Haylou LS02, Black

Tento týždeň zakúpil 1 zákazník
Nové
CENA S DPH
29,99 €
24,99
Kód produktu: 410548

POPIS: Haylou LS02, Black

Xiaomi Haylou LS02 sú nástupcom populárneho modelu LS01 a okrem vynoveného displeja prinášajú aj rozšírené a vylepšené sledovanie športových aktivít a najnovší Bluetooth čip v5.0. Ponúkajú meranie tepu v reálnom čase, umožňujú sledovanie kvality spánku a podporujú až 12 športových režimov.

Prečo kúpiť Xiaomi Haylou LS02 ?

 • 1.4” zaoblený displej
  Haylou LS02 sú osadené 1.4 palcovým dotykovým a farebným displejom s rozlíšením až 320 x 320 pixelov. Ten zobrazí všetky užitočné informácie v ostrých a jasných farbách. Napríklad aj meno volajúceho zo smartfónu. Oproti predošlej verzii LS01 prešiel displej mnohými zmenami a zlepšil sa na nepoznanie.
 • Meranie tepu v reálnom čase
  Hodinky umožňujú meranie tepu srdca v reálnom čase a 24 hodín denne alebo len vtedy, keď to práve potrebujete. Dokážu presne monitorovať pulz, zmeny srdcového rytmu, čo je užitočné aj pri športových aktivitách, ak chcete mať napríklad stabilné tempo pri určitom zvolenom rozsahu. Pri prekročení zvolenej spodnej a vrchnej hranice, Vás hodinky ihneď upozornia vibráciami, ktoré sú dostatočne silné.
 • 12 športových režimov
  Na hodinkách si môžete zvoliť meranie až 12 rôznych športových režimov. Konkrétne chôdzu, beh, turistiku, bicyklovanie, bežecký pás, fitko (posilka), spinning, jogu, gymnastické cvičenia, basketbal, futbal alebo veslovanie. Hodinky dokážu merať kroky, prejdenú vzdialenosť, spálené kalórie a možnosť používania stopiek. Na základe týchto funkcií sú prispôsobené jednotlivé športové aktivity. Ak si napríklad zvolíte fitko, kedy budete mať rôzne cviky a medzi nimi pauzu, poslúžia medzi cvikmi práve stopky, aby bolo meranie a zaznamenávanie čo najefektívnejšie. Jednotlivé aj historické hodnoty môžete sledovať v aplikácii.
 • Dlhá výdrž batérie
  Pohotovostná doba hodiniek je až 30 dní na jedno nabitie. Pri bežnom používaní s prepojením so smartfónom a pravidelnom meraní tepu srdca však treba počítať s výdržou okolo 20 dní, čo je stále veľmi slušná výdrž.
 • Sledovanie spánku
  Xiaomi Haylou LS02 dokážu merať aj kvalitu Vášho spánku. Po prebudení si tak viete pozrieť ako dlho ste boli v ľahkom spánku a ako dlho v hlbokom spánku, prípadne či ste sa počas noci prebudili. Na základe týchto údajov Vám v aplikácii zobrazí odporúčania pre lepší a zdravší spánok a samozrejme skóre kvality Vášho spánku.
 • Upozornenia na prichádzajúci hovor a notifikácií
  Hodinky komunikujú so smartfónom pomocou bluetooth, vďaka tomu môžete vidieť aj meno volajúceho priamo na hodinkách. Je možné hovor odmietnuť priamo na hodinkách. Samozrejmosťou sú aj upozornenia z aplikácii ako napríklad Messenger, Whatsapp, Gmail, Facebook, Instagram, Twitter či iné. Správy je možné čítať aj priamo na hodinkách.
 • Rôzne ciferníky a možnosť prispôsobenia vzhľadu
  Hodinky majú na výber hneď niekoľko preddefinovaných ciferníkov, tie je však možné rozšíriť aj prostredníctvom ďalších aplikácii, vzhľad si teda viete takmer ľubovoľne prispôsobiť.

Technická špecifikácia

Displej
Veľkosť: 1.4"
Rozlíšenie: 320 x 320 px
Technológia: TFT LCD
Ochrana: 2.5D ochranné sklo
Veľkosť
Rozmery tela: 48 x 36 x 11.5 mm (bez remienka)
Remienok: 251 x 20 mm
Hmotnosť: 38 g
Dáta
Bluetooth: v5.0
Batéria
Výdrž: do 20 dní
Kapacita: 260 mAh Li-ion
Ostatné
Vodeodolnosť: IP68 (neodporúčame vystaviť tlaku vody/pary alebo iným elementom)
Heart Rate: Áno
Fitness Tracking: Áno
Call & Message Reminder: Áno
Sleep Monitoring: Áno
Stand Reminder & Find My Phone: Áno
Kompatibilita: Android 4.4 a vyšší
iOS 9.0 a vyšší
Aplikácia: Haylou Fit pre Android
Haylou Fit pre iOS

Obsah predajného balenia:

 • Xiaomi Haylou LS02
 • nabíjací kábel
 • dokumentácia

Recenzia na Haylou LS02, Black

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky