Ochranná fólia na mieru pre smartfón Invisible Shield HD 2.0

Nové
CENA S DPH
22,99
Kód produktu: 396115

POPIS: Ochranná fólia na mieru pre smartfón Invisible Shield HD 2.0

Chcete ochrániť svoje úplne nové zariadenie či telefón a na trhu ešte nie je k dispozícii žiadna adekvátna ochrana? Žiadne sklo? Žiadna fólia? Pre nás žiadny problém! Na našich špecializovaných strojoch od firmy ZAGG dokážeme vyrezať ochrannú fóliu pre takmer akékoľvek zariadenie na trhu. Či už sa jedná o úplnú novinku alebo o Vaše obľúbené zariadenie, ktorého ste sa nedokázali dodnes zbaviť a na trhu už k nemu nie je ponúkané žiadne príslušenstvo v podobe ochrany displeja.

Prečo si nechať vyzerať fóliu na mieru ?

 • Nikdy nekončiace možnosti
  Aktuálna databáza od firmy ZAGG pre špecializované rezanie na mieru obsahuje už niekoľko 10-tisíc záznamov, na základe ktorých dokážeme vyrezať fóliu na takmer akékoľvek zariadenie či telefón.
 • Okamžitá dostupnosť
  Fólie na mieru vyrezávame na všetkých našich predajniach, takže celý proces rezania uvidíte sami. Navyše pri osobnom odbere Vám túto fóliu naši predajcovia nalepia, takže sa nemusíte trápiť, že by ste to doma sami nezvládli.
 • Jedinečná kvalita
  Pri vyrezávaní používame rokmi overené fólie InvisibleShield od spoločnosti ZAGG. Tieto fólie sú jednotkou čo sa týka kvality a prevedenia. Dokonca im nerobia problém ani malé škrabančeky, ktoré sa v priebehu pár dní od vzniknutia úplne vytratia.
 • Doživotná záruka
  Na všetky fólie InvisibleShield vyrezané na mieru poskytujeme možnosť výmeny za nový kus (rovnaký typ fólie na rovnaké zariadenie) za manipulačný poplatok 6.99€. Nárok na výmenu vzniká v prípade, že sa fólia odlepuje, je poškriabaná alebo zašpinená. Výmena je podmienená odovzdaním pôvodnej fólie ešte nainštalovanej na zariadení na pobočku, kde bola vyrezaná a doložením pôvodného dokladu o kúpe.
 • Obsah predajného balenia:

  • ochranná fólia vyrezaná na mieru

  Produktové video


Notice: Undefined index: count in /var/www/vhosts/mp3.sk/www/product_info.php on line 11388

Warning: Division by zero in /var/www/vhosts/mp3.sk/www/product_info.php on line 11388

Notice: Undefined variable: reviews_count in /var/www/vhosts/mp3.sk/www/product_info.php on line 11401

Notice: Undefined variable: reviews_count in /var/www/vhosts/mp3.sk/www/product_info.php on line 11402

Recenzia na Ochranná fólia na mieru pre smartfón Invisible Shield HD 2.0


Notice: Undefined index: page in /var/www/vhosts/mp3.sk/www/includes/product_reviews_v1.php on line 108

Notice: Undefined index: page in /var/www/vhosts/mp3.sk/www/includes/product_reviews_v1.php on line 113
od Tomáš Awsiukiewicz 1 z 5tich hviezdičiek! 11.03.2021
Kupoval som foliu na Samsung S21 ultra. Zvolil som verziu case friendly, co som nasledne aj hned olutoval. Folia v tejto verzii je prilis mala, vo vsetkých smeroch mensia ako case friendly folie inych vyrobcov (napr. spigen). Od foilie od smasungu je o minimalne 1 mm uzsia, co sposobuje, ze sa po stranach odlepuje už po prvom dni (kedze konci na zaciatku zahrivenia dispeja) a na vysku jej chybaju zo 2 mm. Celo aj brada telefonu zostali uplne odhalane. Folia ani neprekryje cely displej (zobrazovaci panel)!

Notice: Undefined variable: comm in /var/www/vhosts/mp3.sk/www/includes/product_reviews_v1.php on line 168
Zobrazujem 1 do 1 (z 1 recenzií)
počet stránok:   1  
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky