Nokia 210, Dual SIM, black

Tento týždeň objednal 1 zákazník
Nové
Cena s DPH
38,99
Cena bez DPH: 32,49
Kód produktu: 395141

POPIS: Nokia 210, Dual SIM, black

Nokia 210 je stelesnenie spoľahlivého telefónu s dlhou výdržou, bohatou výbavou a rozumnou cenou. Predstavuje jednoduchý spôsob ako byť v kontakte s kým potrebujete a navyše prináša často využívané aplikácie, ako je napríklad internetový prehliadač alebo Facebook. Obrovskou zbraňou tohto telefónu je potom výdrž, ktorá predstavuje až 20 dní v pohotovostnom režime, takže môžete zabudnúť na otravné dobíjanie každý deň. Garanciou spoľahlivosti je polykarbonátové telo a môžete si byť istí aj maximálne intuitívnym ovládaním, ktoré je jedným z veľkých dôvodov, prečo voliť práve Nokiu 210 vo verzii Dual SIM so slotom pre dve SIM karty.

Prečo kúpiť Nokia 210 ?

 • Fotoaparát, aplikácie a všetko, čo potrebujete
  Nokia 210 je jednoduchý telefón, ktorý však ponúka všetko dôležité - tak napríklad webový prehliadač Opera Mini, aby ste sa dostali na internet a v okamihu zisti všetko dôležité. Navyše je optimalizovaný tak, aby bol rýchly, úsporný a šetril aj dáta. Okrem toho sa ponúkajú aj ďalšie funkcie - tak napríklad fotoaparát alebo Facebook.
 • Bohatá výbava
  S Nokiou 210 sa nebudete nikdy nudiť - ponúka možnosť sťahovať aplikácie aj zvonenie, zahrať si legendárneho hada alebo ďalšie hry. Rovnako tak sa ponúka možnosť počúvania MP3, ktoré môžete ukladať na pamäťové karty micro SD, alebo FM rádia. A je to jeho ešte oveľa viac.
 • Výdrž, ktorú môžu ostatní závidieť
  Až 20dňová doba pohotovosti jasne ukazuje, že môžete zabudnúť na otravné nabíjanie telefónu každý deň. V kombinácii s odolným polykarbonátovým telom viete, že na váš telefón je vždy 100% spoľahnutie.

Technická špecifikácia

Základné parametre
Rozmery:120.8 x 53.5 x 13.8 mm
Hmotnosť:82 g
Veľkosť displeja:2.4"
Rozlíšenie:320 x 240 px
Sieť:GSM 900/1800
CPU:MediaTek MT6260A
ROM:16 MB
Bluetooth:3.0
3,5mm jack:áno
USB:MicroUSB
FM rádio:áno
Kapacita batérie:1020 mAh

Obsah predajného balenia:

 • telefón
 • nabíjačka
 • batéria
 • dokumenty

Recenzia na Nokia 210, Dual SIM, black

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky