JBL Tune 220TWS, black

Tento týždeň zakúpili 3 zákazníci
poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania
Nové
Cena s DPH
99 €
69.90
Cena bez DPH: 58.25
Kód produktu: 406818

POPIS: JBL Tune 220TWS, black

Trendy slúchadlá poskytujúce pravý zvuk a nekonečné možnosti pripojenia. Pohybujte sa slobodne so slúchadlami, ktoré s vami držia krok a zostaňte pripojení bez toho, aby ste boli pripútaní káblami. Či už ste naladení na zariadenie so systémom Android alebo so systémom iPhone, slúchadlá JBL TUNE 220TWS vás zahrnú skutočne bezdrôtovou schopnosťou. Stačí ich len nabiť a ísť. Tieto ergonomické bezdrôtové slúchadlá dokonale pasujú a zaisťujú pohodlných 19 hodín zvuku JBL Pure Bass Sound, aký nenájdete nikde inde. Plynule prepínajte medzi telefonickými hovormi, hudbou a hlasovým asistentom. Vďaka kovovému vzhľadu, na dotyk jemnému povrchu a klasickej bielej ako aj trendy farbám, z ktorých si môžete vybrať, budú vaše slúchadlá rovnako jedinečné a štýlové ako vy.

Prečo kúpiť JBL Tune 220TWS ?

 • JBL Purebass zvuk
  Slúchadlá JBL TUNE 220TWS nejdú v priemere, ale prehrávajú vynikajúci zvuk. S 12 mm meničom vybaveným zvukom JBL Pure Bass Sound, slúchadlá nikdy nešetria na zvuku.
 • 19 hodín kombinovaného prehrávania: zvuk nikdy nekončí
  Nájdite si svoje miesto a zostaňte tam. Tieto slúchadlá vám poskytujú 3 hodiny nepretržitého zvuku a ďalších 16 hodín z nabíjacieho puzdra vreckovej veľkosti.
 • Zostaňte pripojení, nie zviazaní
  Žiadne otravné káble, žiadne motanice — len vaša hudba vždy a všade, kde ju chcete s kompatibilitou so zariadeniami iPhone a Android. Od bezdrôtovej hudby, bezproblémového pripojenia vďaka Bluetooth 5.0, až po hands-free hovory, ktoré s vami držia krok, kým ste v pohybe.
 • Jednoduché ovládacie prvky
  Prejdite zo zoznamu skladieb k hlasovému asistentovi bez toho, aby ste prišli o čokoľvek. Praktické tlačidlá na pravom a ľavom slúchadle na prepínanie skladieb, ich prehrávanie, pozastavenie, hlasové príkazy a uskutočňovanie telefonických hovorov, vám poskytujú kontrolu pri každom kroku na ceste.
 • Hands-free bezproblémové stereo telefonické hovory
  Prijatie hovoru uprostred skladby nemusí prerušiť váš tok. Prepínajte tam a späť pomocou ovládacích prvkov na slúchadlách a využite hands-free pre hovory v stereo režime, ktoré budú úplne bez skreslenia.
 • Povýšte svoj štýl o stupeň
  Možno sú malé, ale majú veľký „wow“ faktor, vďaka elegantnému kovovému povrchu a povrchu jemnému na dotyk. Choďte do klasickej bielej, alebo si vyberte z radu trendových ako aj klasických farieb, ktoré zodpovedajú vášmu štýlu.
 • Navrhnuté pre celodenné nosenie
  Budete ich chcieť mať na ušiach nepretržite — a vďaka pohodlnému ergonomickému dizajnu to aj budete môcť. Slúchadlá JBL TUNE 220TWS boli navrhnuté s ohľadom na celodenné nosenie.
 • Elegantné, praktické nabíjacie puzdro
  Žiadne detaily neboli ponechané náhode. Nabíjacie puzdro pre JBLTUNE 220TWS je premyslene navrhnuté ako slúchadlá, ktoré uchováva, má tvar inšpirovaný riečnym kameňom, mäkké telo a zakrivený kryt, ktorý povyskočí, aby vám tak poskytol rýchly prístup k vašim slúchadlám.

Technická špecifikácia

Veľkosť meniča: 12 mm dynamický menič
Citlivosť meniča: 105 dB SPL
Frekvenčná odozva: 20 Hz – 20 kHz
Impedancia: 32 ohmov
Výdrž batérie:/td> 3 hodiny, s puzdrom 19 hodin
Bluetooth: 5.0

Obsah predajného balenia:

 • 1 pár slúchadiel Tune 220TWS
 • Nabíjací kábel microUSB
 • Záručný list
 • Sprievodca rýchlym štartom

Recenzia na JBL Tune 220TWS, black

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky