Google Nest mini Charcoal

+ Darček: EU Adaptér, black v cene 4.9€
Nové
CENA S DPH
44,99 €
34,90
Kód produktu: 403021

POPIS: Google Nest mini Charcoal

Google Nest Mini

Spoznajte Nest Mini druhej generácie, reproduktor, ktorý ovládate svojím hlasom. Ak chcete prehrávať svoju obľúbenú hudbu zo služieb Spotify, YouTube Music a ďalších, jednoducho povedzte „Hey Google“. So 40% silnejšími basmi oproti Google Home Mini, zvuk znie omnoho lepšie. Požiadajte Google asistenta o pomoc a získajte to najlepšie z Googlu - počasie, správy alebo takmer čokoľvek iné. Vypočujte si prispôsobený rozvrh a pripomenutia. Nastavte časovače a budíky. Dokonca ovládajte svetlá. Nest Mini 2.generácie je kompatibilný so stovkami inteligentných zariadení, ako sú svetlá, termostaty a televízory.
Zaveste ho na stenu. Nest Mini môžete zavesiť priamo na stenu v kuchyni, spálni, obývacej izbe alebo vchode. Ľahko sa namontuje, ľahko sa k nemu dostanete a v ničom Vám neprekáža.

Prečo kúpiť Google Nest mini ?

 • Ovládajte svoju hudbu
  Krátkym prikazom aktivujete aplikáciu Google Nest mini, kde máte možnosť prehrávať hudbu. Ďalšou možnosťou je spustenie služieb ako Google Music, Spotify, YouTube Music, Pandora a TuneIn Play. Počúvajte svoje obľúbené stanice alebo podcasty. Reproduktor má oveľa lepší zvuk oproti Google Home Mini, s ktorým je po dizajnovej stránke rovnaký.

 • Získajte odpovede
  Spoločnosť Google má bohatú históriu vo vyhľadávaní. Preto je aplikácia Google Nest mini pripravená na vaše otázky. V reálnom čase získate odpovede a najnovšie informácie o počasí, doprave, financiách, športe, výžive a mnoho ďalšieho. Bude vaším spoločníkom - Zoznámte sa s Google Nest mini, nech vám môže čo najviac pomôcť. Nahrajte informácie o svojom tele, spíšte nákupný zoznam, nastavte si upozornenia a časovač alebo sa nechajte informovať o prevádzke cestou do práce.

 • Ovládajte svoje smart zariadenia
  Google Nest mini hladko komunikuje s inteligentným zariadením, ako je Chromecast, Nest a Philips Hue. Takže môžete použiť svoj hlas pre nastavenie ideálnej teploty alebo na stlmenie svetiel.

 • Hlasové aj dotykové ovládanie
  Okrem hlasových povelov je k dispozícii aj niekoľko základných ovládacích prvkov, ktoré majú podobu dotykovej plochy umiestnenej z hornej strany reproduktora. Hlasové povely si dostupné zatiaľ len v anglickom (alebo inom podporovanom) jazyku.

Technická špecifikácia
Rozhranie/Komunikácia WiFi 802.11b/g/n/ac (2.4GHz/5Ghz)
Podpora audio HE-AAC, LC-AAC+, MP3, Vorbis, WAV (LPCM), FLAC
Konektory Nabíjací
Rozmery 42 x 98 x 98 mm
Hmotnosť 181 g
Vlastnosti Mechanické tlačidlo na vypnutie mikrofónov
Možnosť prichytenia na stenu
Možnosť používať s rôznymi aplikáciámi – Youtube, Spotify, Google Chromecast a veľa ďalších
Kompatibilita Android 4.2 a viac, iOS 8.0 a viac

Obsah balenia:

 • Reproduktor Google Nest Mini
 • Dokumentácia

Recenzia na Google Nest mini Charcoal

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky