Upozornenie: V rámci uvoľňovania proti-epidemických opatrení už máme pre vás otvorené všetky predajne, okrem BB Point a Eperia Prešov.

Hoverboard Arašid 10", strieborný

Tento týždeň zakúpili 2 zákazníci
poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania
Nové
Cena s DPH
199 €
189.99
Cena bez DPH: 158.33
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky
Kód produktu: 387489

POPIS: Hoverboard Arašid 10", strieborný


Sme fanúšikmi hoverboardov a používame ich aj v práci. Hoverboardy neprekupujeme od neoverených dodávateľov, ale po dlhom a detailnom testovaní rôznych typov sme si vybrali továreň a nechali si vyrobiť hoverboard priamo na mieru, ktorý inde nezoženiete. Garantujeme kvalitu, ktorú sami používame. Ďalším plusom hoverboardov Arašid je značková batéria LG/Samsung, ktorá garantuje dlhý dojazd a životnosť.


Hoverboard Arašid 6,5


Čo je to vlastne hoverboard?

Hoverboard je intuitívny balančný dopravný prostriedok, ktorý Vám garantuje množstvo zábavy a vzrušujúcich okamihov. Hoverboard Vás presunie z bodu A do bodu B a to presne a na čas. Je to excelentný nástroj pre každodenné využitie, či už do práce (napríklad pre pracovníkov logistických centier, bezpečnostný, letiskový, alebo hotelový personál, kde Vám ušetrí množstvo námahy), školy (vhodný na presun v rámci školy, alebo internátu), alebo ako prostriedok na rekreačné športovanie. Použitie tlakových bodov a gyroskopických senzorov je úplne jednoduché. Stačí len preniesť váhu smerom, ktorým sa chcete vydať a hoverboard už zvyšok urobí za Vás.


Hoverboard Arašid 6,5


 • Hoverboard je vybavený prednými LED svetlami.
 • V tomto hoverboarde sú, na rozdiel od iných značiek, použité výhradne originálne značkové batérie Samsung, alebo LG, ktoré majú dlhšiu životnosť, zvládnu viac nabíjacích cyklov, sú bezpečnejšie a hoverboard má vďaka nim väčší dojazd.
 • Balenie obsahuje certifikovanú rýchlo nabíjačku, vďaka ktorému tento hoverboard, na rozdiel od ostatných značiek, nabijete oveľa rýchlejšie.


  Hoverboard Arašid 6,5


  Technická špecifikácia:

 • Maximálna rýchlosť: 12 km/h
 • Maximálna záťaž: 110 kg
 • Batéria: 36 V / 2-4 Ah
 • Doba nabíjania: 2 - 3 hodiny pre plné nabitie
 • Kompatibilita siete: 100 - 240 V


  Hoverboard Arašid 6,5

 • Recenzia na Hoverboard Arašid 10", strieborný

  Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
  možnosti platby - podporované platobné metódy a banky