Upozornenie: V rámci proti-epidemických opatrení sme skrátili otváraciu dobu našich predajní.

Magnetický držiak FIXED Icon Dash na palubnú dosku, čierny

Nové
CENA S DPH
9.99
Kód produktu: 400136

POPIS: Magnetický držiak FIXED Icon Dash na palubnú dosku, čierny

Prečo kúpiť Magnetický držiak Fixed Icon Dash ?

 • Fixed Icon-Powerful in every angle
  Magnetický držiak FIXED ICON vyrieši problém, ako používať mobilný telefón v aute pohodlne, ľahko a hlavne bezpečne. Už žiadne zbytočné pokuty za telefón pri uchu, v držiaku ICON bude váš mobil vždy pekne po ruke a na očiach. Oproti klasickým veľkým držiakom šetrí miesto na palubnej doske, neprekáža vo výhľade a nepotrebuje žiadne zložité nastavovanie. Používanie magnetického držiaku je intuitívne a návykové. Stačí priložiť telefón k ICON a magnety už sa o všetko postarajú, ani sa nepohne. Rovnako ľahko mobil zložíte. FIXED ICON je jednoducho držiak, ktorý si zamilujete na prvý pohľad.
 • Šikovný dizajn z českej hlavy
  Na začiatku stála myšlienka navrhnúť ideálny magnetický držiak, ktorý bude radosť používať. V spolupráci s popredným českým dizajnovým štúdiom NOVO tak po takmer roku návrhov a testovania vznikla nová rada magnetických držiakov FIXED s názvom ICON. Má všetko to, čo ste od držiaka do auta vždy chceli, a navyše skvele vyzerá. Perfektný vo všetkých smeroch, skrátka "Powerful in every angle".
 • Zacvakni a choď
  Sednete do auta, priložíte mobil k Icon a môžete vyraziť. Rýchle a jednoduché, jednoduchšie to už byť nemôže. Používanie ICON sa ihneď zamilujete. Žiadne zbytočné zdržiavanie zložitým upevňovaním ako u kliešťových držiakov. Presne pre to je magnetický držiak tak obľúbený, šetrí vaše nervy a čas. A navyše aj cenné miesto na palubnej doske.
 • Drží ako pribitý
  Že jazda po našich cestách dokáže občas pekne zatriasť autom vie každý. A loviť za jazdy telefón vypadnutý z držiaku nie je bezpečné. Preto sme náš ICON vybavili šesticou extra silných magnetov pre perfektnú stabilitu. Stačí priložiť telefón k ICON a viac sa nestaráte. Môžete pokojne vyraziť aj do terénu. A žiadny strach, magnety ICON nerušia mobilný signál, ani neublížia hardvéru vo vnútri vášho miláčika.
 • Nabíja za jazdy
  Věčné hľadanie kábla od autonabíjačky, ktorý leží zamotaný niekde pod palubovkou. S FIXED ICON tohle nehrozí. Nabíjací kábel si ľahko pripnete do káblového držiaka na podstavci ICON a budete ho tak mať vždy pekne po ruke. A až začne baterka v mobile svietiť červeno, viete kam siahnuť.
 • Na palubovke ako doma
  V balení našich ICON nájdete všetko potrebné pre inštaláciu do vášho auta a zvládne to každý. Vyberiete to správne miesto na palubnej doske, očistíte ho priloženou handričkou a pomocou extra silnej 3M pásky držiak prilepíte. Potom už stačí len pripraviť váš telefón. Extra tenká kovová doštička v balení sa pripevní na chrbát mobilu, alebo ju môžete vložiť medzi telefón a kryt. Hotovo, jednoduchšie to už byť nemôže.

Vlastnosti:

 • magnetický držiak telefónu na palubnú dosku automobilu
 • umožnňuje používať telefón vo vozidle pohodlne a bezpečne
 • šesť extra silných magnetov zabezpečí 100% stabilitu telefónu i pri väčších otrasoch
 • univerzálna veľkosť držiaka vhodná pre všetky typy smartphonov, navigácie aj menšie tablety
 • neprekáža vo výhľade cez čelné sklo
 • šikovný držiak nabíjacieho kábla
 • dve ultra tenké kovové doštičky pre inštaláciu na chrbát mobilného telefónu alebo medzi telefón a zadný kryt
 • český design: Držiaky FIXED ICON boli vyvinuté v spolupráci s predným českým dizajnovým a návrhárskym štúdiom NOVO
 • rozmery držiaka ICON Air-Vent: 60 x 52 x 35,4 mm

Recenzia na Magnetický držiak FIXED Icon Dash na palubnú dosku, čierny

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky