Niceboy HIVE Drops Fleur

Nové
CENA S DPH
49.99
Cena bez DPH: 41.66
Kód produktu: 414772

POPIS: Niceboy HIVE Drops Fleur

Ťažko nájdete true wireless slúchadlá za priaznivejšiu cenu, svojou kvalitou však Niceboy HIVE drops Fleur napriek tomu s prehľadom držia krok so slúchadlami omnoho vyšších cenových úrovní. Bluetooth 5.0, výdrž až 12 hodín a dotykové ovládanie -všetko čo od svojich slúchadiel očakávate.

Prečo kúpiť Niceboy HIVE Drops Fleur?

  • Kvalitný prenos s Bluetooth 5.0 - Bezdrôtový prenos dát true wireless slúchadiel Niceboy HIVE drops Fleur je postavený na technológii Bluetooth v poslednej verzii 5.0., navyše so zvýšenou rýchlosťou prenosu podľa štandardu EDR. To vo výsledku znamená minimalizáciu výpadkov, rýchlejšie spárovanie, dlhší dosah a nižšiu energetickú náročnosť slúchadiel.
  • Vyvážený zvuk s MaxxBass - Zo všemožných parametrov je koniec koncov najdôležitejšia vždy kvalita zvuku. Technológia MaxxBass a kvalitné komponenty pri slúchadlách Niceboy HIVE drops Fleur znamenajú vyladený a vyvážený zvuk, ktorý pri takto dostupných slúchadlách doslova vyrazí dych.
  • Vo vrecku 12 hodín počúvania - Slúchadlá Niceboy HIVE drops Fleur vydržia na jedno nabitie prehrávať až 3 hodiny. S elegantným a skladným nabíjacím boxom potom máte v slúchadlách spolu 12 hodín počúvania. Slúchadlá sa automaticky nabíjajú pri vložení do boxu. Samotný box disponuje dnes už takmer všade vyžadovaným USB-C portom.
  • Vodoodolnosť s IPX4 - Niceboy HIVE drops Fleur boli vytvorené s cieľom ponúknuť používateľovi univerzálne slúchadlá pre všetky situácie. Ako také tak musia zvládnuť aj nehostinnejšie počasie alebo pot. Preto boli vybavené stupňom ochrany IPX4, s ktorým sa so slúchadlami môžete vydať bez obáv do daždivého počasia alebo vziať si ich so sebou na behanie.
  • Jednoduchosť dotykového ovládania - Slúchadlá pre všetky situácie bežného dňa. Pre jednoduchosť ovládania ponúkajú slúchadlá Niceboy HIVE drops Fleur namiesto klasických tlačidiel intuitívne dotykové ovládanie. Slúchadlá navyše disponujú integrovaným mikrofónom pre bezdrôtové hovory. A s dotykovým ovládaním priamo zo slúchadiel ovládate prehrávanie, hlasitosť hudby alebo telefónne hovory.

Technická špecifikácia

Verzia Bluetooth: 5.0 + EDR
Profily Bluetooth: HFP, HSP, A2DP, AVRCP
Podporované kodeky: AAC, SBC
Stupeň krytia: IPX4
Dosah prenosu: 10 m
Reproduktor: 6mm
Frekvenčný rozsah: 20 Hz – 15 kHz
Citlivosť: 94 ± 1 dB
Čas prehrávania na jedno nabitie: až 3 hodiny
Kapacita batérie slúchadiel: 40 mAh
Kapacita batérie nabíjacieho boxu: 300 mAh

Obsah predajného balenia:

  • slúchadlá
  • nabíjacie puzdro
  • špunty do uší
  • USB-C kábel
  • dokumentácia

Recenzia na Niceboy HIVE Drops Fleur

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky