Huawei FreeBuds 3, Red

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania
Nové
Cena s DPH
199 €
119.00
Cena bez DPH: 99.17
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky
Kód produktu: 417472

POPIS: Huawei FreeBuds 3, Red

HUAWEI FreeBuds 3 sú viac než len impozantný hudobný zážitok! Sú úžasné aj na pohľad, inšpirované prírodou a ich symetricky okrúhle nabíjacie puzdro je pastvou pre oči a zároveň je kompaktné pre pohodlné držanie, nosenie vo vrecku či v taške.
Huawei Freebuds

Prečo kúpiť Huawei Freebuds 3 ?

 • Nechajte sa hýčkať komfortným veľkolepým zvukom
  Vďaka Dolphin Bionic dizajnu nové HUAWEI FreeBuds 3 držia v ušiach perfektne pevne no zároveň úplne pohodlne. Zároveň pošlú sústredený zvuk hlboko až k bubienkom pre upevnenie hudobného zážitku. Ich dizajn je ergonomicky tvarovaný pre maximálny komfort.
 • Revolučný chipset
  Vďaka prvému BT/BLE certifikovanému duálnemu Bluetooth 5.1 čipsetu, Huawei izochronnému duálnemu prenostu dát a špičkovému 356 MHz audio preocesoru dokážu FreeBuds 3 prinášať stabilné a rýchle pripojenie cez Bluetooth a zároveň presne synchronizovať zvuk a video. Hranie hier bude ešte zábavnejšie a viac pohlcujúcejšie.
 • Ultra nízka odozvda, perfektná snychronizácia
  Chipset Kirin A1 taktiež poháňa duálny synchrónny systém prenosu, ktorý znižuje dobu odozvy pre pohlcujúci zvuk pri hraní alebo sledovaní videí.
 • Huawei Isochronous Dual Channel
  Vďaka tomuto vysoko účinnému Bluetooth protokolu pre prenos dát sú informácie z ľavého a pravého kanálu prenášané oddelene, ale synchronizovane do ľavého aj pravého slúchadla.
 • Anti-jamming a stabilné pripojenie
  Kirin A1, vysoko výkonná anténa a optimalizované kódovanie zaručujú takisto aj vysoko stabilné Bluetooth pripojenie schopné odolávať rušeniu signálu pri počúvaní cez FreeBuds 3 aj vo veľmi rušnom prostredí, ako je letisko alebo obchodné centrum.
 • Čistý zvuk s aktívnym potlačením hluku
  ANC v kombinácii s prvotriednym zvukovým procesorom precízne eliminuje okolitý hluk a v reálnom čase ho zachytáva a prispôsobuje sa jeho zmenám. V preplnenom metre alebo v hlučnej reštaurácii, vždy si vychutnáte krištáľovo čistú hudbu.
 • Krištálovo čisté hovory
  Vďaka inteligentnému chipsetu A1 dokáže FreeBuds 3 eliminovať hluk pozadia počas telefonátu, a zároveň vyzdvihnúť váš hlas. Rozhovory tak znejú, ako keby ste spolu hovorili tvárou v tvár.
 • Vylepšený Bone Sensor
  Vstavaný hlasový bone senzor dokáže snímať váš hlas z vibrácií lícnych kostí a vylepšiť tak celkový zvuk hlasu, aby ho bolo dokonale počuť pri každom telefonáte.
 • Aerodynamický dizajn mikrofónu
  Hluk vetra dokáže pokaziť dôležité telefonáty. Aerodynamický tvar mikrofónu však dokáže potlačiť nápor vetra a znižiť tak jeho hluk, aby boli rozhovory čisté aj počas veterných dní, behania alebo pri jazde na bicykli v rýchlosti až 20 km/h.
 • Štúdiová kvalita zvuku
  Vysoko precízny a citlivý 14 mm dynamický reproduktor bol starostlivo vyladený tak, aby dokázal verne prenášať každú notu. Zaslúžite si iba ten najlepší zvuk.
 • Mohutné basy
  V každom slúchadle sú vstavané komplexné basové trubice. Basy sú hlasnejšie, plnšie a prieraznejšie. Budete sa cítiť ako v profesionálnom štúdiu.
 • Klopkajte si do rytmu
  Intuitívne ovládanie FreeBuds 3 hladko zapadne do vášho života. Klepnite dvakrát na pravé slúchadlo pre prehrávanie alebo zmenu hudby. Klepnite dvakrát na ľavé slúchadlo pre zapnutie funkcie potlačenia hluku. Prehrávanie sa zastaví akonáhle slúchadlá vyberiete z uší a obnoví sa hneď ako si ich znovu nasadíte.
 • Inteligentné nabíjenie
  Okrem nabíjania klasickým USB-C káblom, môžete puzdro jednoducho položiť na podložku pre rýchle bezdrôtové nabíjanie alebo využiť HUAWEI telefón pre reverzné nabíjanie. Úplne nabité puzdro dokáže dobiť slúchadlá až štyrikrát. Technológie robia nabíjanie hračkou!
Huawei Freebuds

Technická špecifikácia

Slúchadlá
Bluetooth čipset: Kirin A1
Bluetooth verzia: 5.1
Typ: Open-fit
Ovládanie: dvojitým poklepaním
Potláčanie hluku áno
Mikrofón áno
Batéria: 30 mAh každé slúchadlo
410 mAh puzdro
Dobíjanie Káblové 6W
Bezdrôtové 2W
cca 1 hodina pre puzdro (nab. cez kábel)
cca 1 hodina pre slúchadla (v nab. puzdre)
Doba prehrávania 4 hodiny na 1 nabitie
20 hodín s nabíjacím puzdrom
Kompatibilita: iOS, Android, PC, atď
Pop-up a párovanie: áno, pre smartfóny s nadstavbou EMUI10 a vyšším
Detekcia nosenia: áno, pre smartfóny s nadstavbou EMUI10 a vyšším
Rozmery: 41.5 x 20.4 x 17.8 mm každé slúchadlo
60.9 x 21.8 mm puzdro

Obsah predajného balenia:

 • Huawei Freebuds 3
 • Nabíjacie puzdro
 • Nabíjací kábel
 • dokumentácia

Recenzia na Huawei FreeBuds 3, Red

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky