Puzdro Leather Cover pre Samsung S23 Ultra, black

Tento týždeň objednal 1 zákazník
Nové
CENA S DPH
59,90 €
34,99
Kód produktu: 457116

POPIS: Puzdro Leather Cover pre Samsung S23 Ultra, black

O produkte

 • Štýlová porcia luxusu a ochrany
  Doprajte svojej pokožke výnimočný zážitok zakaždým, keď vezmete telefón z rady Galaxy S23 do ruky. Zadný kryt z pravej kože dodáva vášmu zariadeniu ďalšiu vrstvu zabezpečenia a štýlu, chráni ho pred náhodným poškodením i poškriabaním a zároveň vkusne dopĺňa jeho už aj tak nádherný dizajn. Kryt je navyše k dispozícii v niekoľkých farbách, takže ho môžete ľahko prispôsobiť svojmu jedinečnému štýlu.
 • V dokonalej harmónii s telefónom
  Kožený kryt s mäkkou semišovou výplňou poskytuje vášmu telefónu dokonalé a bezpečné útočisko, v ktorom bude spoľahlivo chránený pred akýmkoľvek vonkajším poškodením – či už ide o vrtochy počasia, náhodné pády alebo nevzhľadné škrabance, ktoré môžu narušiť už inak úchvatný estetický dizajn vášho zariadenia.
 • Každý dotyk bude pohladením
  Zažite jedinečný pocit z prvotriednej textúrovanej kože, ktorá je mäkká a mimoriadne príjemná na dotyk, takže aj dlhé hodiny práce a zábavy s vaším telefónom budú naplnené nevídaným komfortom.
 • Spoločne k zelenším zajtrajškom
  Zakúpením originálneho príslušenstva Samsung pre sériu Galaxy S23 ochránite svoj telefón i našu planétu. Pri jeho výrobe sa v maximálnej možnej miere používajú recyklované materiály, vďaka čomu získal medzinárodný certifikát UL, ktorý označuje výrobky s nízkym vplyvom na životné prostredie a prírodný ekosystém.

Produktové video

Recenzia na Puzdro Leather Cover pre Samsung S23 Ultra, black

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky