Philips Hue Bridge riadiaca jednotka

Nové
Cena s DPH
69.99 €
52,99
Cena bez DPH: 44,16
Kód produktu: 405057

POPIS: Philips Hue Bridge riadiaca jednotka

Zariadenie Hue Bridge, ktoré je srdcom systému inteligentného osvetlenia Philips Hue, umožňuje pripojiť a ovládať až 50 svetiel a príslušenstiev. Jednoducho ho zapojte a pomocou aplikácie Hue nastavte programy, časovače, vlastné svetelné scény a ešte omnoho viac.

Prečo kúpiť riadiacu jednotku Philips Hue Bridge ?

 • Automatizácia inteligentnej domácnosti
  Zariadenie Hue Bridge je základnou súčasťou osobného systému inteligentného osvetlenia Philips Hue. Je mozgom ovládania, ktorý komunikuje s inteligentnými žiarovkami a aplikáciou Hue a zabezpečuje, že všetko funguje spoločne. Umožňuje tiež funkcie automatizácie inteligentnej domácnosti, ako sú naplánované programy a časovače.
 • Pridajte inteligentné spínače, snímače a ďalšie príslušenstvo
  Zlepšite systém inteligentného osvetlenia Hue pomocou rôzneho príslušenstva vrátane inteligentných stmievacích spínačov a snímačov pohybu. Pripojte až 12 druhov príslušenstva k jednému zariadeniu Hue Bridge a plne automatizujte svoj domov.
 • Ovládanie inteligentného osvetlenia mimo domova
  Pripojte svoje inteligentné svetlá k zariadeniu Hue Bridge a stiahnite si aplikáciu Hue, aby ste sa uistili, že váš domov je dobre osvetlený, bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Nastavte si v aplikácii svetelné programy, aby sa svetlá rozsvietili v určenom čase napodobňujúc vašu prítomnosť a dodali vám tým pocit istoty.
 • Pripojte až 50 inteligentných svetiel
  Zariadenie Hue Bridge vám umožňuje pripojiť až 50 svetiel, takže nimi môžete vybaviť celý dom – vnútri aj von – a ovládať ich cez aplikáciu.
 • Ovládanie osvetlenia hlasom
  Pri pripojení k zariadeniu Hue Bridge môžete spárovať svetlá so systémom Alexa, Apple HomeKit alebo Google Assistant a ovládať svoje svetlá pomocou hlasu. Jednoduché hlasové príkazy umožňujú zapnúť, vypnúť, stlmiť alebo rozjasniť svetlá a dokonca nastaviť svetelnú scénu.
 • Automatické aktualizácie
  Systém Philips Hue používa bezpečnú, spoľahlivú a energeticky úspornú technológiu ZigBee na ovládanie vašich inteligentných svetiel. Všetky nové funkcie a vylepšenia systému sa automaticky aktualizujú do vašich inteligentných svetiel Hue.

Technická špecifikácia

Bridge
Rozmery: 90.9 x 90.6 x 26 mm
Max. počet príslušenstva: 12
Max. počet žiaroviek: 50
Montážne možnosti: pracovná plocha
stena
Sieťový adaptér: vstupné napätie 100–240V AC / 50–60 Hz
výstupné napätie 5V DC, 600 mA
príkon v pohotovostnom režime: max. 0.1 W
Spotreba energie: 250mA max

Obsah predajného balenia:

 • riadiaca jednotka Philiips
 • ethernetový sieťový kábel
 • sieťový adaptér
 • dokumentácia

Produktové video

Recenzia na Philips Hue Bridge riadiaca jednotka

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky