LED externé rozširujúce zapustené bodové svetlo Philips Hue Milliskin 5.5W, White Ambiance

Nové
CENA S DPH
49,99 €
42,99
Kód produktu: 405523

POPIS: LED externé rozširujúce zapustené bodové svetlo Philips Hue Milliskin 5.5W, White Ambiance

Rozšírte svoj systém osvetlenia Hue značky Philips o ďalšie biele ambientné bodové svietidlá a vychutnajte si teplé až chladné biele svetlo. Všetko, čo potrebujete na inteligentné ovládanie je premostenie Hue, ktoré sa dodáva so štartovacou súpravou. Pripojte bodové svetlo k premosteniu a ovládajte ho podľa vlastných požiadaviek.

Prečo kúpiť LED bodové svetlo Philips ?

 • Vysoký svetelný výkon
  Vysokokvalitné svietidlo s intenzívnym svetelným výstupom vytvára dostatok bieleho svetla na každú príležitosť a úlohu.
 • Relaxujte, čítajte si, koncentrujte sa a dobíjajte si energiu so svetelnými scénami
  Svetlo ovplyvňuje našu náladu a správanie. Svietidlá Philips Hue vám môžu pomôcť pretaviť denné rutiny na momenty, ktoré si dokážete naozaj vychutnať. Vynechajte rannú kávu a pripravte sa na deň v atmosfére studeného jasného bieleho denného svetla, vďaka ktorej budú vaše telo i myseľ nabité energiou. Podporte svoju sústredenosť s jemne vyladeným jasným bielym svetlom. Alebo si len vyložte nohy a relaxujte pri ľahkom žiarení bieleho svetla, s ktorým dokonale ukončíte deň.
 • Stmievanie bez potreby inštalácie
  Zažite zaručene plynulé stlmenie so systémom Philips Hue. Nie príliš svetlé. Nie príliš tmavé. Tak akurát. Nie sú potrebné káble, elektrikár ani inštalácia.
 • Vytvorte si vlastnú atmosféru od teplého bieleho svetla až po chladné denné svetlo
  Nastavte správnu atmosféru pre každú chvíľu a ozdobte svoj domov zmesou teplého a chladného bieleho svetla. Môžete sa tešiť z rôznych štýlov po celý rok, či už vám jasné biele svetlo pripomína jarný vánok, teplé biele svetlo zasa letné slnko alebo vo vás ľadovo chladné denné svetlo evokuje zimu.
 • Ovládanie cez aplikáciu – doma i mimo domova
  Pomocou aplikácie Philips Hue pre systémy iOS a Android môžete ovládať svoje svetlá na diaľku bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Skontrolujte, či ste pri odchode z domu nenechali rozsvietené, prípadne rozsvieťte, ak zostávate dlhšie v práci. Táto funkcionalita vyžaduje premostenie Philips Hue.
 • Nastavte si časovače pre ešte vyššie pohodlie
  Súčasťou aplikácie Philips Hue je funkcia plánovania, vďaka ktorej môžu svetlá Philips Hue vytvoriť dojem, že ste doma, aj keď ste práve preč. Nastavte svetlá, aby sa zapli v prednastavenom čase a po vašom príchode domov boli zapnuté. Dokonca môžete nastaviť rôzne časy pre osvetlenie jednotlivých miestností. A taktiež môžete svetlá nastaviť, aby sa počas noci postupne vypli, takže si už nemusíte robiť starosti, či ste nechali niektoré zo svetiel zapnuté. Táto funkcionalita vyžaduje premostenie Philips Hue.
 • Majte veci pod kontrolou
  Pripojte svetlá k premosteniu Philips Hue a začnite objavovať nekonečné možnosti. Pomocou aplikácie Philips Hue ovládajte svetlá cez smartfón alebo tablet, prípadne pridajte k svojmu systému spínače na aktiváciu svetiel. Nastavte časovače, upozornenia, budíky a ďalšie funkcie, aby ste si mohli naplno vychutnať možnosti, ktoré ponúkajú svetlá Philips Hue. Systém Philips Hue podporuje používanie asistenta Amazon Alexa, Apple Homekit a Asistenta Google a umožňuje ovládať svetlá pomocou hlasu.
 • Vyžaduje premostenie alebo spínač
  Prepojte svetlá Philips Hue s premostením a ovládajte ich pomocou smartfónu alebo tabletu cez aplikáciu Philips Hue. Prípadne ovládajte svetlá Philips Hue pomocou stmievacieho spínača Philips Hue – svetlo môžete zapínať a vypínať, ovládať funkcie stlmenia alebo prechádzať cez jednotlivé svetelné scény.

Technická špecifikácia

Dizajn a povrchová úprava
Materiál: syntetický materiál
Špeciálne navrhnuté pre: obývačka a spálňa
Technické špecifikácie
Označenie energetickej účinnosti:: A
Životnosť: 15 000 hodín
Svetelný výkon: 250 lm
Farba svetla: 2200 - 6500K
Výkon: 5.5W (ekvivalent 25W)
Napájanie zo siete: 220-240V, 50-60 Hz
Možnosť stmievania: áno
Trieda ochrany: II – s dvojitou izoláciou
Rozmery: 7 x 7 x 9 cm
Hmotnosť: 198 g
Doplnkové funkcie
Nastaviteľná bodová hlavica: áno
Možnosť stlmenia diaľkovým ovládaním: áno
Vrátane žiaroviek LED: áno

Obsah predajného balenia:

 • bodové svetlo Philips
 • žiarovka Philips
 • dokumentácia

Recenzia na LED externé rozširujúce zapustené bodové svetlo Philips Hue Milliskin 5.5W, White Ambiance

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky