LAMAX C9 GPS, autokamera

Nové
Cena s DPH
239.99 €
119,99
Cena bez DPH: 99,99
QUATRO - nákup na splátky
Kúpiť na splátky
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky
Možnosť poistenia:
Poistenie náhodného poškodenia a odcudzenia na 1 rok
21,00 €
Poistenie náhodného poškodenia a odcudzenia na 2 roky
31,00 €
Predĺžená záruka o 1 rok
17,00 €
Predĺžená záruka o 2 roky
30,00 €
Kód produktu: 390327

POPIS: LAMAX C9 GPS, autokamera

Vo dne i v noci - dôkazové zábery pre bezpečnejšie kilometre. Keď sa jedná o bezpečnosť, voľte tú najlepšiu možnosť.

Prečo kúpiť LAMAX C9

 • LAMAX C9 je najpokročilejšia autokamera v ponuke veľmi obľúbenej značky LAMAX
 • inteligentné funkcie, ako upozornenie na blížiaci sa rýchlostný radar, ušetrí peniaze za prípadné pokuty. Chvíľkovú nepozornosť zase zachráni varovanie pri opustení jazdného pruhu. V prípade nehody sa potom môžete spoľahnúť na video v rozlíšení až 2K, ktoré poslúži ako dôkaz. Skrátka LAMAX C9 vám pomôže pri každej jazde. Vďaka rýchlej inštalácii a jednoduchému ovládaniu, si na ňu zvyknete raz-dva.
 • čím vyššie rozlíšenie, tým viac máte možností. LAMAX C9 dokáže zaznamenať video v rozlíšení až 2560×1080 pixelov. Tým pádom, záberom nebudú chýbať čitateľné ŠPZ, alebo tvár vinníka nehody. Kamere na vozovke neunikne jediný pohyb a so snímkovacou frekvenciou 30 FPS zvládne zachytiť aj rýchle objekty. Do širokouhlého objektívu so záberom 150° sa jednoducho vojde váš jazdný pruh, protismer ale aj chodník a okolie cesty.
 • už vás neprekvapia úsekové a pevné radary, ani detekčné zariadenia jazdy na červenú. Autokamera vás o blížiacom sa nebezpečenstve upozorní na displeji aj hlasom. Inteligentný GPS modul vie presne kde sa nachádzate a nastaví upozornenie na ideálny moment podľa vašej aktuálnej rýchlosti. Databázu radarov neustále rozširujeme vo viac než 37 krajinách Európy. Na dlhších cestách sa hodí nastavenie upozornenia na prekročenie povolenej rýchlosti. Kamera vám zvukom aj obrazom odporučí spomaliť, keď idete napríklad rýchlejšie než 90 km/h.
 • zhoršené svetelné podmienky môžu byť problém, ale nie pre LAMAX C9. Je vybavená špičkovou optikou a nočným režimom pre záruku dôkazových záberov aj v šere, či za tmy
 • funkcia WDR zvládne navyše vyhotoviť video v širokom dynamickom spektre, čo rieši problémy s častým striedaním svetla a tieňa. Dopravné značky a ďalšie dôležité objekty zostanú čitateľné nielen pri vjazde do tunelu, ale aj pri prechádzaní okoloidúcich vozidiel v noci.
 • kamera je pripravená na výlet behom sekundy. Vďaka praktickému držiaku úplne odpadá každodenné montovanie na sklo. Autokameru stačí zacvaknúť do nabíjacieho držiaku a môžete vyraziť. Na palubovke bude navyše vyzerať skvele – moderný vzhľad z nej robí elegantný doplnok.
 • o pohodlné ovládanie sa postará 2,7“ TFT displej s menu vo viac než 10 jazykoch, vrátane slovenčiny.
 • nebojte sa, že by vašej novej čiernej skrinke došla behom dlhšej jazdy pamäť. LAMAX C9 nahráva a ukladá každý okamih vašej jazdy. V prípade zaplnenia automaticky premaže najstarší záber tým najnovším. A dôležité video dôkazy? Tie vám samozrejme zostanú. Video môžete proti premazaniu ochrániť ručným uzamknutím. Alebo sa o uzamknutie postará G-senzor, ktorý v prípade nehody rozpozná náraz. Skrátka zostávate chránení a nič sa nemusíte starať.
 • má v sebe inteligentný systém LDWS (Lane Departure Warning System), ktorý vás zvukom aj obrazom upozorní pri prechádzaní z pruhu do pruhu. Asistenciu si môžete zapnúť až od určitej rýchlosti – na výber sú medzníky 20, 40, 60, 80 a 100 km/h. Pri správnom nastavení, vás funkcia nebude otravovať v meste a behom posúvania sa v kolónach. Naopak, dokáže zabrániť kritickým nehodám a mikrospánku na diaľnici.
 • boj s únavou uľahčí aj plán odpočinku – kamera vám v pravidelných odstupoch dá vedieť, že je čas na pauzu.

Technická špecifikácia

Funkcie : Cyklické nahrávanie, Zamykanie záberov, Detekcia pohybu, G-senzor, Inteligentný LDWS, WDR, Jednoduchá inštalácia, 2K rozlíšenie, Detekcia rýchlostných radarov, Nočné videnie, GPS, 2,7“ TFT displej, Široký uhol záberu 150°, Ukazovateľ rýchlosti, Plán odpočinku
Rozlíšenie videa 2560×1080 30FPS, 2304×1296 30FPS, 1920×1080 30FPS, 1280×720 60FPS, 1280×720 30FPS
Uhol záberu 150°
Veľkosť obrazovky 2,7 palcov, 16:9
Typ pamäte Micro SD Class 10, max 64 GB
Formát videa MP4
Časová značka ÁNO
GPS ÁNO
G-sensor ÁNO
Konektivita USB
Systém MS Windows / MAC OS
Vstupné napätie 5 V
Frekvencia 50 Hz / 60 Hz
Kapacita batérie 150 mAh
Prevádzková vlhkosť ?93%RH (40°C)
Prevádzková teplota -5°C ~ 40°C

Obsah predajného balenia:

Autokamera LAMAX C9
Prísavný držiak na sklo s GPS modulom
Napájací USB kábel do zapaľovača
Manuál a Bezpečnostné inštrukcie
Látkové vrecko pre prenos kamery

Recenzia na LAMAX C9 GPS, autokamera

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky