Magnetický držiak FIXED Icon Air Vent do ventilácie s kĺbom, čierny

Nové
CENA S DPH
14.99
Kód produktu: 400138

POPIS: Magnetický držiak FIXED Icon Air Vent do ventilácie s kĺbom, čierny

Prečo kúpiť Magnetický držiak Fixed Icon Air Vent ?

 • Fixed Icon-Powerful in every angle
  Magnetický držiak FIXED ICON vyrieši problém, ako používať mobilný telefón v aute pohodlne, ľahko a hlavne bezpečne. Už žiadne zbytočné pokuty za telefón pri uchu, v držiaku ICON bude váš mobil vždy pekne po ruke a na očiach. Oproti klasickým veľkým držiakom šetrí miesto na palubnej doske, neprekáža vo výhľade a nepotrebuje žiadne zložité nastavovanie. Používanie magnetického držiaku je intuitívne a návykové. Stačí priložiť telefón k ICON a magnety už sa o všetko postarajú, ani sa nepohne. Rovnako ľahko mobil zložíte. FIXED ICON je jednoducho držiak, ktorý si zamilujete na prvý pohľad.
 • Šikovný dizajn z českej hlavy
  Na začiatku stála myšlienka navrhnúť ideálny magnetický držiak, ktorý bude radosť používať. V spolupráci s popredným českým dizajnovým štúdiom NOVO tak po takmer roku návrhov a testovania vznikla nová rada magnetických držiakov FIXED s názvom ICON. Má všetko to, čo ste od držiaka do auta vždy chceli, a navyše skvele vyzerá. Perfektné vo všetkých smeroch, skrátka "Powerful in every angle".
 • Zacvakni a choď
  Sednete do auta, priložíte mobil k Icon a môžete vyraziť. Rýchle a jednoduché, jednoduchšie to už byť nemôže. Používanie ICON sa ihneď zamilujete. Žiadne zbytočné zdržiavanie zložitým upevňovaním ako u kliešťových držiakov. Presne pre to je magnetický držiak tak obľúbený, šetrí vaše nervy a čas. A navyše aj cenné miesto na palubnej doske.
 • Drží ako pribitý
  Že jazda po našich cestách dokáže občas pekne zatriasť autom vie každý. A loviť za jazdy telefón vypadnutý z držiaku nie je bezpečné. Preto sme náš ICON vybavili šesticou extra silných magnetov pre perfektnú stabilitu. Stačí priložiť telefón k ICON ao viac sa nestaráte. Môžete pokojne vyraziť aj do terénu. A žiadny strach, magnety ICON nerušia mobilný signál, ani neublížia hardvéru vo vnútri vášho miláčika.
 • Nabíja za jazdy
  Věčné hľadanie kábla od autonabíjačky, ktorý leží zamotaný niekde pod palubovkou. S FIXED ICON tohle nehrozí. Nabíjací kábel si ľahko pripnete do káblového držiaka na podstavci ICON a budete ho tak mať vždy pekne po ruke. A až začne baterka v mobile svietiť červeno, viete kam siahnuť.
 • Na palubovke ako doma
  V balení našich ICON nájdete všetko potrebné pre inštaláciu do vášho auta a zvládne to každý. Vyberiete to správne miesto na palubovke, očistíte ho priloženou handričkou a pomocou extra silnej 3M pásky držiak prilepíte. Potom už stačí len pripraviť váš telefón. Extra tenká kovová doštička v balení sa pripevní na chrbát mobilu, alebo ju môžete vložiť medzi telefón a kryt. Hotovo, jednoduchšie to už byť nemôže.
 • Neustále na očiach
  Pri šoférovaní nie je čas hľadať, kde práve leží telefón. Správne nastavenie držiaku je dôležité hlavne pre vašu bezpečnosť. Náš ICON si otočným kĺbom ľahko natočíte do ideálnej polohy. Či už potrebujete rýchlo pozrieť na mapu v navigácii, pozrieť sa, kto volá, alebo preskočiť ďalšiu skladbu v playliste. Váš telefón bude vždy pekne na očiach, presne tak, ako potrebujete.

Vlastnosti:

 • magnetický držiak telefónu do ventilačnej mriežky v automobile
 • umožňuje používať telefón vo vozidle pohodlne a bezpečne
 • šesť extra silných magnetov zabezpečí 100% stabilitu telefónu i pri sebeväčšia otrasoch
 • univerzálna veľkosť držiaka vhodná pre všetky typy smartphonov, navigácie aj menšie tablety
 • neprekáža vo výhľade cez čelné sklo
 • šikovný držiak nabíjacieho kábla
 • dve ultra tenké kovové doštičky pre inštaláciu na chrbát mobilného telefónu alebo medzi telefón a zadný kryt
 • český design: Držiaky FIXED ICON boli vyvinuté v spolupráci s predným českým dizajnovým a návrhárskym štúdiom NOVO
 • integrovaný otočný kĺb s rozsahom 360 ° pre ideálne nastavenie telefónu do zorného poľa vodiča

Recenzia na Magnetický držiak FIXED Icon Air Vent do ventilácie s kĺbom, čierny

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky