Kingston Micro SDHC 32GB + SD adaptér, UHS-I, Class 10 - rýchlosť čítania 90 MB/s, zápisu 45 MB/s (SDCA10/32GB)

CENA S DPH
31.2 €
18.99
Kód produktu: 237286

POPIS: Kingston Micro SDHC 32GB + SD adaptér, UHS-I, Class 10 - rýchlosť čítania 90 MB/s, zápisu 45 MB/s (SDCA10/32GB)

MicroSD karta od spoločnosti Kingston podporuje viacero zariadení, takže sa namiesto technológií môžete sústrediť na váše zážitky.

Prečo kúpiť pamätovú kartu Kingston Micro SD ?

Táto karta, kompatibilná s technológiami UHS-I Speed Class 1 (U1) a Class 10, je ideálna na fotografovanie, nahrávanie a prehrávanie videí v rozlíšení Full HD.

 • Vysoká rýchlosť načítania a zápisu
  Vďaka rýchlemu čítaniu 90 MB/s a zápisu 45 MB/s, sa aplikácie a videá načítajú rýchlejšie a prenos súborov je rýchlejší.

 • Dokonalý partner
  Využívajte najnovšie smartfóny, tablety a fotoaparáty na maximum. Pamäťová karta veľmi dobre funguje dokonca aj v tých najmodernejších zariadeniach, a tak spoľahlivo chráni spomienky na váš život.

 • Úžasná kapacita
  Stiahnite si viac mediálnych súborov a aplikácií na váš smartfón alebo tablet. Vždy sa budete môc spoľahnúť na to, že máte dostatok miesta.

 • Full HD video
  Zachyťte momenty, na ktorých skutočne záleží. S kartou od Kingstonu môžete svojím smartfónom, tabletom alebo fotoaparátom nasnímať toľko Full HD videa bohatého na detaily, koľko si budete priať, a pri tom budete mať istotu, že každá z vašich spomienok bude v bezpečí. Prehrávajte svoje videá na svojom Full HD TV a prežite nezabudnuteľné chvíle rovnako živo ako v deň, kedy sa stali.

 • Vodeodolné
  Pamäťové karty Kingston sú schopné prežiť až 24 hodín v morskej vode.

 • Odolné voči teplote
  Tieto pamäťové karty vydržia teploty od -25° až do 85° C.

 • Odolné voči röntgenovému žiareniu
  Chránia všetky vaše dáta pred poškodením, ktoré môžu byť spôsobené ziariadeniami s röntgenovým žiarením, ako napr. na letisku.

 • Odolné voči magnetickému poľu
  Pamäťové karty Kingston odolajú dokonca až 13-násobku magnetickej sily reproduktorov domáceho kina.

Technické parametre:

  Typ pamäťovej karty: Micro SDHC

  Trieda: Class 10, UHS-I 1

  Kapacita: 32GB (Skutočná využiteľná kapacita môže byť nižšia v závislosti na formátovaní, operačnom systéme, aplikáciách a ďalších faktoroch)

  Rýchlosť čítania: 90 MB/s

  Rýchlosť zápisu: 45 MB/s

Obsah balenia:

 • Kingston Micro SDHC 32GB
 • SD adaptér
Kingston Micro SDHC 32GB + SD adaptér, UHS-I, Class 10 - rýchlosť čítania 90 MB/s, zápisu 45 MB/s (SDCA10/32GB) bol pridaný do katalógu 12.06.2014.

Recenzia na Kingston Micro SDHC 32GB + SD adaptér, UHS-I, Class 10 - rýchlosť čítania 90 MB/s, zápisu 45 MB/s (SDCA10/32GB)

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky