Haylou GT1 TWS, Black

Nové
CENA S DPH
19,99 €
17,99
Kód produktu: 407486

POPIS: Haylou GT1 TWS, Black

Hľadáte kvalitné bezdrôtové slúchadlá, ktoré majú nielen skvelý zvuk, solídnu výdrž ale aj príjemnú cenovku ? Pre bezdrôtové slúchadlá Xiaomi Haylou GT1 jednoznačne platí, že ponúknu „veľa muziky za málo peňazí“.

Prečo kúpiť Haylou GT1 ?

 • Stabilné a rýchle spojenie
  Slúchadlá je možné párovať cez najnovšiu verziu Bluetooth 5.0, ktorá sa vyznačuje vysokou stabilitou a kvalitou prenosu.
 • Dlhá výdrž pre ničím nerušený zážitok z hudby
  V každom slúchadle je batéria s kapacitou 43 mAh, ktorá vydrží na jedno nabitie až štyri hodiny prehrávania hudby alebo hovoreného slova. K slúchadlám samozrejme patrí nabíjací dock, vo vnútri ktorého je akumulátor s kapacitou 310 mAh. Počas jeden a pol hodiny tak dokáže slúchadlá nabiť na plnú kapacitu a celkovo v tejto kombinácií získate viac ako 12 hodín počúvania. Každé zo slúchadiel pritom váži iba 4 gramy, vďaka čomu sa tieto slúchadlá radia medzi najľahšie na trhu.
 • Automatické spojenie
  Vytiahnutím slúchadiel z púzdra prichádza k automatickému spojeniu s telefónom, takže sa nemusíte trápiť s manuálnym pripojením zakaždým, keď budete chcieť počúvať hudbu či volať. Po ich opätovnom odložení do púzdra, sa slúchadlá automaticky dobijú zo zabudovaného akumulátora dokovacej krabičky.
 • Zvýšená odolnosť voči okolitým vplyvom
  Slúchadlá sú vhodné aj pre športové aktivity, pri ktorých sa spotíte. Majú totižto certifikát odolnosti IPX5, takže sa už viac nemusíte obmedzovať pri športovaní.
 • Vylepšené handsfree hovory
  Vďaka integrovanému duálnemu mikrofónu je možné Haylou GT1 používať aj ako handsfree. Okrem toho podporujú aj hlasových asistentov, ako je Siri, Asistent Google alebo Xiaomi Xiaoai. Prijímať hovory, ovládať hlasového asistenta a prehrávanie hudby je možné prostredníctvnom dotyku priamo na tele slúchadiel. Zabudovaný DPS čip navyše dokonale izoluje okolitý ruch, takže hovory sú krištáľovo čisté.

Technická špecifikácia

Všeobecné
Bluetooth: v5.0
Bluetooth profily: HFP/HSP/A2DP/AVRCP
Dosah bluetooth: do 10m
Meniče: 7.2mm s podporou AAC
Aktívne potlačenie hluku: áno
Výdrž batérie: do 12 hodín hudby/hovorov
do 120 hodín v režime Standby
Kapacita batérie: 43 mAh každé slúchadlo
310 mAh nabíjacie púzdro
Dotykové ovládanie: áno
Odolnosť: IPX5

Obsah predajného balenia:

 • slúchadlá
 • nabíjacie púzdro
 • špunty do uší
 • nabíjací kábel
 • dokumentácia

Recenzia na Haylou GT1 TWS, Black

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky