Upozornenie: V rámci proti-epidemických opatrení sme skrátili otváraciu dobu našich predajní.

Google Home Hub

tento produkt si práve pozerá 6 zákazníkov
Nové
Cena s DPH
99.99 €
89.99
Cena bez DPH: 74.99
Kód produktu: 397879

POPIS: Google Home Hub

Získajte nový digitálny pomocník s interaktívnym zariadením Google Home Hub. Jeho 7-palcový dotykový displej vám umožní prezerať si pripomienky, streamovať videá a sledovať zábery z kamier pomocou aplikácie Google Assistant. Zabudované reproduktory a mikrofóny zariadenia Google Home Hub dokážu rozoznať hlas na dostatočnú vzdialenosť pre pohodlné ovládanie bez použitia rúk.

Home Hub

Skvelý pomocník

Využite maximálny potenciál Google Home Hub a riešte veci pomocou hlasu.
Diktujte svoj deň

Pomocou Voice Match si pozriete svoj kalendár, cestu do práce, pripomienky atď. priamo na domácej obrazkove. (Hey Google, show me my calendar). Môžete si prečítať noviny, spraviť zoznam na nákup alebo zavolať rodine, priatelom alebo do prevádzok.
7" dotyková obrazovka

Niekedy je jednoduchšie vidieť svôj rozvrh dňa ako ho počuť. Google Home Hub má 7" dotykový display, takže budete vidieť všetko dôležité na jednej obrazovke, či už ide o najblizšie stretnutie alebo nákupný zoznam. Tak ako ostatné produkty Google Home, stačí použit svoj hlas a hlasový asistent vám pomôže.

Home Hub

Zjednodušte svoju domácnosť

Ovládanie hlasom je kompatibiltné so svetlom, kamerami, TV a ostatnými zariadeniami pomocou rozhrania. Spolupracuje s Nest a ďalšími 200+ zariadeniami od 50+ populárnych výrobcov. Zariadenie môžete používať na prehrávanie hudby, použite svoj hlas na hladanie oblúbenej pesničky na YouTube alebo sa prihláste do svôjho Spotify účtu.

Home Hub

Oživte svoje pomôcky

Použite svoj hlas na zobrazenie fotiek v Google Photos a nastavte si svoj oblúbený album aj keď nepoužívate display. Stačí povedať "Google, show me my holiday photos" a zobrazia sa na 7" obrazovke.

Home Hub

Technická špecifikácia:


  • Typ: Inteligentný domáci hlasový asistent
  • Kompatibilita: iOS & Android
  • Smart kompatibilita: Chromecast, Nest, Philips Hue
  • Pripojenie: WiFi, Bluetooth
  • Rozmery: 118 x 178,5 x 67,3 mm
  • Váha: 480 g

VIDEO - UKÁŽKA

Recenzia na Google Home Hub

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky