LAMAX Quick Charge, powerbank 10 000 mAh

Tento týždeň zakúpil 1 zákazník
Nové
CENA S DPH
29,99 €
18,90
Kód produktu: 368641

POPIS: LAMAX Quick Charge, powerbank 10 000 mAh

Kompaktný záložný zdroj na cestách

Vďaka modernej technológii USB Quick Charge 3.0 rozpozná powerbanka kompatibilné zariadenie a umožní nabíjať zariadenie vyšším výkonom, čím sa maximálne zvyšuje efektivita nabíjania a znižuje strata výkonu pri zachovaní maximálnej bezpečnosti. Táto jedinečná technológia umožňuje rýchle nabitie Vášho zariadenia, a to až 4× rýchlejšie než štandardná nabíjačka. Ostatné zariadenia bez podpory QC 3.0 sa nabíjajú z rovnakého portu, avšak maximálnym nabíjacím prúdom 2.4 A.
PowerBank Lamax Quick Charge

Prečo kúpiť PowerBank Lamax Quick Charge

  • Zdroj energie na cesty - S kapacitou 10 000 mAh dodá táto powerbanka Vašim mobilným zariadeniam, MP3 prehrávačom, GPS navigáciám, tabletom a ďalším obdobným zariadením niekoľkokrát celých 100 % energie, nech už ste na výlete, dovolenke, či služobnej ceste. Samozrejmosťou je možnosť nabíjania dvoch zariadení súčasne. Budete tak bez obáv, pokiaľ budete dlhšiu dobu mimo dosahu elektrickej zásuvky, že by Vám došla „šťava“ v tom najnevhodnejšom okamihu – napríklad pri odlete na letisku. Vďaka svojej nízkej hmotnosti a kompaktným rozmerom sa Vám pohodlne zmestí aj do dlane.
  • USB-C konektor – ešte rýchlejší čas nabíjania pre vstup aj výstup - Moderný obojstranný USB-C konektor s technológiou Quick Charge 3.0, ktorý slúži ako vstup aj ako výstup, ocenia všetci majitelia nových USB-C zariadení. Nielen doba nabitia prístrojov, ale takisto powerbanky je veľmi dôležitá. Vďaka USB-C konektoru dobijete powerbanku v porovnaní s bežným USB konektorom omnoho rýchlejšie. V prípade nabíjania pomocou klasického microUSB vstupu je úplné nabitie powerbanky LAMAX 10 000 mAh tiež otázkou pár hodín. Nemusíte čakať celý deň, než vyrazíte von aj s náhradným zdrojom energie vo vrecku či batohu. Funkcia rýchleho nabíjania je exkluzívnou vlastnosťou tejto powerbanky, na ktorú si rýchlo radi zvyknete.
  • Rýchle nabíjanie vďaka technológii Quick Charge 3.0 - Výhodou tejto powerbanky je možnosť nabíjania až troch zariadení naraz. Môžete tak nabíjať napr. tablet aj mobilný telefón naraz. Powerbanka s funkciou inteligentného nabíjania Quick Charge 3.0 vyhodnotí kompatibilitu pripojeného zariadenia a pomocou spätnej väzby určí optimálny výkon pre dobíjanie a zaistí tak najrýchlejšie nabitie. Okrem QC3.0 podporuje aj všetky ďalšie dostupné technológie a protokoly rýchleho nabíjania, teda i MCP (Huawei), AFC (Samsung), PE (MTK) a ďalšie. Štyri LED diódy Vás budú neustále informovať o množstve ostávajúcej energie. O bezpečnú ochranu proti prepätiu, prehriatiu a prebitiu sa starajú moderné riadiace čipy.
PowerBank Lamax Quick Charge

Technická špecifikácia

Kapacita 10 000 mAh pre niekoľkonásobné dobitie telefónu 
Funkcia inteligentného nabíjania Quick charge 3.0 
2 USB QC3.0 výstup + USB-C konektor pre vstup/výstup (input/output) 
Nabíjanie viacerých zariadení naraz vrátane USB-C zariadení 
LED indikátor stavu nabitia 
Ochrana proti prepätiu, prehriatiu a prebitiu 
Odolné kovové telo 
Zaoblené hrany pre pohodlné a isté držanie 
Typ batérie: Li-Polymer 
Rozmery: 135×70×13mm 
Váha: 233 g
PowerBank Lamax Quick Charge

Obsah predajného balenia:

Powerbanka LAMAX 10000 mAh Quick Charge
USB / MicroUSB kábel
Návod na použitie

Recenzia na LAMAX Quick Charge, powerbank 10 000 mAh

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky