LAMAX T6 - profesionálna autokamera

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania
Nové
Cena s DPH
149.99 €
85.99
Cena bez DPH: 71.66
Kód produktu: 400389

POPIS: LAMAX T6 - profesionálna autokamera

LAMAX T6 má všetko !

Full HD rozlíšenie zaistí dostatok dôkazových detailov a širokouhlý objektív so záberom 140° zachytí diane vo vašom jazdnom pruhu i protismere. Každodenné užívanie uľahčí magnetický GPS držiak a všetky zábery prenesiete raz dva cez zabudovanú Wi-Fi a aplikáciu v telefóne. Vďaka malým rozmerom kamera nikdy nezakryje výhľad z auta a ľahko sa prenáša.

Prečo kúpiť LAMAX T6

  • vďaka svojim kompaktným rozmerom, ktoré ju radia k najmenším na trhu neobmedzuje zorné pole vodiča a magnetický držiak robí z manipulácie s autokamera naozajstnú radosť. Každodenné používanie je veľmi pohodlné, pretože držiak, do ktorého vedie napájací kábel o dĺžke 3 metre (je súčasťou balenia), zostane vo vozidle napevno a manipulovať môžete len so samotnou kamerou či GPS modulom. Tú z držiaka jednoducho odpojíte a následne opäť pripojíte.
  • nahráva v reálnom FullHD rozlíšení (1920x1080p), vďaka čomu zo záznamu bez problémov získate čitateľnú ŠPZ alebo identifikujete tváre vodičov. O perfektnú kvalitu a ostrosť záberov sa stará výkonný čip Novatek 96658, senzor Sony IMX323 a kvalitná celosklenená optika s 150 ° uhlom záberu. Vďaka týmto kvalitným komponentom dosahuje Niceboy PILOT X úžasných výsledkov i pri snímaní v noci.
  • nasnímané zábery si môžete prehrať rovno v kamere na 1,54 "displeji
  • kamera je vybavená GPS modulom s magnetickým uchytením. GPS modul zachytáva po celú dobu jazdy aktuálnu rýchlosť aj danú trať na pamäťovú kartu. Vďaka GPS modulu si môžete potom trasu spätne prezrieť v prehrávači s detailnými informáciami na Google maps.
  • autokamera Niceboy PILOT X je vybavená parkovacom módom, s ktorým sa automaticky zapne a spustí nahrávanie vo chvíli, keď detekuje akýkoľvek otras. Veľmi užitočnou funkciou je detekcia pohybu, s ktorou autokamera začne nahrávať v okamihu, keď pred sebou vidí pohyb.
  • tiež využíva technológiu WDR, ktorá umožňuje vidieť detaily veľa tienistých aj veľa svetlých miest. Vďaka tomu si môžete byť istí, že za akýchkoľvek podmienok budú všetky ŠPZ čitateľné a rovnako tak bez problémov identifikujete dopravné značky aj tváre vodičov.
  • vo výbave kamery nechýba ani citlivý G-senzor, ktorý zaznamená náhlu zmenu pohybu a nahrávanú sekvenciu uzamkne. Tým dôjde k ochránenie nahrávky s nehodou pred jej nechceným prepísaním.
  • vďaka nahrávaniu v slučke sa neuzamknuté záznamy pri zaplnení karty začnú automaticky pretáčať novými. Autokamera tak nahráva nepretržite, bez nutnosti ručného vymazania pamäťovej karty (možnosť použiť kartu s kapacitou až 64GB, nie je súčasťou balenia).
  • súčasťou balenia je aj autonabíjačka do zapaľovania s dvoma USB výstupy (výstupný prúd 1A a 2,4A), jeden pre autokameru a druhý napríklad pre mobilný telefón. Vďaka dvom výstupom je teda možné napríklad používať autokameru a súčasne nabíjať telefón.

Technická špecifikácia

Cyklické natáčanie Kamera natáča video do jednotlivých sekvencií a v prípade potreby najstaršie sama maže. Vďaka tomu nehrozí zaplnenie pamäte.
Zamykanie záberov Podarené zábery sa dajú jedným stlačením zamknúť proti automatickému zmazaniu. Kedykoľvek sa k nim môžete vrátiť.
Detekcia pohybu Kamera začne nahrávať, akonáhle rozpozná pohyb. To sa hodí napríklad pri zaparkovaní.
G-senzor Senzor preťaženia neustále kontroluje smer jazdy a v sekunde rozpozná prípadný náraz. Keď sa tak stane, záber uzamkne proti zmazaniu.
WDR (široký dynamický rozsah) Široký dynamický rozsah sa postará o vyváženejší kontrast pri striedaní svetla a tieňa. To sa hodí pri vjazde do tunela aj stretnutí protiidúceho auta v tme.
Jednoduchá inštalácia S LAMAX T6 odpadá skoro všetko montovanie. Raz nastavíte držiak a potom už len pripájate a odpájate kameru cez unikátne magnetické uchytenie.
Full HD rozlíšenie Maximum detailov = maximum dôkazov v prípade potreby. Kvalitný čip a optika prináša spoľahlivo ostrý obraz.
Nočné videnie Aj v noci kamera LAMAX T6 stráži každú jazdu. Zhoršené podmienky ani tma nie sú prekážkou pre jasné video.
GPS Vďaka Google Maps a špeciálnemu prehrávaču môžete v PC spätne sledovať detailný priebeh celej svojej jazdy. Okrem súradníc a trajektórie vozidla, uvidíte vždy aktuálnu, priemernú a maximálnu rýchlosť.
1,5“ displej Čitateľný displej robí z ovládania autokamery hračku. Navyše je menu kompletne v slovenčine a ďalších jazykoch.
Široký uhol záberu 140° Širokouhlá šošovka zaistí, že sa do záberu zmestí všetko dôležité – oba jazdné smery i okolie cesty.
Wi-Fi WiFi sa postará o prenos videí. Videá budú z vašej LAMAX T6 lietať bezdrôtovo vďaka zabudovanej WiFi.
Mobilná aplikácia Kameru jednoducho spárujete s mobilným telefónom a v aplikácii HQBKiNG môžete so zábermi ihneď pracovať. Aplikácia je dostupná pre telefóny a tablety s operačným systémom Android a iOS a uľahčí vám aj ovládanie – vzdialene je možné zapnúť, či ukončiť nahrávanie alebo napríklad upraviť základné nastavenia kamery.
Rozlíšenie videa 1920×1080 30FPS, 1280×720 30FPS
Uhol záberu 140°
Veľkosť obrazovky 1,5"
Typ pamäte Micro SD max 128 GB
Formát videa MP4
Časová značka ÁNO
GPS ÁNO
G-sensor ÁNO
Konektivita WiFi / mini USB
Systém MS Windows / MAC OS
Vstupné napätie 5 V
Nočné videnie ÁNO
Kapacita batérie 180 mAh
Prevádzková teplota -5°C ~ 40°C

Obsah predajného balenia:

Autokamera LAMAX T6
GPS držiak s 3M samolepkou
2x náhradná 3M samolepka
Nabíjačka do autozapaľovača
Mini USB PC kábel
Mini USB nabíjací kábel (3m)
Manuál a bezpečnostné inštrukcie
Látkové vrecúško na prenos kamery
Utierka z mikrovlákna

Produktové video

Recenzia na LAMAX T6 - profesionálna autokamera

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky