LED žiarovka Philips Hue 6W E14, White and Color

Nové
CENA S DPH
59.99
Cena bez DPH: 49.99
Kód produktu: 405208

POPIS: LED žiarovka Philips Hue 6W E14, White and Color

Pridajte do svojho systému Philips Hube biele a farebné ambientné sviečkové svietidlá a vychutnajte si vysokokvalitné biele a farebné svetlo s nekonečnými možnosťami.

Prečo kúpiť LED žiarovku Philips ?

 • Vytvorte kreatívne osvetlenie pomocou 16 miliónov farieb
  Pohrajte sa so svetlom a vyberte si zo 16 miliónov farieb na okamžité prispôsobenie vzhľadu a atmosféry vo svojej izbe. Scénu môžete nastaviť bez námahy jediným dotykom tlačidla. Použite obľúbenú fotografiu a oživte daný špeciálny moment lúčmi svetla. Uložte si obľúbené nastavenia svetla a obnovte ich vždy, keď budete chcieť, a to jediným ťuknutím prsta.
 • Synchronizujte svetlá s hudbou a filmami
  Rozšírte svoj zážitok zo sledovania televízie na celú miestnosť alebo synchronizujte svoju obľúbenú hudbu so svetlom a sledujte, ako bude reagovať na rytmus. Prevezmite si aplikácie tretích strán a objavte úžasné možnosti, ktoré ponúka osvetlenie Philips Hue.
 • Posvieťte si pri hraní hier
  Posuňte svoj zážitok z hrania hier na vyššiu úroveň. Prevezmite si aplikáciu tretej strany a objavte úžasné možnosti, ktoré ponúka osvetlenie Philips Hue.
 • Spríjemnite si prebúdzanie a zaspávanie svetlom
  Zaskrutkujte sviečku Philips Hue do svietidla na nočnom stolíku a spríjemnite si vstávanie. Začnite svoj deň v pohode hrejivým východom slnka. Jasnosť svetla sa postupne zvyšuje, takže máte pocit, že sa prebúdzate do prirodzeného svetla – bez nepríjemného zvuku budíka. Večer vám príjemné teple biele svetlo pomôže uvoľniť sa, relaxovať a príjemnejšie zaspávať.
 • Prirodzené vstávanie i zaspávanie
  So svetlom Philips Hue môžete zabudnúť na nepríjemnosti súvisiace s ranným vstávaním. Začnite svoj deň s pocitom sviežosti. Intenzita jasu svetla postupne narastá a napodobňuje efekt svitania, čo vám pomôže pri prirodzenom prebudení namiesto prebúdzania sa na hlasný zvuk budíka. Začnite svoj deň správnym spôsobom. Večer vám zasa relaxačné teplé biele svetlo pomôže uvoľniť sa, relaxovať a pripraviť svoje telo na kvalitný nočný spánok.
 • Vytvorte si vlastnú atmosféru od teplého bieleho svetla až po chladné denné svetlo
  Nastavte správnu atmosféru pre každú chvíľu a ozdobte svoj domov zmesou teplého a chladného bieleho svetla. Môžete sa tešiť z rôznych štýlov po celý rok, či už vám jasné biele svetlo pripomína jarný vánok, teplé biele svetlo zasa letné slnko alebo vo vás ľadovo chladné denné svetlo evokuje zimu.
 • Relaxujte, čítajte si, koncentrujte sa a dobíjajte si energiu so svetelnými scénami
  Svetlo ovplyvňuje našu náladu a správanie. Svietidlá Philips Hue vám môžu pomôcť pretaviť denné rutiny na momenty, ktoré si dokážete naozaj vychutnať. Vynechajte rannú kávu a pripravte sa na deň v atmosfére studeného jasného bieleho denného svetla, vďaka ktorej budú vaše telo i myseľ nabité energiou. Podporte svoju sústredenosť s jemne vyladeným jasným bielym svetlom. Alebo si len vyložte nohy a relaxujte pri ľahkom žiarení bieleho svetla, s ktorým dokonale ukončíte deň.
 • Ovládanie cez aplikáciu – doma i mimo domova
  Pomocou aplikácie Philips Hue pre systémy iOS a Android môžete ovládať svetlá na diaľku bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Skontrolujte, či ste pri odchode z domu nenechali rozsvietené, prípadne rozsvieťte, ak zostávate dlhšie v práci.
 • Nastavte si časovače pre ešte vyššie pohodlie
  Súčasťou aplikácie Philips Hue je funkcia plánovania, vďaka ktorej môžu svetlá Philips Hue vytvoriť dojem, že ste doma, aj keď ste práve preč. Nastavte svetlá, aby sa zapli v prednastavenom čase a po vašom príchode domov boli zapnuté. Dokonca môžete nastaviť rôzne časy pre osvetlenie jednotlivých miestností. A taktiež môžete svetlá nastaviť, aby sa počas noci postupne vypli, takže si už nemusíte robiť starosti, či ste nechali niektoré zo svetiel zapnuté.
 • Stmievanie bez potreby inštalácie
  Zažite zaručene plynulé stlmenie so systémom Philips Hue. Nie príliš svetlé. Nie príliš tmavé. Tak akurát. Nie sú potrebné káble, elektrikár ani inštalácia.
 • Majte veci pod kontrolou
  Pripojte svetlá k premosteniu Philips Hue a začnite objavovať nekonečné možnosti. Pomocou aplikácie Philips Hue ovládajte svetlá cez smartfón alebo tablet, prípadne pridajte k svojmu systému spínače na aktiváciu svetiel. Nastavte časovače, upozornenia, budíky a ďalšie funkcie, aby ste si mohli naplno vychutnať možnosti, ktoré ponúkajú svetlá Philips Hue. Systém Philips Hue podporuje používanie asistenta Amazon Alexa, Apple Homekit a Asistenta Google a umožňuje ovládať svetlá pomocou hlasu.
 • Vyžaduje premostenie Philips Hue
  Prepojte svetlá Philips Hue s premostením a ovládajte ich pomocou smartfónu alebo tabletu cez aplikáciu Philips Hue.
 • Bezdrôtovo ovládateľná LED žiarovka
  Túto LED žiarovku je možné ovládať bezdrôtovo po pripojení k premosteniu Philips Hue alebo k stmievaciemu spínaču Philips Hue.
 • Stmievateľné iba prostredníctvom kompatibilných zariadení Philips Hue
  Tento produkt je možné stmievať iba po pripojení k premosteniu Philips Hue alebo inému kompatibilnému zariadeniu Philips Hue.

Technická špecifikácia

Žiarovka
Pätica: E14
Teplota farieb: 2200 - 6500K
Označenie energetickej účinnosti: A+
Životnosť: 25 000 hodín
Počet spínacích cyklov: 50 000
Svetelný výkon: 470 lm pri 4000K
Výkon: 6.5W (ekvivalent 40W)
Max. výkon v pohotovostnom režime: neuvedené
Výška: 117 mm
Vstupné napätie: 220V-240V
Vlastnosti žiarovky: 16 miliónov farieb
>80 CRI pri 4000K
možnosť stmievania iba pomocou smart zariadenia
Podporované systémy a aplikácie: iOS / Apple HomeKit
Android

Obsah predajného balenia:

 • žiarovka Philips
 • dokumentácia

Recenzia na LED žiarovka Philips Hue 6W E14, White and Color

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky