LED žiarovka Philips Hue 9W E27, White and Color

Nové
Cena s DPH
59.99 €
49,99
Cena bez DPH: 41,66
Kód produktu: 405224

POPIS: LED žiarovka Philips Hue 9W E27, White and Color

Pridajte farby do každej miestnosti pomocou jednej inteligentnej žiarovky, ktorá umožňuje vybrať si od teplého po chladné biele svetlo a tiež niektorú zo 16 miliónov farieb. Použite pripojenie Bluetooth na okamžité ovládanie svetla v jednej miestnosti, alebo sa pripojte k zariadeniu Hue Bridge, aby ste umožnili všetky funkcie inteligentného osvetlenia.

Prečo kúpiť LED žiarovku Philips ?

 • Ovládanie až 10 svetiel súčasne pomocou aplikácie Bluetooth
  Aplikácia Hue Bluetooth vám umožní hlasom ovládať inteligentné svietidlá Hue v jednej miestnosti v domácnosti. Môžete pridať až 10 inteligentných svietidiel a ovládať ich jedným ťuknutím na tlačidlo v mobilnom zariadení.
 • Ovládanie osvetlenia hlasom
  Ovládajte osvetlenie hlasom, aby ste si zaistili dokonalé pohodlie. Pomocou jednoduchých hlasových príkazov môžete ovládať niekoľko svetiel v miestnosti, ale napríklad aj jediné svietidlo. *Spolupracuje s asistentkou Amazon Alexa a asistentom Google Assistant.
 • Farebné inteligentné svetlo vám prinesie zážitky šité na mieru
  Zmeňte svoju domácnosť pomocou 16 miliónov farieb a pri každej udalosti sa vám okamžite podarí navodiť tú správnu atmosféru. Jedným dotykom tlačidla sa môžete veselo naladiť na večierok, premeniť obývačku na kino, rozjasniť interiér domácnosti farebnými akcentmi a urobiť množstvo iných vecí.
 • Navoďte si tú správnu atmosféru osvetlením s teplým až studeným bielym svetlom
  Tieto žiarovky a svietidlá vám ponúkajú biele svetlo v širokom spektre odtieňov, od teplých po studené. Pretože sú úplne stmievateľné (od jasného svetla až po slabé nočné osvetlenie), môžete vyladiť odtieň a jas svetla tak, aby ideálne vyhovoval vašim každodenným požiadavkám.
 • Získajte dokonalé svetelné recepty pre svoje denné aktivity
  Uľahčite a spríjemnite si deň predvolenými svetelnými receptmi špeciálne vytvorenými pre vaše každodenné činnosti – scény Zvýšenie energie, Sústredenie, Čítanie a Oddych. Dve scény v studených tónoch – Zvýšenie energie, Sústredenie – vám pomôžu začať deň a sústrediť sa. Scény s teplejším svetlom – Čítanie a Oddych – využijete, keď si budete chcieť pohodlne čítať alebo nechať svoju myseľ odpočinúť.
 • Hue Bridge vám sprístupní kompletnú ponuku funkcií inteligentného osvetlenia
  Svoje inteligentné osvetlenia doplňte zariadením Hue Bridge (predáva sa samostatne) a vychutnajte si kompletnú ponuku funkcií radu Philips Hue. Zariadenie Hue Bridge vám umožní pridať až 50 inteligentných svietidiel, ktoré môžete ovládať v celej domácnosti. Ak chcete celú konfiguráciu inteligentného domáceho osvetlenia zautomatizovať, vytvorte si časovač a rutinné postupy, aby vás svetlá mohli zobúdzať aj uspávať. Svietidlá ovládajte, aj keď práve nie ste doma, a dokúpte si k nim aj ďalšie príslušenstvo, akým sú snímače pohybu alebo inteligentné spínače.

Technická špecifikácia

Žiarovka
Pätica: E27
Označenie energetickej účinnosti: A+
Životnosť: 25 000 hodín
Počet spínacích cyklov: 50 000
Svetelný výkon: 806 lm pri 4000K
Výkon: 9W (ekvivalent 60W)
Max. výkon v pohotovostnom režime: 0.5W
Výška: 110 mm
Vstupné napätie: 220V-240V
Vlastnosti žiarovky: 16 miliónov farieb
od teplej po chladnú bielu farbu
možnosť stmievania iba pomocou smart zariadenia
Podporované systémy a aplikácie: iOS / Apple HomeKit
Android

Obsah predajného balenia:

 • žiarovka Philips
 • dokumentácia

Recenzia na LED žiarovka Philips Hue 9W E27, White and Color

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky