Haylou RS4 LS12, black

Nové
CENA S DPH
49,99
Cena bez DPH: 41,66
Kód produktu: 444353

POPIS: Haylou RS4 LS12, black

Haylou RS4 vám pomôžu starať sa o vaše zdravie a zlepšiť vašu kondíciu. Upozornia vás aj na prichádzajúce správy. Umožňujú vám vybrať si z 12 športových režimov a taktiež dokážu monitorovať srdcový tep, spánok a nasýtenie krvi kyslíkom. Hodinky podporujú offline platby Alipay a sú vybavené veľkým 1,78” displejom AMOLED. Vyznačujú sa tiež odolnosťou voči vode na úrovni IP68 a dlhou výdržou batérie, ktorá pri bežnom používaní dosahuje až 10 dní.

O produkte

 • Kompaktné telo
  Veľký AMOLED displej, ktorý je osadený v hodinkách RS4 je špeciálne vyrobený pre šport. Ľahko si kontrolujte informácie pomocou 1,78" dotykového ovládacieho displeja s rozlíšením 448 x 368px, ktorý ponúka rýchlu odozvu na každý váš dotyk.
 • Jednoduchý dizajn, ktorý však nadchne
  Ľahký kovový rám je navrhnutý s technologickou estetikou. A vylepšený silikónový remienok je príjemný k pokožke a priedušný po dlhú dobu nosenia. Navyše hodinky vážia len príjemných 48g takže vám nebudú na ruke zavadzať.
 • Nový vzhľad, kedykoľvek budete chcieť
  Ciferníky v aplikácii sa neustále aktualizujú. Prispôsobte si ciferník pomocou obrázkov podľa vlastného výberu alebo dokonca svojho obrázka. Preskúmajte nekonečné možnosti dizajnu.
 • Testovanie kyslíka v krvi
  Ospalosť a únava po vysokointenzívnom cvičení alebo práci je znakom nedostatku kyslíka v tele. Zdvihnite zápästie, aby ste si otestovali hladinu kyslíka v krvi a mali svoje zdravie pod kontrolou.
 • Monitorovanie spánku
  Percento hlbokého spánku je dôležitým kritériom kvality spánku. Haylou RS4 aktívne monitoruje čas a stav spánku, aby vám pomohol vytvoriť si dobré spánkové návyky.
 • Tréning dýchania
  Vykonávajte riadené dychové cvičenia v nastavenom rytme na zmiernenie stresu kedykoľvek a kdekoľvek a ľahko obnovíte vitalitu.
 • 12 profesionálnych režimov cvičenia
  Haylou RS4 má 12 cvičebných režimov. Dokáže zaznamenávať údaje o cvičení v reálnom čase, čo vám pomôže sledovať a zlepšovať váš športový výkon.
 • Výdrž batérie až 10 dní
  Výdrž batérie je až do 10 dní v režime každodenného používania a môže byť predĺžená na približne 20 dní v režime základného používania, čím sa ušetria problémy s každodenným nabíjaním.
 • Pripomienka správ v reálnom čase
  Pripojte sa k mobilnému telefónu cez Bluetooth. Hovory, WeChat a rôzne informácie z iných aplikácií sa dajú synchronizovať s hodinkami v reálnom čase, aby ste nezmeškali každý dôležitý moment.
 • Vodotesnosť IP68
  Hodinky Haylou RS4 sú vodotesné IP68. Pri umývaní rúk nie je potrebné zložiť hodinky a ľahko si poradíte s potením pri tréningu alebo búrlivými dažďami, keď ste vonku.

Technická špecifikácia

Displej
Veľkosť: 1.78"
Rozlíšenie: 448 x 368px
Technológia: AMOLED
Veľkosť
Rozmery tela: 45.2 x 37.2 x 11.1 mm (bez remienka)
Remienok: 255 x 20 mm
Hmotnosť: 48.6 g
Dáta
Bluetooth: v5.1
Batéria
Výdrž: do 10 dní pri dennom používaní
do 20 dní pri sporadickom používaní
Kapacita: 230 mAh Li-ion
Ostatné
Vodeodolnosť: IP68 (neodporúčame vystaviť tlaku vody/pary alebo iným elementom)
Heart Rate: Áno
Fitness Tracking: Áno
Call & Message Reminder: Áno
Sleep Monitoring: Áno
Stand Reminder & Find My Phone: Áno
Kompatibilita: Android 6.0 a vyšší
iOS 11.0 a vyšší

Obsah predajného balenia:

 • hodinky
 • nabíjací kábel
 • dokumentácia

Recenzia na Haylou RS4 LS12, black

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky