MAGELLAN ECHO HR + snímač tepovej frekvencie, Pink

CENA S DPH
59.99
Kód produktu: 319651

POPIS: MAGELLAN ECHO HR + snímač tepovej frekvencie, Pink

Športové hodinky Magellan ECHO sa stanú skvelým spoločníkom pre každého nadšeného športovca. Ich silu objavíte po spojení s chytrým telefónom pomocou bezdrôtovej technológie Bluetooth Smart.

Športovanie s hodinkami Magellan ECHO a vaším smartphone bude ešte lepšie a efektívnejšie. Hodinky elegantne rieši najväčší problém pri športe s aplikáciami pre smartphone - prehliadanie a ovládanie aplikácie, zatiaľ čo telefón je schovaný. Umožní ovládanie vášho smartphonu priamo na zápästie. Navyše zobrazujú vzdialenosť, rýchlosť alebo tepovú frekvenciu v reálnom čase priamo na displeji hodiniek.

Prečo kúpiť chytré hodinky MAGELLAN ECHO HR?

  • na prvý pohľad sa zdá, že to sú obyčajné športové digitálky so stopkami. Avšak to pravé príde, až si zapnete BlueTooth Smart, čo je rozšírený protokol BlueTooth. Vďaka nemu dokážu hodinky obojsmerne komunikovať so smartphonom, ktorý má tiež BlueTooth Smart. V tom okamihu sa v hodinkách začnú objavovať nové funkcie a to tie ktoré má pravé aplikácie na onom smartphone.
  • naraz môžete ovládať hudbu v mobile, získavať informácie z fitness aplikácií, z GPS prijímača, snímačov tepu srdca, snímačov kadencie na bicykli atd, atd
  • stane sa z nich vlastne "predĺžený" displej Vášho mobilu. Je to úplne iné poňatie športových hodiniek, ako do teraz boli predstavené
  • hodinky sa predávajú pod značkou MAGELLAN, čo je americká značka vlastnená firmou MITAC (MIO). MAGELLAN je v podstate, vzhľadom k svojmu portfóliu, priama konkurencia značky Garmin
  • Športové hodinky Magellan ECHO sú vybavené displejom s uhlopriečkou 1 "(2.54 cm) a rozlíšením 128 x 128 bodov
  • sú určené pre využitie s obľúbenými športovými aplikáciami pre chytré telefóny s pripojením Bluetooth Smart (aktuálna podpora pre vybrané iOS zariadenia, Android v priebehu leta 2014 )
  • k napájaniu slúži batérie CR2032 s výdržou až 6 mesiacov pri častom používaní
  • hmotnosť hodiniek je len 44 gramov
  • podporujú pripojenie snímačov pomocou Bluetooth Smart a súčasťou balenia je snímač tepovej frekvencie Heart Rate Monitor - Bluetooth Smart.
  • ECHO vďaka svojej otvorenej platforme prináša veľké možnosti využitia s obľúbenými aplikáciami pre šport. Spolupracujú s poprednými aplikáciami ako napr Strava, MapMyRun, Wahoo Fitness, iSmoothRun, iMobileIntervals, Golf Pad a ďalšie aplikácie budú neustále pribúdať.

MAGELLAN ECHO HR + snímač tepovej frekvencie, Pink bol pridaný do katalógu 10.08.2015.

Recenzia na MAGELLAN ECHO HR + snímač tepovej frekvencie, Pink

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky