu.
 • Dotykový AMOLED displej je perfektne čitateľný. Na ovládanie vášho VENU vám stačí len jeden prst a dotykom prechádzate položkami v menu, zobrazovanými údajmi.
 • Okrem sledovania vašej cesty k zdravému životnému štýlu vás po pripojení ku kompatibilnému smartfónu diskrétne upozorní na prichádzajúce hovoty, textové správy, maily a iné upozornenia. Prichádzajúci hovor môžete odmietnuť a obratom odoslať správu priamo z hodín (len Android).
 • Automaticky sa zosynchronizuje (prenesie údaje do vášho profilu v aplikácii Garmin Connect) prostredníctvom kompatibilného smartfónu.

Technická špecifikácia

Garmin Pay™:  Áno
Rozmery zariadenia, ŠxVxH:  4,3 x 4,3 x 1,2 cm
Displej - veľkosť, ŠxV:  priemer 30 mm
Displej - rozlíšenie, ŠxV:  390 x 390 pixelov
Displej - typ:  AMOLED (Corning Gorilla Glass 3)
Hmotnosť zariadenia:  46,3 g
Akumulátor - typ:  nabíjateľná lithium - ion
Akumulátor - výdrž (pohotovostný režim):  až do 5 dní v režime smart hodiniek (24/7 monitorovanie pulzu, bez GPS), až do 6 hodín so zapnutým GPS a s hudbou
Akcelerometer:  Áno
Gyroskop:  Áno
Vodotesnosť:  Áno (5 ATM)
GPS prijímač:  GPS + GLONASS + Galileo
Vysoko-citlivý prijímač:  Áno
Waypointy/obľúbené/pozície:  uložiť pozíciu
product_web:  0
Snímač srdcovej frekvencie:  Áno, na zápästí
Snímač rýchlosti/kadencie:  Áno, voliteľný
Automatická synchronizácia s PC:  Áno
Garmin Connect™ kompatibilita:  Áno
Auto Pause® (zast. tréning podla rýchl.):  Áno
Auto Lap® (začne okruh po urč. vzial.):  Áno
Auto Scroll (zobrazovanie stránok):  Áno
Alarm na tempo/kadenciu počas aktivity:  Áno
Alarm výkonnostný (pri dosiahnutí cieľa:  Áno
Úprava vzhľadu obrazoviek:  Áno
Dotyková obrazovka:  Áno
Kompas (GPS):  Áno
Barometrický výškomer:  Áno
Hodinkové funkcie (čas, dátum, budík):  Áno
Kompatibilita s ext. zariadeniami (ANT):  Áno
Prepojenie:  USB/Bluetooth/ANT+

Obsah predajného balenia:

 venu
 nabíjací/dátový kábel
 používateľská príručka

Recenzia na Garmin Venu, Black/Slate

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky