Mio MiVia Run 350 - inteligentné bežecké hodinky s GPS, Black - Refurbished

Nové
CENA S DPH
79,99 €
29,90
Kód produktu: 410054

POPIS: Mio MiVia Run 350 - inteligentné bežecké hodinky s GPS, Black - Refurbished

Zoznámte sa s MiVia Run 350, štýlovými bežeckými hodinkami s GPS, ktoré sa stanú vaším spoločníkom na celý život! Akonáhle začnete používať tohto profesionálneho kouča ako svojho osobného trénera a monitor aktivít, jednoducho bez neho nebudete môcť behať ani žiť.

 • Integrovaný GPS senzor
  Štýlové bežecké GPS hodinky s integrovaným optickým monitorom srdcového tepu informácie v reálnom čase na vašom zápästí. Môžete ľahko sledovať svoj beh, analyzovať výsledky a optimalizovať tak svoje zdravie!
 • Osobný tréner
  táto jedinečná vlastnosť v sebe spája úroveň fyzickej kondície, vzory z minulých cvičení a výsledkov a vytvára každodenné odporúčania optimálneho cvičenie. Nie je potrebné vyvíjať úsilie na prípravu cvičebného programu; tréner všetko premyslí za vás a všetko čo tak potrebujete urobiť je iba každý deň nasledovať "Dnešné odporúčanie" a zlepšiť tak svoju postavu a kondíciu.
 • Tréning zameraný na výsledky
  Osobný tréner nezobrazuje len informácie o vás, ale v skutočnosti využíva aj kombináciu odborných programov ako VO2 Max Estimation, Training Effect a Recovery Advisor s cieľom zabezpečiť vám skutočný pokrok. Tieto chytré technológie vedia ako zvýšiť váš VO2 Max, ako náročný má byť váš tréning aby ste dosiahli požadované výsledky a čo je najdôležitejšie: vedeli kedy je čas cvičiť, a kedy je čas na odpočinok. Použitie týchto programov dohromady vám pomôže zvýšiť vašu aeróbna vytrvalosť a úroveň fyzickej kondície. Budete trénovaní ako profík!
 • Tréningový program
  Jednoduché použitie tréningových programov podľa vzdialenosti, času, intervalom alebo tempa. Nastavením optimálneho tréningového rytmu pre tvarovanie postavy či len cítiť sa fit. Na obrazovke môžete tiež vidieť, v ktorej zóne tepovej frekvencie sa práve pohybujete, takže môžete trénovať vo svojej preferovanej zóne. K dispozícii je 5 zón tepovej frekvencie, z ktorých každá má iný význam pre vaše telo a úroveň tréningu:
 • Automatické rozpoznanie začiatku cvičenia
  ak bežíte viac ako 75 spm (tempo krokov za minútu - 1 jednotka = 2 kroky) po dobu alesponň 30 sekúnd, Mivia Run 350 automaticky zapne bežecký mód. To znamená, že zariadenie aktivuje GPS jednotku a monitor srdcového tepu a začne zaznamenávať každý aspekt vášho cvičenia. Takže nie je potrebné mať na pamäti zapínanie režimu pred behom, vaše zariadenie Mivia Run 350 to urobí za vás!
Funkcie a výbava
Srdcový tep:Optický senzor tepovej frekvencie
Upozornenie vibráciami:áno
Výdrž batérie:Až 5 týždňov v režime hodín
Až 10 hodín v režime GPS
Až 8 hodín so zapnutými funkciami GPS a OHR
GPS:áno
Velkosť displeja:1.28"
Vodeodolnosť:3ATM
Doba nabíjania:2.5 hod
BLE pre oznamovanie:áno
Pamäť:100 hodín dát cvičenia
Rozmery a hmotnosť
Veľkosť:44,7 x 37,4 x 15,8 mm
Hmotnosť:51,5 g

Obsah predajného balenia:

 • Hodinky
 • Nabíjací kábel
 • Dokumentácia

Recenzia na Mio MiVia Run 350 - inteligentné bežecké hodinky s GPS, Black - Refurbished

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky