Huawei stereo bluetooth headset FreeLace Pro, green

Nové
Cena s DPH
114.99 €
109,99
Cena bez DPH: 91,66
Kód produktu: 414204

POPIS: Huawei stereo bluetooth headset FreeLace Pro, green

Viac ako len obyčajný headset. Disponuje aktívnym potlačením okolitého hluku pomocou dvojitého mikrofónu s extrémne dlhou výdržou na batériu až 24 hodín.

Prečo kúpiť Huawei FreeLace Pro?

 • Aktívne potlačenie hluku pomocou dvojitého mikrofónu
  Dva vysoko citlivé mikrofóny spolupracujú na dosiahnutí potláčania a znižovania šumu. Veľké dynamické meniče generujú silnejší a hlbší protihlukový zvuk a vytvárajú čistý, pohlcujúci svet plný zvuku, ktorý máte radi.
 • Zostaňte naladený na vonkajší svet
  Klepnutím a podržaním ľavého slúchadla do uší prepnete z aktívneho potlačenia hluku do režimu uvedomenia, kde môžete počuť vonkajší svet, v ktorom sú veci okolo Vás zdravé a pôsobia prirodzene.
 • Počuť hlas, na ktorom záleží
  FreeLace Pro je dodávaný s konvergovaným systémom snímania zvuku z troch mikrofónov. Účinne redukuje rušenie okolitého hluku počas hovorov. Algoritmus DNN (Deep Neural Networks) tiež dokáže presne identifikovať funkcie ľudského hlasu a udržiavať hovory čisté a stabilné aj v rušnom prostredí.
 • Nadizajnovené urobiť dojem
  4 mm dynamický menič pracuje s nezávislou nízkofrekvenčnou zvukovou trubicou na dosiahnutie rezonančného efektu a poskytuje údernejšie a hlbšie basy. Jemná membrána výrazne zlepšuje schopnosť odozvy pre čisté stredné a melodické výšky, ktoré zodpovedajú Vašim ušiam a srdcu.
 • Pripojte, spárujte a nabíjajte
  Vďaka HUAWEI HiPair Technology a USB-C konektoru je možné HUAWEI FreeLace Pro spárovať s telefónom alebo tabletom v jednom kroku. Môžete ho nabiť počas 5 minútovej prestávky na kávu v náročnom dni a vychutnať si 5 hodín hudby vo vysokej kvalite .
 • Sila na ktorej záleží
  FreeLace Pro prekračuje očakávania týkajúce sa výdrže batérie bežných slúchadiel Bluetooth a podporuje až 24 hodinové prehrávanie. Aj keď je povolené potlačenie šumu, stále ponúka mimoriadny 16 hodinový zážitok z počúvania.
 • Rýchle prepínanie
  Prepínanie medzi zariadeniami môže byť s HUAWEI FreeLace Pro také ľahké. Stačí dvakrát stlačiť tlačidlo napájania a rýchlo prepnúť na naposledy pripojené zariadenie.
 • Intuitívne zapnutie a vypnutie
  Magnetický dizajn Huawei FreeLace Pro ponúka intuitívne používateľské prostredie. Ak chcete predĺžiť životnosť batérie, môžete slúchadlá pripevniť k sebe a ukončiť tak pripojenie. A keď ich oddelíte, znova sa pripoja a vrátia sa späť k Vašej hudbe alebo hovorom.
 • Blesková odozva
  Vďaka optimalizácii bezdrôtového zvukového kodeku je latencia zvuku pre hry výrazne znížená až na 150 ms. Herný režim s nízkou latenciou sa automaticky aktivuje pri spustení hry, čím Vás udrží v strehu a ostrosti pre každé kolo.

Technická špecifikácia

Základné
Veľkosť meniča:14,2 mm (dynamický)
Bluetooth:áno (5.0)
A2DP 1.3, HFP 1.6, AVRCP 1.5
Vodeodolnosť:áno (IP55)
Ovládanie
Ovládanie senzorom:Magnetické ovládanie slúchadiel
Fyzické tlačidlo:Multifunkčné
Dotykové tlačidlo:Ľavé slúchadlo
Napájanie
Kapacita batérie:150 mAh
Doba prehrávania:24 hodín
Rýchle nabíjanie:áno (HiPair)
Čas nabíjania:~ 60 min
Rozmery
Celková dĺžka:862,4 mm
Dĺžka kábla:814 mm
Hmotnosť:34 g

Obsah predajného balenia:

 • Slúchadlá do uší
 • Náhradné štuple
 • Náhradný USB-C kábel
 • Užívateľská príručka

Recenzia na Huawei stereo bluetooth headset FreeLace Pro, green

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky