LAMAX Dots1, bezdrôtové slúchadlá

Tento týždeň objednali 4 zákazníci
Nové
CENA S DPH
104,99 €
26,99
Kód produktu: 390225

POPIS: LAMAX Dots1, bezdrôtové slúchadlá

Maximálne nenápadné, maximálne výkonné

Zbavte sa všetkých drôtov a nechajte k svojim bubienkom prúdiť prvotriedny zvuk z najkompaktnejších slúchadiel, aké LAMAX kedy vyrobil. LAMAX Dots1 využívajú Bluetooth 4.2, takže prepojenie s telefónom je okamžité a spoľahlivé. S pomocou vreckového dobíjacieho puzdra, ktoré má v sebe energiu na 30 hodín, môžete hodiť starosti o výdrž batérie za hlavu. Môžete tak desiatky hodín nerušene počúvať obľúbenú hudbu alebo telefonovať – vaše okolie si štuplíky ani nevšimne.

Prečo kúpiť LAMAX Dots1

 • Aj napriek miniatúrnym rozmerom sa do slúchadiel LAMAX Dots1 vošiel parádny zvuk, ktorý sa zaraďuje k najlepším v kategórii. Podanie vyniká svojou čistotou a bohatosťou, takže si užijete úderné beaty rovnako ako jasné výšky. Samozrejmosťou je zabudovaný mikrofón pre jednoduché vybavovanie hovorov.
 • Diskrétnosť, odolnosť, komfort. Presne tieto vlastnosti oceníte za pracovným stolom, aj vonku pri športovaní. Zvoľte si veľkosť, ktorá vám sadne a vychutnajte si počúvanie bez akýchkoľvek drôtov. Či už cvičíte v posilňovni, alebo hltáte kilometre, prudké pohyby nie sú pre LAMAX Dots1 problémom. V kancelárii potom oceníte ich nenápadnosť a pohodlie pre dlhé hodiny nosenia.
 • Nízkym stavom batérie zábava nekončí. LAMAX Dots1 sme navrhli tak, aby zapadli do rozlietaného životného štýlu. Preto k nim dodávame inteligentné dobíjacie puzdro, ktoré špunty chráni a až 5× do plna nabije. Od rannej kávy až po večerný tréning, budú stále s vami. Pri prebiehaní zo schôdzky na schôdzku oceníte aj jednoduché ovládanie pomocou jediného multifunkčného tlačidla.
 • Bluetooth 4.2 - Moderná bezdrôtová technológia zaistí dosah až 10 metrov a počúvanie v tej najlepšej kvalite bez sekania a výpadkov.
 • Automatické spárovanie - Štuple sa spolu automaticky prepoja ihneď po tom, čo ich vyberiete z nabíjacieho puzdra. Následne začnú hľadať váš telefón, takže v priebehu pár sekúnd máte v ušiach svoj playlist.
 • Minimalistický vzhľad - Štuple sú malé a ľahké, takže ich môžete mať stále pri sebe. Na rozdiel od náhlavných slúchadiel sa vojdú pod helmu, šiltovku aj čapicu – skrátka sa vám prispôsobia.
 • Čistý a bohatý zvuk - Všetky žánre vám budú v ušiach znieť skvele vďaka kvalitným reproduktorom. Bohatý zvuk v celom frekvenčnom pásme vám naservíruje dunivé basy, stabilné stredy aj jasné výšky.
 • Nabíjajte za pochodu - S inteligentným nabíjacím puzdrom nepotrebujete dlhé hodiny elektrickú zásuvku. Stačí do neho štuple odložiť a pri ďalšom použití budú 100% ready. Puzdro dokáže nabiť slúchadlá kompletne až 5×.
 • Ovládanie jedným tlačidlom - Priamo na slúchadlách môžete prijať hovor, prepnúť skladbu alebo ju zapauzovať. Všetko zvládnete jedným tlačidlom.
 • Telefonovanie s voľnými rukami - Slúchadlá vám skvele poslúžia aj ako handsfree. Štuple dobre izolujú okolie, takže protistranu budete počuť výborne. Kvalitný mikrofón potom zabezpečí, že aj protistrana bude počuť vás.
 • 3 veľkosti a špeciálne háčiky do uší - Vyberte si z 3 dodávaných veľkostí štuplov podľa veľkosti svojho zvukovodu. Pre náročné športy môžete využiť aj špeciálne háčiky, ktoré slúchadlá dokonale zafixujú.

Technická špecifikácia

Bezdrôtová technológia Bluetooth 4.2
Podpora profilov headset, handsfree, A2DP, AVRCP
Max. vzdialenosť párovania až 10 metrov
Batéria v slúchadlách 100 mAh LiPo
Batéria v nabíjacej stanici 520 mAh LiPo
Doba nabíjania slúchadiel asi 2 hodiny
Doba prehrávania až 6 hodín (Mono mode), až 3 hodiny (Stereo mode)
Pohotovostný režim až 150 hodín
Citlivosť ? 70 dB
Frekvenčný rozsah 20 Hz - 20 kHz
Režimy slúchadiel Bluetooth slúchadlá, handsfree zariadenie, párovanie
Handsfree Integrovaný reproduktor aj mikrofón. Ovládať handsfree možno tlačidlami na slúchadlách.
Funkcie tlačidiel slúchadiel Prehrávanie skladieb, ovládanie handsfree, aktivácia Siri alebo Google Assistant
Rozmery slúchadla 16 x 21 x 25 mm
Hmotnosť slúchadla 4,2 g
Hmotnosť spolu s nabíjacou stanicou 49,3 g

Obsah predajného balenia:

Slúchadlá
Nabíjacie puzdro
Micro USB nabíjací kábel
3 veľkosti ušných štupľov
3 veľkosti ušných háčikov
Používateľská príručka
Bezpečnostné informácie
3 nálepky LAMAX

Recenzia na LAMAX Dots1, bezdrôtové slúchadlá

od Tomáš Zajac 3 z 5tich hviezdičiek! 29.01.2021
Sluchadla dobre , celkom dobry zvuk , prve parovanie prebehlo bez problemov. vydrz od plneho nabitia vynikajuca ., Jeden problem po sparovani s mojou motorolou hudba niekedy seka a obcas sa prave sluchadlo odpoji od bluetooth ale po case sa to rozbehne a funguje. tie gumicky ktore by mali pomoct sluchadlam sediet v usiach lepsie su dost zbytocne nijako nepomahaju
Zobrazujem 1 do 1 (z 1 recenzií)
počet stránok:   1  
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky