Huawei FreeBuds 4, ceramic white

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania
Nové
Cena s DPH
135 €
109
Cena bez DPH: 90,83
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky
Možnosť poistenia:
Poistenie náhodného poškodenia a odcudzenia na 1 rok
21,00 €
Poistenie náhodného poškodenia a odcudzenia na 2 roky
31,00 €
Predĺžená záruka o 1 rok
17,00 €
Predĺžená záruka o 2 roky
30,00 €
Kód produktu: 433212

POPIS: Huawei FreeBuds 4, ceramic white

Každé ucho je iné. Preto HUAWEI FreeBuds 4 využívajú adaptabilnú technológiu k detekcii tvojho ušného tvaru a spôsobu nosenia slúchadiel, načo inteligentne vyberá z rôznych režimov potlačenia hluku tak, aby bolo dosiahnuté optimálné potlačenie hluku.

Prečo kúpiť Huawei FreeBuds 4 ?

 • Pohodlnejšie počúvanie hudby
  HUAWEI FreeBuds 4 posúva inteligentné aktívne potlačenie hluku do nového rozmeru. Slúchadlá obsahujú úplne novú technológiu prispôsobujúcu sa tvojmu uchu pre ešte väčší zvukový zážitok. Otvorená konštrukcia umožňuje, aby tlak vzduchu zostal vyrovnaný a pritom bude stále možné počuť dôležité zvuky z okolitého prostredia - získaš tak bezpečnejšie a pohodlnejšie nosenie aj po dlhých hodinách používania.
 • Nový rozmer počúvania
  Nabíjacie púzdro je navrhnuté tak, aby sa ti vošlo do dlane. Teraz, keď je ešte menšie a ľahšie, ti bez problémov vkĺzne do vrecka. Svoju hudbu si ľahko môžeš zobrať kamkoľvek.
 • Padnú ako uliate
  Slúchadlá do uší sú ergonomicky tvarované tak, aby presne sedeli do tvojho ucha.Každé slúchadlo s hmotnosťou len 4,1g ti bude sedieť prirodzene a pohodlne a ponúka takmer beztiažový spôsob hlbokého počúvania hudby.
 • Basy sú základ
  Každé slúchadlo je vybavené vlastným výkonným systémom, ktorý zvyšuje vibrácie membrány a vytvára pôsobivo hlboké basy, ktoré naozaj cítiš.
 • Dosiahni vysokých tónov
  Veľký 14,3mm dynamický menič LCP vo vnútri každého slúchadla je to, čo pomáha HUAWEI FreeBuds 4 dosiahnuť mimoriadnej kvality zvuku. Slúchadlá sa môžu pochváliť frekvenčným rozsahom až 40kHz a umožnia ti zažiť gradujúce melódie a bohaté tóny všetkých tvojich obľúbených zvukov.
 • Stačí dotyk
  Používaj HUAWEI FreeBuds 4 na ovládanie hudby a prijímanie hovorov pomocou jednoduchých a intuitívnych ovládacích gest, ktoré sa môžu používať na oboch sluchádlách.
 • Pripoj dve zariadenia súčasne
  Otvor nabíjacie puzdro a spáruj slúchadlá s neďalekým telefónom, tabletom alebo počítačom pomocou výzvy k automatickému spárovániu. Naviac ich môžeš pripojiť k dvom zariadeniam súčasne, aby si mohol plynulo a prepínateľné počúvať.
 • Diriguj svoj vlastný zvuk
  Centrum pripojenia zvuku v aplikácii HUAWEI AI Life ti umožňuje spravovať všetky zariadenia spárované s HUAWEI FreeBuds 4 na jednej ľahko použiteľnej obrazovke. Pomocou aplikácie môžeš prenášať zvuk medzi zariadeniami a koordinovať tak svoj digitálny život na cestách.
 • Zaznamenaj akúkoľvek spomienku v HD kvalite
  Rozhodni sa, aké zvuky budeš pomocou HUAWEI FreeBuds 4 nahrávať, a to vďaka duálnemu záznamu zvuku 48kHz HD. Režim Okolie ti umožní znovu vytvoriť akékoľvek prostredie, v ktorom sa nachádzaš, a zachytí zvuky okolo teba v brilantných detailoch. Režim Hlasy využíva technológiu rozpoznávania hlasových frekvencií na vyladenie konkrétnych frekvencií tvojho hlasu, čím blokuje nežiaduce zvuky pozadia v procese.
 • Podnietenie k víťazstvu vďaka synchronizovaným herným zvukom
  Vďaka úplne novej technológii kódovania zvukových hier sú HUAWEI FreeBuds 4 schopné znížiť latenciu na nepostrehnuteľných 90ms na telefónoch HarmonyOS a 150 ms na telefónoch EMUI tak, aby zvuk zostal v súlade s akciou na obrazovke. Premeň svoju obľúbenú hru na viazmyslový triumf.

Technická špecifikácia

Základné parametre
Typ nosenia:open-fit
Technológia ANC:áno
Adaptívne prispôsobenie uchu:áno
Vylepšenie basov:áno
Duálne pripojenie:áno
Rýchle nabíjanie:áno
Dotykové ovládanie:áno
Senzor nosenia:áno
Napájanie a výdrž
Čas nabíjania slúchadiel:neuvedené
Čas nabíjania nabíjacieho puzdra:neuvedené
Čas prehrávania: na 1 nabitie: 4 hodiny (s deaktivovaným ANC)
na 1 nabitie: 2,5 hodiny (s povoleným ANC)
s nabíjacím puzdrom: 22 hodín (s deaktivovaným ANC)
s nabíjacím puzdrom: 14 hodín (s povoleným ANC)
Kapacita batérie jedného slúchadla:30mAh
Kapacita nabíjacieho puzdra:410mAh
Rozmery
Každé slúchadlo:41.4 x 16.8 x 18.5 mm @ 4.1g
Nabíjacie puzdro:58 x 21.2 mm @ 38g
Ostatné
Reproduktor:14.3mm menič
Bluetooth:5.2
Ovládanie: swipe
dvojité poklepanie
stlačenie a podržanie

Obsah predajného balenia:

 • slúchadlá
 • nabíjacie puzdro
 • USB-C kábel
 • dokumenty

Recenzia na Huawei FreeBuds 4, ceramic white

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky