Huawei Body Fat Scale - inteligentná váha, White

Nové
CENA S DPH
39.99 €
30.99
Kód produktu: 385359

POPIS: Huawei Body Fat Scale - inteligentná váha, White

Osobná váha Huawei Original Smart Scale v bielom prevedení dokáže zistiť a zaznamenať hneď 9 údajov o vašom tele. Ľahko ju pomocou bluetooth prepojíte so svojím smartfónom a všetky údaje sa vám pri každom vážení uložia do pamäte. Nemusíte si nič písať ani počítať, váha všetko zvládne za vás. Strážte nielen hmotnosť, ale aj ďalšie údaje s chytrou váhou Huawei.

Prečo kúpiť osobnú váhu Huawei ?

  • Viac než len hmotnosť
    Hmotnosť vie zmerať každá osobná váha. Huawei Smart scale však analyzuje zloženie vášho tela a všetky údaje uloží do vášho smartphonu s operačným systémom Android či iOS. Zistite množstvo telesného tuku, svalov, kostí a vody vo vašom tele a dosiahnite ich ideálneho pomeru. K vášmu zdravému životnému štýlu prispejú funkcie pre výpočet BMI a bazálneho metabolizmu. Strážiť si hmotnosť nebolo nikdy jednoduchšie ani zábavnejšie. Vyskúšajte múdru váhu Huawei a majte všetky údaje stále po ruke.
  • Moderný design
    Váha Huawei má moderné spracovanie s vrchnou sklenenou úpravou. Ľahko si zvolíte či chcete hmotnosť zobrazovať v kilogramoch či librách. Všetky údaje zistíte vďaka prehľadnému LED displeju. Nosnosť váhy Huawei je 150 kg, najnižšia merateľná hodnota 5 kg. Jednoduchý efektný dizajn skvele zapadne do vašej domácnosti.
  • Váha meria: aktuálnu hmotnosť, telesný tuk, objem vody, BMI, hmotnosť kostí, svalovú hmotu, množstvo bielkovín, viscerálny tuk, BMR.

Technická špecifikácia

Pohotovostný režim: 12 mesiacov
Hmotnosť váhy: 1,85 kg
Batérie: 4x AAA
Materiál: Sklo a ABS plast
Rozmery: 300 × 300 × 18,7 mm
Maximálna hmotnosť: do 150 kg

Obsah predajného balenia:

  • Osobná váha Huawei
  • dokumentácia

Recenzia na Huawei Body Fat Scale - inteligentná váha, White

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky