LAMAX GPS Locator

Tento týždeň zakúpili 3 zákazníci
poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania
Nové
Cena s DPH
109.99 €
69,90
Cena bez DPH: 58,25
Kód produktu: 404491
Cena s DPH:
59.99 €

POPIS: LAMAX GPS Locator

Postráži, na čom záleží

Lamax GPS Locator

Prečo kúpiť Lamax GPS Locator

 • Postráži, na čom záleží - Postrážte si svojich miláčikov, kufre na dovolenke alebo ďalšie hnuteľné veci. LAMAX GPS Locator je malý, vodotesný GPS vysielač, ktorý vďaka silnej batérii vydrží až 10 dní bez nabíjačky. Jeho používanie vám dodá kľud, že všetko, na čom vám záleží, je na svojom mieste. A keď náhodou nie, s presným určením polohy to vo vychytanej mobilnej aplikácii LAMAX Tracking nájdete raz dva.
 • Nájde aj ihlu v kope sena - Keď sa vám cez noc zatúla mačka alebo pri venčení zabehne pes, stačí otvoriť mobilnou aplikáciu LAMAX Tracking a hneď budete vedieť, kde hľadať. S pribaleným silikónovým puzdrom ho váš štvornohý parťák môže nosiť na krku. Prekážať mu určite nebude - váži len 40 gramov. Rovnako ľahko si ho môže váš potomok strčiť do vrecka, takže ho uvidíte na ceste domov. A keď vyrážate na dovolenku, tracker vám postráži batožinu.
 • Keď sa niečo deje, upozorní vás - Pes utiekol zo záhrady? Kufre miznú z apartmánu alebo auto zmizlo z garáže? LAMAX GPS Locator vám dá v sekunde vedieť. V aplikácii si môžete jednoducho nastaviť bezpečné zóny, pri ktorých opustení dostanete výstrahu. Tracker na sebe má aj SOS tlačidlo - stačí stlačiť a volanie o pomoc sa ihneď odošle vybraným užívateľom.
 • Bezpečie pre vás i vaše dáta - SOS tlačidlo vám umožní ihneď sa spojiť s kontaktami, ktoré si nastavíte. LAMAX GPS Locator v sebe má mikrofón aj reproduktor, takže môžete normálne hovoriť a popísať svoju situáciu. Záležať sme si dali aj na zabezpečení dát. V mobilné aplikácii LAMAX Tracking si môžete prezrieť až tridsaťdňovej histórii nazbieraných dát alebo si prejsť posledných 24 hodín minútu po minúte. Ľahko tak zistíte, kde všade bolo vaše auto, alebo čo robí pes, keď práve nie ste doma. Pretože ide o citlivé informácie, spustili sme vlastné servery, kde budú úplne v bezpečí.
 • Miniatúrne rozmery a váha - LAMAX GPS Locator je len o trochu väčší ako škatuľka od zápaliek. S rozmermi 52 × 38 × 16 mm ho strčíte naozaj kamkoľvek. Navyše váži len 40 gramov. Vďaka malým rozmerom je aj nenápadný, takže si ho zlodej len tak nevšimne.
 • Dlhá výdrž batérie - Baterka s kapacitou 1 000 mAh vydrží fungovať až 10 dní bez nabíjačky. Tracker sa tak výborne hodí pre stráženie predmetov v miestach, kde ste len občas - pomôže napríklad so zabezpečením bicykla na chalupe.
 • Vlastné aplikácie a servery - V ochrane citlivých dát ideme príkladom. Všetky údaje sa ukladajú na naše vlastné servery v srdci Európy. S nikým ich nezdieľame, ani nelietajú cez pol sveta do cloudu v Číne. Môžete si tak byť istí, že sú údaje v bezpečí. Bezpečnosť navyše podporujeme medzinárodnými certifikáty ISO 9001, ISO 14001 a ISO 27001 od TÜV SÜD, ktoré naše dáta centrála získala.
 • Telefonovanie a SOS tlačidlo - V prípade núdze môže LAMAX GPS Locator vyslať signál, ktorý ihneď dostanú vybrané kontakty. Vďaka hlasovým službám, mikrofónu a reproduktoru je navyše možné ich rovno vytočiť. Ľahko tak svojim núdzovým kontaktom popíšete situáciu, keď potrebujete pomôcť.
 • Prevádzka od 2 € mesačne - Za históriu pohybu ani aplikácii neplatíte vôbec nič. Prevádzka SIM karty v lokátoru vyjde na veľmi málo, stačí balík dát okolo 50 MB a počet voľných minút podľa vlastného uváženia.
 • Vodotesnosť - Prechádzka v daždi so psom? Vďaka certifikácii IP67 žiadny problém. Tracker môžete používať za každého počasia a na krku vášho psa zvládne aj krátke kúpanie.
 • Silikónové puzdro v krabici - Praktické puzdro ponúka pre tracker dodatočnú ochranu proti odreniu a hlavne jednoduchý spôsob, ako ho váš pes, mačka alebo iný maznáčik môže nosiť na obojku. V puzdre aj bez je tracker robustný a vydrží aj drsnejšie podmienky.
 • Nastavenie bezpečnej zóny - V aplikácii si ľahko nastavíte bezpečné zóny, pri ktorých opustení dostanete ihneď upozornenie. Budete tak vedieť, že niečo je inak ako zvyčajne.
 • História až 30 dní - V aplikácii sa ukladajú všetky trasy z posledných 30 dní. Môžete si tak prehliadnuť, kde všade sa GPS Locator vyskytoval. Posledných 24 hodín možno prejsť minútu po minúte.
 • Hlásenie nízkej batérie - Kedykoľvek sa tracker blíži svojmu vybitiu, upozorní vás. Tým pádom ho včas stihnete dať do nabíjačky a neprídete o jeho ochranu.
 • Monitoruje vašu aktivitu - Aj keď primárne slúži LAMAX GPS Locator na zabezpečenie toho, na čom vám záleží, dá sa použiť aj ako fitness pomocník. Vďaka tomu, že monitoruje vašu polohu, ľahko uvidíte, koľko km ste za deň urazili. Alebo zistíte, koľko toho nabehal váš pes.
Lamax GPS Locator

Technická špecifikácia

Určovanie polohy GPS, LBS, GSM, Wi-Fi
Veľkosť SIM karty nano SIM
Vodotesnosť Vodotesnosť – IP67
Hmotnosť 40 g
Rozmery lokátora 54 × 40 × 18 mm
Nabíjanie USB 5 V / 0,5 A
Batéria 3,7 V 1000 mAh Li-Ion

Obsah predajného balenia:

LAMAX GPS Locator
Silikónové puzdro
Šnúrka
Nabíjací kábel
Quick start guide
Česká T-mobile SIM karta (slúži len na vyskúšanie)
Skrutkovač

Recenzia na LAMAX GPS Locator

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky